دلفد: بزرگترین وب سایت خودرو ایران
جست و جو در دلفد
انتخاب شهر
انتخاب شهر
نمایندگی ها و فروشندگان
لوازم و قطعات وسیله نقلیه
مجله دلفد
لیست برندهای شرکت خودروسازی

پیشنهاد های شگفت انگیز دلفد

جستجو پیشرفته
مشاهده محتوای دسته

اس دبلیو ام (SWM)

برند اس دبلیو ام یا برند اتومبیل سازی سپیدی ورکینگ موتورز در 27 ام ماه جولای سال 2016 میلادی متولد شد. این اتفاق پس از خرید برند موتور سیکلت سازی اس دبلیو ام توسط گروه شینرای در سال 2014 افتاد. مرکز طراحی اس دبلیو ام در میلان ایتالیا بنیان نهاده شد در حالی که خط تولید آن در چونگ کینگ در کشور چین قرار گرفت. بنیان گذار این شرکت داکسینگ گانگ نام داشته و تخصص این شرکت در ساخت خودرو است. مالکیت این خودروسازی به صورت خصوصی بوده و سهام آن در بازار بورس هنوز عرضه نشده است.

لوازم یدکی اس دبلیو ام

تاریخچه ی اس دبلیو ام

ظهور مجدد برند اس دبلیو ام با نمایش شش مدل جدید در نمایشگاه ایسما 2014 اتفاق افتاد. پشتیبانی مالی این عملیات از چین و از طریق گروه شینری انجام شد. اس دبلیو ام تولیدات موتور سیکلت خود را در ایتالیا نگه داشت در حالی که بخشی از موتور های خود را از سایر تولیدکنندگان تهیه می کرد. گروه شینری در ادامه برند خودروسازی اس دبلیو ام را در سال 2016 در بیجینگ در کشور چین رونمایی کرد و اولین محصول خود را که 7 صندلی داشت با نام اس دبلیو ام ایکس 7 که یک کراس اوور با سایز متوسط بود را به فاصله ی کوتاهی پس از آن به بازار عرضه کرد. همان طور که ذکر شد این شرکت اصالتاً ایتالیایی بوده اما پس از خرید آن توسط زیر مجموعه های کمپانی برلیانس، این خودروسازی ماهیت بین المللی یافته است.

لیست قیمت انواع مدل ماشین های اس دبلیو ام

محصولات اس دبلیو ام

این خودروسازی محصولات متنوعی را تولید کرده است که برای مثال می توان به مدل های اس دبلیو ام جی 1، جی 5، ایکس 2، ایکس 3 و مدل ایکس 7 اشاره کرد. تولیدات این خودروسازی به بازار ایران نیز وارد می شوند که برای مثال می توان به تلاش های شرکت سیف خودرو برای واردات این خودرو ها اشاره کرد. در بهار سال 1399 سیف خودرو اقدارم به مونتاژ خودروی جی 1 از خودروسازی اس دبلیو ام کرد. این خودرو در سگمنت خودرو های کراس اوور با اندازه ی متوسط و کوچک قرار گرفته و از توربو شارژ در بخش موتور خود استفاده می کند.

مراکز فروش و نمایندگی ها – مغازه های فروش لوازم یدکی خودرو اس دبلیو ام (SWM)

محصولات این کمپانی نسبت به سایر تولید کنندگان خودروی خارجی قیمت پایین تری نسبت به محصولات مشابه تولید شده توسط کمپانی های غربی دارد اما با این حال با توجه به تعداد زیاد آپشن هایی که این شرکت برای هر یک از مدل های خود فراهم می کند، قیمت تمام شده ی محصولات آن بازه ی بزرگی را در بر گرفته و سقف مشخصی ندارد. لوازم یدکی خودرو های تولید شده توسط این کمپانی توسط نمایندگی های مختلف در بازار ایران یافت می شوند. تهیه ی این محصولات از طریق وبسایت های اینترنتی نیز امکان پذیر است. طراحی های خارجی این کمپانی برای بدنه ی محصولات خود همواره توجه بخش زیادی از مصرف کنندگان را به خود جلب کرده و استفاده از منحنی های مختلف همراه با ظاهر قدرتمند باعث ایجاد علاقه اقشار مختلف به محصولات تولید شده توسط این شرکت شده است. چین خوردگی های خاص بدنه و حجم پردازی های نوین نیز از دیگر ویژگی های محصولات این کمپانی است.