دلفد: بزرگترین وب سایت خودرو ایران
جست و جو در دلفد
انتخاب شهر
انتخاب شهر
نمایندگی ها و فروشندگان
لوازم و قطعات وسیله نقلیه
مجله دلفد
لیست برندهای شرکت خودروسازی

پیشنهاد های شگفت انگیز دلفد

جستجو پیشرفته
مشاهده محتوای دسته

سوبارو ایمپرزا (Subaru Impreza)

سوبارو یک برند ژاپنی تولید خودرو است که البته از نظر کیفیت و میزان فروش فاصله زیادی با برندهای اصلی این کشور اعم از تویوتا دارد. اما با این حال شرکت سوبارو آنقدرها هم تازه کار نبوده و از سال های بسیار دور در استان گونما ژاپن مشغول عرضه تولیدات خود است. سوبارو ایمپرزا یکی از تولیدات شرکت سوبارو است که برای اولین بار در سال 1992 طراحی و روانه بازار شد. البته در آن زرمان سوبارو خیلی فعالیت گسترده ای در سطح جهان نداشت و بیشتر تولیدات خود را در همان کشور ژاپن عرضه می کرد. اما اکنون تولیدات سوبارو را می توانید در بسیاری از کشورها از جمله ایران نیز شاهد باشید. البته امکان خرید لوازم یدکی سوبارو ایمپرزا نیز در کشورهای مختلفی فراهم آمده است تا کاربران خدمات پس از فروش سوبارو را در کشورهای مختلف در اختیار داشته باشند.
سوبارو ایمپرزا تا کنون در بیش از 5 مدل معرفی و روانه بازار شده است. همین سال گذشته آخرین مدل نیز معرفی و وارد بازار شد. این خودرو نسل چهارم به صورت محدود وارد بازار ایران شد و در حال حاضر در دسترس برخی از کاربران ایرانی قرار دارد. این سدان جذاب ژاپنی کیفیت خوبی داشته و استفاده از آن می تواند تا سال ها یک سواری خوب را برای کاربر به دنبال داشته باشد.

لوازم یدکی سوبارو ایمپرزا

لوازم یدکی سوبارو ایمپرزا

خرید لوازم یدکی سوبارو ایمپرزا و سایر خودروهای خارجی که وارد بازار ایران می شوند، همراه با چالش هایی است. این چالش ها برای خودروهایی مانند ایمپرزا که به صورت محدود در بازار ایران وارد شده بیشتر از سایر خودروها نیز است. به صورت کلی خودروهایی که به صورت محدود وارد بازار ایران می شوند، از شرایط خدمات پس از فروش خوبی برخوردار نبوده و ممکن است کاربران در زمان نیاز با کمبودهایی روبرو شوند. در چنین شرایطی بسیاری از افراد به دنبال استفاده از لوازم یدکی سایر خودروها و یا نمونه های تقلبی می روند که می تواند خطرات بسیار زیادی با خود به همراه داشته باشد. در این راهنما از سایت دلفد به همراه معرفی آن سعی داریم تا نکات بسیار مهمی درباره خرید لوازم یدکی سوبارو ایمپرزا نیز ارائه نماییم تا کاربران با تکیه به نکات گفته شده، شرایط خرید بهتری برای خود رقم بزنند.

مشخصات فنی سوبارو ایمپرزا

برای اینکه با اهمیت خرید لوازم یدکی سوبارو ایمپرزا اصلی و اورجینال بیشتر آشنا شوید، لازم دانستیم تا برخی از نکات و مشخصات فنی مربوط به آن را نیز برای شما عنوان کنیم. خودرو ایمپرزا از نظر فنی در شرایط بسیار خوبی قرار دارد. شرکت ژاپنی برای تولید آن از یک موتور 2.5 لیتری استفاده کرده است. محور محرک آن 4 دیفرانسیله بوده و حداکثر قدرت موتور آن نیز 265 اسب بخار می باشد. حداکثر گشتاور موتور 330 نیوتن متر است و این خودرو شتاب 0 تا 100 را تنها در 5.4 ثانیه طی می کند. در آزمایشات نیز حداکثر سرعت آن به 227 کیلومتر بر ساعت رسیده است.

قطعات یدکی سوبارو ایمپرزا

چالش های خرید لوازم یدکی سوبارو ایمپرزا

اما خرید لوازم یکی سوبارو ایمپرزا با چه چالش هایی همراه است و چرا دارندگان این خودرو در ایران با نگرانی ها و دغدغه هایی روبرو هستند؟ البته شایان ذکر است که چالش هایی که در ادامه مرور می کنیم، تنها مختص به ایمپرزا نبوده و بسیاری از خودروهای وارداتی با این معضلات روبرو هستند. کاربران این خودرو احتمالا:

با دقت به نکات بالا به راحتی می توان درک کرد که کاربران ایرانی برای خرید لوازم یدکی سوبارو ایمپرزا نیاز به راهنمایی و یک جستجوی کامل دارند. یک ترفند بسیار عالی برای خرید لوازم یدکی ایمپرزا استفاده از خدمات فروش اینترنتی آنها است. فروشگاه های اینترنتی این امکان را برای کاربران فراهم آورده اند تا به راحتی برای خرید لوازم مورد نظر خود اقدام کرده و به بهترین شکل از خودرو خود مراقبت نمایند.

جمع بندی لوازم یدکی سوبارو ایمپرزا

سوبارو ایمپرزا یکی از خودروهای ژاپنی است که در سال های دور به صورت محدود وارد بازار ایران شده و در حال حاضر در دسترس برخی از کاربران ایرانی قرار گرفته است. با توجه به ورود محدود ایمپرزا به بازار ایران، لوازم یدکی آن با کمبودهایی روبرو است و امکان تهیه سریع و راحت لوازم مورد نظر برای کاربران ایمپرزا وجود ندارد. در این راهنما سعی کردیم تا نکات مهمی را برای خرید لوازم یدکی سوبارو ایمپرزا ارائه نموده و اهمیت استفاده از لوازم اصلی را نیز در خرید آنها بررسی کنیم. کاربران می توانند با استفاده از پیشنهادات ما در دلفد به راحتی برای خرید لوازم یدکی مورد نظر هود اقدام نمایند.