دلفد: بزرگترین وب سایت خودرو ایران
جست و جو در دلفد
انتخاب شهر
انتخاب شهر
نمایندگی ها و فروشندگان
لوازم و قطعات وسیله نقلیه
مجله دلفد
لیست برندهای شرکت خودروسازی

پیشنهاد های شگفت انگیز دلفد

جستجو پیشرفته
مشاهده محتوای دسته

ولوو سی 30 (Volvo C30)

برای اینکه با اهمیت و شرایط خرید لوازم یدکی ولوو سی 30 بیشتر آشنا شوید، ابتدا باید مقدمه ای درباره تولیدات ولوو و حضور آنها در بازار ایران ارائه نماییم. شرکت ولوو در خودروهای سدان، کراس اوورها و هاچ بک های مانند C30 به داشتن طرح هایی خاص معروف است. خودروهای این برند را به راحتی می توانید از کیلومترها فاصله تشخیص داده و آنها را شناسایی کنید که دلیل اصلی آن نیز همان طراحی خاصی است که ولوو در تولیدات خود دارد.

به همین ترتیب در طراحی ولوو سی 30 نیز شرایط بسیار خاصی در نظر گرفته و این هاچ بک به صورت کلی با تمام هاچ بک هایی که تاکنون دیده اید، متفاوت است، مشاهده آن از قسمت عقب شما را به یاد هیچ کدام از هاچ بک های موجود نخواهد انداخت. درباره اینکه ظاهر C30 چقدر جذاب است و یا اصلا جذابیت برای کاربران دارد، بیشتر می توان به یک نظر شخصی رسید اما هر چه است ولوو زحمات زیادی برای طراحی آن کشیده است. کیفیت ساخت بالا، مصرف سوخت مناسب، عملکرد خوب پیشرانه نیز عواملی هستند از دیگر ویژگی های خاص این خودرو محسوب می شوند.

لوازم یدکی ولوو سی 30

در راهنمای حاضر از سایت دلفد سعی داریم تا شما را با نکات مهمی درباره خرید لوازم یدکی ولوو سی 30 آشنا کنیم. به صورت کلی خودروهای تولید ولوو شرایط بسیار خاصی دارند. جدای از شرایط جهانی خودروهای ولوو، در ایران شاهد بروز چالش های دیگری مانند کمبود لوازم یدکی آن هستیم. داشتن اطلاعات مفید و کاربردی برای خرید لوازم و قطعات ولوو C30 و همچنین داشتن شناخت کافی نسبت به قطعات آن می تواند خریدی مطمئن تر برای کاربر رقم بزند. در ادامه ابتدا به بررسی خود خودرو ولوو C30 پرداخته و سپس نکات فنی آن را همراه با شرایط خرید لوازم یدکی برای بخش های مختلف بررسی خواهیم کرد.

لوازم یدکی ولوو سی 30

طراحی ظاهری و لوازم یدکی ولوو سی 30

ولوو C30 در سال های 2013 و 2014 تولید و وارد بازار ایران شده است. به دلیل بازار دست دوم ضعیفی که برای کل خودروهای خارجی وجود دارد، خیلی از کاربران سراغ محصولات ولوو نمی روند اما با شرایطی که C30 دارد، نمی توان از بررسی کردن آن گذشت. طراحی خاص ظاهر C30 باعث شده تا عملا کاربر برای خرید لوازم یدکی مربوط به بدنه آن حتما از قطعات اورجینال و اصلی استفاده کند، البته کیفیت بالای ساخت بدنه آن نیز مزید بر علت است تا کاربران حتما به سمت استفاده از لوازم یدکی خود ولوو برای سی 30 روی آورده و از تولیدات متفرقه برای این منظور خودداری کنند.

مشخصات فنی و اطلاعات کامل برند کمپانی خودرو سازی ولوو سی 30 (Volvo)

همچنین نکته مهم دیگری که قبل از اقدام به خرید لوازم یدکی ولوو سی 30 باید به آن اشاره کنیم، مشخصات فنی این خودرو عالی است. ولوو برای تولید C30 با وجود ابعاد کوچکی که در نظر گرفته از یک موتور 5 سیلندر 20 سوپایه استفاده کرده است. حجم موتور 2521 سی سی و همچنین حداکثر قدرت 230 اسب بخار در 5000 دور دقیقه نیز وجه تمایزهای C30 با رقبای هم قیمت خود است، تقریبا در میان هاچ بک های موجود در بازار چنین مشخصاتی را به ندرت می توانید پیدا کنید. کمپانی سوئدی برای طراحی و تولید این خودرو از کیفیت بسیار مطلوبی استفاده کرده است البته بالا بودن کیفیت ساخت باعث شده تا چالش های مربوط به خرید لوازم یدکی ولوو سی 30 مخصوصاً در بخش فنی برای ایرانی ها بیشتر هم شود.

یک نکته بسیار مهمی که باید درباره لوازم یدکی ولوو C30 به آن اشاره کنیم، عدم استفاده از لوازم یدکی سایر خودروها برای آن است. برخی از فروشنده ها برای فروش محصولات خود، چنین پیشنهاداتی را به کاربران ارائه می نمایند. به خاطر داشته باشید که چنین اقدامی می تواند شرایط را برای خودرو شما بسیار سخت نموده و امکان نگهداری بهینه از ان را از شما سلب کند.

لوازم یدکی ولوو C30

جمع بندی

ولوو سی 30 خودرویی جمع و جور است که بیشتر برای طی کردن مسافت های شهری تولید شده و کمتر می توان برای سفرهای طولانی از آن استفاده کرد، البته اگر با فضای کم موجود در C30 کنار آمده باشید در سفر نیز مشکلی نخواهید داشت. به بررسی مشخصات ظاهری و مشخصات فنی ولوو سی 30 پرداختیم و نکاتی را نیز برای تهیه و خرید لوازم یدکی مربوط به هر کدام از قسمت های آن را بررسی کردیم. برای اینکه بتوانید در زمان خرید بهترین عملکرد را برای خودرو خود داشته باشید، دقت به نکات عرض شده اهمیت بسیار زیادی خواهد داشت.

کاربران دلفد می توانند با استفاده از راهنمایی های ارائه شده در سایت برای خرید هر چه بهتر لوازم یکی ولوو سی 30 اقدام کنند. همچنین می توانید در سایت پیشنهادات جذابی را نیز برای خرید این لوازم مشاهده کنید.