دلفد: بزرگترین وب سایت خودرو ایران
جست و جو در دلفد
انتخاب شهر
انتخاب شهر
نمایندگی ها و فروشندگان
لوازم و قطعات وسیله نقلیه
مجله دلفد
لیست برندهای شرکت خودروسازی

پیشنهاد های شگفت انگیز دلفد

جستجو پیشرفته
مشاهده محتوای دسته

ژانگ ژینگ لندمارک وی 7 (Zhong Xing Land Mark V7)

احتمالا بسیاری از شما با برند خودروسازی ژانگ ژینگ یا ZX Auto آشنا نیستید و چیز زیادی درباره این برند خودروسازی چینی نمی دانید. ام اگر نام یکی از تولیدات ژانگ ژینگ یعنی وانت کاپرا را معرفی کنیم، به خوبی می توانید به کیفیت کار ZX Auto پی ببرید. همکاری گروه بهمن با این شرکت چینی باعث تولید خودروهای بسیار جذابی مانند وانت کاپرا و ژانگ ژینگ لندمارک وی 7 شده است. کیفیت بالای ساخت و استفاده از متریال عالی باعث شده تا خرید لوازم یدکی ژانگ ژینگ لندمارک وی 7 نیاز به دقت بسیار زیادی داشته باشد.
لندمارک V7 یک شاسی بلند چینی است که البته نسبت به شاسی بلندهایی که امروزه از چین وارد می شود، قدیمی تر و با سابقه تر است. برخلاف تولید قبلی ZX Auto یعنی وانت کاپرا، لندمارک وی 7 در ایران خیلی محبوب نشد و شاهد استقبال زیاد از آن نبودیم. هر چند این خودرو از نظر کیفیت و مشخصات فنی در شرایط بسیار عالی قرار دارد، اما طراحی بدنه ضعیف و قدیمی آن باعث شد تا خیلی ها سراغ آن نروند.

لوازم یدکی ژانگ ژینگ لندمارک وی 7

لوازم یدکی ژانگ ژینگ لندمارک وی 7

در این راهنما از سایت دلفد سعی داریم تا شما را با نکات مربوط به خرید لوازم یدکی ژانگ ژینگ لندمارک وی 7 آشنا کنیم. لند مارک وی 7 ماشینی بسیار خاص است که با دقت به مشخصات آن احتمالا نسبت به خرید و استفاده از ان ترغیب خواهید شد. البته تمام کیفیت خودروهایی مانند لندمارک V7 منوط به نگهداری هر چه بهتر آنها است. بهترین ابزار برای حفظ کیفیت خودروهایی مانند لندمارک وی 7 نیز دقت در زمان خرید لوازم یدکی آنها است. خرید لوازم یدکی اورجینال و با کیفیت خودروهای این چنینی باعث می شود تا تمام آپشن ها و کیفیت در نظر گرفته شده از سوی تولید کننده برای طولانی مدت در دسترس کاربر باشد و. کمتر شاهد خرابی آنها باشید. در نقطه برعکس عدم دقت به چنین موضوعی می تواند شرایط بسیار بدی را با خود به همراه داشته باشد.

در ادامه به دقت به نکاتی که ارائه می کنیم، می توانید با اطمینان بالاتری برای خرید لوازم یدکی ژانگ ژینگ لندمارک وی 7 اقدام کنید.

مشخصات فنی ژانگ ژینگ لندمارک وی 7

برای درک هر چه بهتر اهمیت خرید لوازم یدکی ژانگ ژینگ لندمارک وی 7 لازم است تا مشخصات فنی آن را نیز ارزیابی نماییم. کمپانی چینی برای تولید V7 از یک موتور با حجم 2378 سی سی 16 سوپاپه استفاده کرده است. این خودرو 4 سیلندر بنزین سوز بوده و دارای 5 دنده است. موتور آن می تواند حداکثر توان خروجی 128 اسب بخار در 3000 دور در دقیقه و هم چنین حداکثر گشتاور 200 نیوتن متر در 2500 دور در دقیقه را فراهم آورد. استاندارد آلایندگی رعایت شده در لندمارک V7 نیز یورو 4 است.

چالش های خرید لوازم یدکی ژانگ ژینگ لندمارک وی 7

خودروهای خارجی موجود در بازار ایران را می توان به دو دسته خودروهای محبوب با میزان فروش بالا و خودروهای با فروش پایین تقسیم بندی کرد. خودروهایی با میزان فروش بالا به دلیل محبوبیتی که دارند، با استقبال زیادی همراه شده و شرکت های وارد کننده آنها نیز برای افزایش کیفیت خدمات خود اقدام به واردات انبوه لوازم یدکی برای آنها کرده اند. چنین شرایطی باعث شده تا امکان دسترسی به لوازم یدکی آنها برای کاربران به همان سادگی خودروهای داخلی فراهم باشد. اما در خودروهای خارجی با میزان واردات محدود شرایط کمی متفاوت است.
خودروهایی مانند لندمارک وی 7 با استقبال زیادی در ایران همراه نشده و واردات آن نیز محدود بوده است. به همین دلیل شاهد واردات انبوه لوازم یدکی برای آن نیز نبوده ایم. چنین موضوعی باعث شده تا مالکان لند مارک V7 در زمان نیاز به خرید لوازم یدکی با مشکلاتی روبرو باشند. کمبود لوازم یدکی لندمارک می تواند یک دغدغه بزرگ برای کاربران باشد.

لوازم یدکی ژانگ ژینگ لندمارک V7

ترفندهای خرید لوازم یدکی ژانگ ژینگ لندمارک وی 7 با قیمت مناسب

به بررسی چالش های پیش روی کاربران برای خرید لوازم یدکی ژانگ ژینگ لندمارک وی هفت پرداختیم. اما در هر صورت با کمی جستجو این امکان برای مالکین لندمارک V7 وجود دارد تا برای خرید لوازم یدکی اورجینال آن اقدام نمایند. استفاده از خدمات فروشگاه های معتبر می تواند راه حلی عالی برای چنین هدفی باشد. همچنین فروشگاه های اینترنتی تخصصی نیز با شرایط خوبی این لوازم را عرضه می نمایند. استفاده از خدمات اینترنتی باعث شده تا خرید لوازم یدکی لندمارک V7 با قیمت های مناسبی برای کاربران امکان پذیر باشد.

جمع بندی

به بررسی نکاتی بسیار مهم درباره خرید لوازم یدکی ژانگ ژینگ لندمارک وی 7 پرداختیم و روش هایی را نیز برای خرید هر چه بهتر و با قیمت مناسب تر آن اشاره کردیم. کاربران همچنین می توانند با استفاده از خدمات و پیشنهادات ما در دلفد این خرید را با اطمینان بالاتری انجام دهند. برای یک خرید خوب همیشه همراه شما هستیم.