دلفد: بزرگترین وب سایت خودرو ایران
جست و جو در دلفد
انتخاب شهر
انتخاب شهر
نمایندگی ها و فروشندگان
لوازم و قطعات وسیله نقلیه
مجله دلفد
لیست برندهای شرکت خودروسازی

پیشنهاد های شگفت انگیز دلفد

جستجو پیشرفته
 • مشاهده محتوای دسته

  تویوتا سولارا (Toyota Solara)

  قبل از بررسی شرایط خرید لوازم یدکی تویوتا سولارا باید نکات مهمی درباره خود خودرو با شما در میان بگذاریم. تویوتا برند کاملا شناخته شده ای در بازار ایران و جهان است و سولارا یکی از بهترین تولیدات آن است می باشد. تویوتا به دلیل محبوبیت و فروش بالایی کمری، در سایر مدل های خود نیز از شرایط آن استفاده نمود، تویوتا سولارا به نوعی مدل کوپه کمری است که هم از نظر مشخصات فنی و هم از نظر مشخصات ظاهری شباهت های زیادی میان آنها وجود دارد.

  تویوتا برای طراحی و تولید این خودرو از یک موتور 6 سیلندر 24 سوپاپه با حجم 3310 سی سی استفاده کرده است، انتقال نیرو در آن از طریق دیفرانسیل جلو صورت می پذیرد. حداکثر قدرت موتورش 210 اسب بخار و حداکثر گشتاور آن نیز به 298 نیوتن متر می رسد، کمری می تواند شتاب 0 تا 100 را در 7.2 ثانیه طی کند. حداکثر سرعت خودرو 210 کیلومتر در ساعت است و میزان مصرف سوخت آن در هر 100 کیلومتر 10.5 لیتر در حالت ترکیبی می باشد.

  لوازم یدکی تویوتا سولارا (Toyota Solara)

  در راهنمای حاضر در سایت دلفد نکات بسیار مهمی درباره خرید لوازم یدکی تویوتا سولارا بیان می کنیم که با استفاده از آن ها می توانید شرایط بهتری برای نگهداری از خودرو خود رقم زده و همچنین هزینه های نگهداری از آن را نیز بهینه کنید. به صورت کلی خرید لوازم یدکی را می توان مهم ترین بخش نگهداری از خودروهای امروزی دانست، چنین امری برای خودروهای خارجی مانند تویوتا سولارا اهمیت دو چندانی پیدا می نماید.

  لوازم یدکی تویوتا سولارا

  اهمیت خرید لوازم یدکی تویوتا سولارا اصل و اورجینال

  حال که با مشخصات فنی تویوتا سولارا آشنا شدید، لازم است تا اهمیت خرید لوازم یدکی اصل و اورجینال را برایتان تشریح کنیم. استفاده از محصولات متفرقه باعث بروز عواقب زیادی در خودرو شده و شرایط بدی را بدی را برای آن رقم می زند، سعی داریم در ادامه با تشریح این عواقب شما را به خرید محصولات اصلی و اورجینال ترغیب نماییم، برای یک خرید ایده آل دقت به نکات ارائه شده اهمیت بسیار زیادی دارد.

  بالا رفتن استهلاک خودرو

  بالا رفتن استهلاک خودرو یکی از مهمترین عواقب خرید لوازم یدکی بی کیفیت می باشد. با استفاده از قطعات متفرقه کیفیت خودرو شما با افت شدیدی روبرو شده و حتی ممکن است برخی از آپشن های آن به صورت کلی از کار بیفتد.

  افزایش هزینه های نگهداری از تویوتا سولارا

  استفاده از لوازم یدکی متفرقه هزینه نگهداری از خودرو را چند برابر می کند. کیفیت و طول عمر پایین قطعات باعث می شود تا پس از مدت کوتاهی دوباره اقدام به تعویض آن ها نمایید، همچنین چنین محصولاتی باعث خرابی های متعدد در خودرو شده و شما را پای ثابت تعمیرگاه خواهند کرد به همین باید در زمان خرید تنها سراغ محصولات اصل و اورجینال بروید.

  خراب شدن سایر قطعات خودرو

  قطعات خودرو به صورت یکپارچه با یکدیگر در ارتباط هستند، کیفیت پایین یک قطعه روی سایر قطعات نیز تاثیر گذاشته و آن ها را دچار مشکل می کند، چنین امری می تواند عامل تاثیرگذاری در بالاتر رفتن هزینه نگهداری از خودرو شده و مشکلات شما را چندین برابر کند.

  قطعات یدکی تویوتا سولارا

  کاهش امنیت خودرو

  همچنین خرید لوازم یدکی متفرقه و بی کیفیت، امنیت خودرو را کاهش می دهد. در زمان رانندگی عمل نکردن هر یک از آپشن های خودرو می تواند ایمنی راننده را به خطر بیندازد، به عنوان مثال استفاده از لنت های بی کیفیت، سیستم ترمز گیری خودرو را دچار مشکل می کند.
  در نهایت تمام موارد ذکر شده روی قیمت خودرو تاثیر گذاشته و شما نمی توانید خودرو خود را به راحتی و با قیمت مناسب در بازار دست دوم بفروشید به همین دلیل اصرار داریم تا در زمان لازم برای خرید لوازم یدکی تویوتا سولارا حتما سراغ محصولات اصلی و مختص خود خودرو بروید.

  جمع بندی از خرید لوازم یدکی تویوتا سولارا

  بهترین نکات لازم برای خرید لوازم یدکی تویوتا سولارا را بیان کردیم که با دقت به آن ها می توانید کیفیت خودرو خود را در بهترین شرایط حفظ کنید. اگر تنها یک بار در زمان خرید به نکات ارائه شده دقت کرده و یک جستجوی کامل داشته باشید، می توانید برای همیشه خریدی راحت و عالی را برای خود رقم بزنید، برای ارائه بهترین ها همراه شما هستیم.