دلفد: بزرگترین وب سایت خودرو ایران
جست و جو در دلفد
انتخاب شهر
انتخاب شهر
نمایندگی ها و فروشندگان
لوازم و قطعات وسیله نقلیه
مجله دلفد
لیست برندهای شرکت خودروسازی

پیشنهاد های شگفت انگیز دلفد

جستجو پیشرفته
مشاهده محتوای دسته

سوبارو لگاسی (Subaru Legacy)

سوبارو یک برند ژاپنی تولید خودرو است که سابقه بسیار طولانی در صنعت خودروسازی دارد و از سال های بسیار دور فعالیت خود را در کشور ژاپن آغاز کرده است. هر چند بسیاری از کاربران ایرانی ممکن است هنوز با برند سوبارو و مدل های خودرو آن آشنا نباشند، اما سوبارو برندی شناخته شده برای بسیاری از کاربران جهانی است. در سال های گذشته برخی از مدل های خودرو تولید شده توسط سوبارو وارد کشور ایران نیز شده و به صورت محدود در دسترس ایرانی ها قرار دارد. سوبارو لگاسی نیز یکی از همین مدل ها است که در این مقاله به بررسی آن پرداخته ایم. خرید لوازم یدکی سوبارو لگاسی اورجینال و اصلی یکی از بهترین راه ها برای حفظ کیفیت خودرو است، اما به دلیل محدودیت هایی که در واردات خودرو و لوازم یدکی آن وجود دارد، کاربران چنین خودروهایی معمولا کمبودهای زیادی را در این رده احساس می نمایند.

البته کم استقبالی از خودرو سوبارو لگاسی نیز یکی از دلایلی است که کمتر شهد ورود لوازم یدکی آن به بازار ایران شده ایم. ایرانی ها نسبت به محصولات ژاپنی علاقه بسیار زیادی دارند و هر برند ژاپنی در هر صنعتی به راحتی می تواند در بازار ایران شرایط خوبی داشته باشد. اما ناشناخته باقی مانند سوبارو باعث شد تا خیلی از خودروهای تولیدی آن در ایران استقبال نشود. البته نحوه رفتار شرکت های وارد کننده و سیاست های آنها در قیمت گذاری و نحوه عرضه خودروهای سوبارو را نیز در استقبال کم از خودروهای سوبارو نمی توان نادیده گرفت.

لوازم یدکی سوبارو لگاسی

لوازم یدکی سوبارو لگاسی

هر چند تعداد کاربران بسیار کمی در ایران از خودرو سوبارو لگاسی استفاده می نمایند، اما در دلفد وظیفه خود دانستیم تا نکات مربوط به خرید لوازم یدکی سوبارو لگاسی را برای همین عزیزان نیز ارائه نماییم. خرید لوازم یدکی اورجینال و اصلی یکی از نکات بسیار مهم برای حفظ و نگهداری خودروها است. خودروهای قدیمی به جهت افتی که در اثر بالا رفتن طول عمر در کیفیت خود داشته اند، حتی بیشتر از خودروهای نو نیاز به لوازم یدکی با کیفیت دارند. کاربرانی که به دنبال نگهداری هر چه بهتر خودرو خود هستند، می بایست با استفاده از لوازم یدکی اصلی، بهتری شرایط را برای آن به وجود آورند. در این راهنما از سایت دلفد تمام نکات لام برای خرید لوازم یدکی سوبارو لگاسی را در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم.

مشخصات فنی سوبارو لگاسی

برای اینکه با اهمیت خرید لوازم یدکی سوبارو لگاسی بیشتر آشنا شوید، لازم دانستیم تا مشخصات فنی ان را نیز معرفی کنیم. شرکت ژاپنی برای تولید لگاسی از یک موتور 4 سیلندر 16 سوپاپه استفاده کرده است که 2457 سی سی حجم دارد. تنفس موتور آن از نوع تنفس طبیعی است و انتقال نیرو در آن نیز دو دیفرانسیله است. حداکثر قدرت موتور آن 173 اسب بخار در 6000 دور در دقیقه و حداکثر گشتاور تولید شده آن نیز 277 نیوتن متر در 4400 دور در دقیقه است. جعبه دنده آن از نوع خودکار و 4 سرعته بوده و از نظر آلایندگی نیز موفق به دریافت استاندارد یورو 5 شده است.

در تولید سوبارو لگاسی از 6 کیسه هوا برای امنیت هر چه بیشتر سرنشینان استفاده شده است. ترمز دستی برقی، ترمز ABS، کروز کنترل هوشمند، دوربین دید عقب، سانروف و چراغ های LED مه شکن را نیز می توان از جمله آپشن ها و ویژگی های سوبارو لگاسی این خودرو سدان ژاپنی معرفی نمود.

قطعات یدکی سوبارو لگاسی

خرید لوازم یدکی اورجینال سوبارو لگاسی

برای خرید لوازم یدکی سوبارو لگاسی بایستی به نکات بسیار مهمی دقت نمایید. اگر به اندازه کافی به لوازم مورد نظر خود برای خرد دقت نکرده و دست روی محصولات بی کیفیت بگذارید، ممکن است با چالش هایی در خودرو خود روبرو گردید. خودروهای خارجی به دلیل کیفیت بالا نیاز دارند تا حتما از قطعات و لوازم یدکی اورجینال و اصلی در آن استفاده شود. همچنین برای خرید لوازم مورد نظر برای خودروهای وارداتی مانند سوبارو لگاسی بایستی نکات زیر را نیز در نظر بگیرید:

جمع بندی لوازم یدکی سوبارو لگاسی

خرید لوازم یدکی سوبارو لگاسی با استفاده از نکاتی که در بالا به آنها اشاره کردیم، ساده تر از همیشه بوده و امکان تهیه لوازم یدکی اورجینال به این ترتیب راحت تر خواهد بود. برای خرید این لوازم همچنین می توانید از خدمات و پیشنهادات ما در سایت دلفد نیز استفاده کنید.