دلفد: بزرگترین وب سایت خودرو ایران
جست و جو در دلفد
انتخاب شهر
انتخاب شهر
نمایندگی ها و فروشندگان
لوازم و قطعات وسیله نقلیه
مجله دلفد
لیست برندهای شرکت خودروسازی

پیشنهاد های شگفت انگیز دلفد

جستجو پیشرفته
مشاهده محتوای دسته

فولکس واگن تیگوان (VolksWagen Tiguan)

فولکس واگن یکی از خوش نام ترین برندهای تولید خودرو در جهان است. جز کیفیت بالا چیز دیگری در محصولات تولید فولکس واگن شاهد نبوده ایم. تیگوان در سال 2016 طراحی و روانه بازارهای جهانی شده است. خودرویی که همراه با بالاترین استانداردهای جهانی تولید و عرضه شده و در تست های صورت گرفته از ان نیز بهترین نتایج را به ثبت رسانده است. همه این ویژگی ها نشان می دهد که کاربران در زمان خرید لوازم یدکی فولکس واگن تیگوان با چالش های زیادی همراه هستند و نمی توانند خیلی سرسری از کنار آن عبور نمایند. به دلیل کیفیت بسیار بالای قطعات به کار گرفته شده در آن، لوازم یدکی مورد استفاده نیز باید درجه یک و با کیفیت بالا تولید شده باشند. کیفیتی که تنها در تولیدات فولکس واگن می توانید انتظار آن را داشته باشید.

فولکس واگن سعی کرده تا در طراحی ظاهری شاسی بلند تیگوان عملکرد عالی داشته و آن را مطابق با خواسته های عامه مردم طراحی کند. داخل تیگوان نیز کاملا خوب طراحی شده تا فضای لازم برای استفاده 5 نفر به راحتی در آن مهیا باشد. البته اگر آپشن های موجود روی تیگوان را نیز به این شرایط اضافه کنیم، کاربران می توانند خودرویی عالی و بدون هیچ ایرادی در اختیار داشته باشند.

لوازم یدکی فولکس واگن تیگوان

لوازم یدکی فولکس واگن تیگوان (VolksWagen Tiguan)

خرید لوازم یدکی یکی از مهم ترین موضوعات برای حفظ کیفیت اصلی خودرو است. اگر در زمان خرید محصولات و قطعات یدکی درست عمل نکنید، خودرو خود را با چالش های زیادی همراه می کنید. البته خرید لوازم یدکی در بازار ایران برای خودروهای خارجی با چالش های بسیار زیادی همراه است. چالش هایی که مانع از یک انتخاب خوب و عالی توسط کاربران شده و موجبات بروز ایرادهای دیگر را در خودروها فراهم می روند. به همین جهت لازم است تا اطلاعات کافی درباره چنین محصولاتی داشته باشید و در زمان خرید به دنبال نمونه های اصلی و اورجینال بروید. در راهنمای حاضر سعی داریم تا نکات بسیار مهمی را درباره خرید لوازم یدکی فولکس واگن تیگوان با شما در میان بگذاریم.
در درجه اول به دنبال نشان دادن اهمیت خرید لوازم یدکی برای تیگوان خواهیم بود و بعد از تفهیم کاکل این موضوع به بررسی چالش هایی می پردازیم که در مسیر خرید لوازم یدکی برای آن در پیش روی کاربران قرار گرفته است. با ما در دلفد همراه بمانید.

مشخصات فنی فولکس واگن تیگوان

املا کیفیت بالای تیگوان تنها به طراحی ظاهری و قسمت های داخلی آن محدود نشده و فولکس واگن در مشخصات فنی نیز از بهترین ها در تولید تیگوان استفاده کرده است. قطعاتی که می توانند کیفیت آن را برای مدت زمانی طولانی بیمه کنند. البته همه اینها به این شرط است که کاربران در حفظ و نگهداری از آن نیز بهترین عملکرد را داشته باشند. برای مثال در هنگام خرید لوازم یدکی فولکس واگن تیگوان به دنبال بهترین ها و محصولات اورجینال بروند. محصولاتی که البته تهیه آنها در بازار ایران ممکن است کمی نیاز به جستجو داشته باشد.

فولکس واگن تیگوان با خود یک موتور 4 سیلندر 16 سوپاپه را به همراه دارد. حجم موتور آن 1984 سی سی بوده و تنفس آن از نوع تنفس طبیعی می باشد. انتقال نیرو در این موتور از طریق دیفرانسیل جلو خواهد بود. حداکثر توان خروجی و حداکثر گشتاور آن نیز به ترتیب 180 اسب بخار و 320 نیوتن متر می باشد. استفاده از یک جعبه دنده 7 سرعته دو کلاچه و شتاب 0 تا 100 7.7 ثانیه ای از دیگر مشخصاتی است که لازم است به آنها اشاره کنیم .کاربرانی که به دنبال سرعت های بالا هستند می توانند سرعت 208 کیلومتر در ساعت را با تیگوان تجربه نمایند. اخذ استاندارد آلایندگی یورو 6 نیز یکی از مزیت های موجود در تیگوان محسوب می شود.

قطعات یدکی فولکس واگن تیگوان

چالش های خرید لوازم یدکی فولکس واگن تیگوان

برای حل چالش های پیش روی خود برای خرید لوازم یدکی فولکس واگن تیگوان استفاده از خدمات فروشگاه های معتبر می تواند یک راه حل عالی باشد.