دلفد: بزرگترین وب سایت خودرو ایران
جست و جو در دلفد
انتخاب شهر
انتخاب شهر
نمایندگی ها و فروشندگان
لوازم و قطعات وسیله نقلیه
مجله دلفد
لیست برندهای شرکت خودروسازی

پیشنهاد های شگفت انگیز دلفد

جستجو پیشرفته
مشاهده محتوای دسته

فولکس واگن بیتل (VolksWagen Beetle)

فولکس واگن بیتل یکی از ماندگارترین خودروها برای کاربران ایرانی است. اگر با واژه فولکس قورباغه ای آشنا هستید، این عبارت برای اولین بار برای بیتل به کار گرفته شد. خودرویی که به دلیل طراحی خاصی که داشت، نه فقط در ایران بلکه در بسیاری از نقاط دنیا تبدیل به خودرویی محبوب شد و هنوز می توانید در فیلم های کلاسیک اروپایی نمونه هایی از آن را شاهد باشید. البته بر خلاف تصور بسیاری از ما ایرانی ها شرکت فولکس واگن تولید خودروی محبوب بیتل خود را رها نکرد و حتی چندی پیش شاهد حضور یکی از جذاب ترین طراحی های فولکس واگن برای این خودرو نیز بودیم که در بازار ایران نیز روی کار آمد. البته مشکلات زیادی مانند کمبود لوازم یدکی فولکس واگن بیتل اورجینال و نمایندگی رسمی پیش روی خریداران در ایران وجود دارد.

لوازم یدکی فولکس واگن بیتل

جذاب و دوست داشتنی دو کلمه ای است که به خوبی می تواند فولکس بیتل را برای کاربران ایرانی تشریح نماید. در این مقاله سعی دایم تا به بررسی کامل شرایط خرید لوازم یدکی فولکس واگن بیتل بپردازیم. البته نکاتی را درباره خود بیتل نیز بیان خواهیم کرد، این نکات هم برای دارندگان بیتل و هم برای کسانی که به دنبال خرید آن در بازار هستند، اطلاعات مفیدی خواهد بود.

قطعات یدکی فولکس واگن بیتل

کمبود لوازم یدکی فولکس واگن بیتل در ایران

به صورت کلی اکثر خودروهای خارجی که به صورت محدود وارد بازار ایران شده اند، با مشکلات مربوط به کمبود لوازم یدکی روبرو هستند که این موضوع تبدیل به یک چالش بسیار بزرگ برای کاربران شده است. به نحوی که گاها پیدا کردن برخی از لوازم مورد نیاز امکان پذیر نبوده و کاربر چاره ای جز استفاده از لوازم یدکی متفرقه برای خودرو خود ندارد، در چنین مواقعی خطرات بسیار زیادی می تواند خودرو شما را تهدید کند که عبارت اند از :

و اگر این خرابی ها به قطعات موتوری نیز سرایت نماید، کار باز هم دشوارتر خواهد شد بنابراین لازم است تا قبل از استفاده از لوازم یدکی متفرقه برای فولکس بیتل در یک جستجوی کامل به دنبال لوازم یدکی اورجینال و اصلی آن باشید.

از خدمات فروشگاه اینترنتی استفاده کنید

یکی از مهم ترین ابزارهایی که امروزه در دسترس کاربران قرار گرفته است، امکان خرید لوازم یدکی فولکس واگن بیتل از طریق فروشگاه های اینترنتی ارائه دهنده این لوازم است. البته چالش انتخاب فروشگاه مناسب و معتبر در چنین مواقعی نیز پیش روی کاربران قرار دارد. برای اینکه بتوانید خریدی مطمئن داشته باشید، در قدم اول باید فروشنده ای مطمئن پیدا کنید.

اما خرید لوازم یدکی از فروشگاه های اینترنتی چه مزیت هایی می تواند برای کاربران این خودرو به دنبال داشته باشد؟

لوازم یدکی فولکس واگن بیتل

جمع بندی

یکی از مشکلات بسیار بزرگی که کاربران خودروهای خارجی در ایران با آن روبرو هستند، این است که وارد کنندگان این محصولات تنها به فکر واردات خود خودروها بوده و خیلی به وارد کردن لوازم یدکی اصلی آنها اهمیت نمی دهند. کاربران عادی نیز در زمان خرید خودرو به چنین موضوعاتی دقت نکرده و اصلا به این فکر نمی کنند که ممکن است روزی به لوازم یدکی خودرو خود نیز نیاز داشته باشند. برای اینکه بتوانید شرایط نگهداری از خودروهایی مانند فولکس بیتل را بهینه کنید، نیاز است تا با جستجوی یک فروشنده خوب در زمان مورد نیاز اقدام به خرید لوازم یدکی اورجینال آن نموده و با کیفیت بالا از خودرو خود نگهداری کنید.
در سایت دلفد می توانید هم اطلاعات لازم و کاربردی برای خرید لوازم یدکی فولکس واگن بیتل را در دسترس داشته باشید و هم پیشنهاداتی عالی برای خرید آنها را مشاهده کرده و خیالی آسوده از خرید خود داشته باشید.