دلفد: بزرگترین وب سایت خودرو ایران
جست و جو در دلفد
انتخاب شهر
انتخاب شهر
نمایندگی ها و فروشندگان
لوازم و قطعات وسیله نقلیه
مجله دلفد
لیست برندهای شرکت خودروسازی

پیشنهاد های شگفت انگیز دلفد

جستجو پیشرفته
مشاهده محتوای دسته

سانگ یانگ چیرمن (Ssang Yong Chairman)

برای اینکه با اهمیت خرید لوازم یدکی اورجینال سانگ یانگ چیرمن بیشتر آشنا شوید، لازم است تا مشخصات این خودرو را با هم مرور کنیم. خودرو چیرمن که عمر خیلی زیادی دارد، توسط کمپانی کره ای سانگ یانگ کاملا مشابه با بنز سری E200 تولید شده است، حتی برخی از لوازم یدکی بنز نیز قابل استفاده روی آن است. کیفیت بسیار بالا و استفاده از یک موتور 6 سیلندر 24 سوپاپه باعث شده تا این خودرو تبدیل به یک خودرو لوکس در بازار ایران شود. البته مدل های بسیار متنوعی از این خودرو را می توان در بازار پیدا کرد که باید در زمان خرید لوازم یدکی سانگ یانگ چیرمن به آن دقت کرده و بر اساس مدل خودرو برای خرید اقدام کنید.

لوازم یدکی سانگ یانگ چیرمن

چیرمن خودرویی است که در نگاه اول شما را به یاد سری E تولیدات مرسدس بنز می اندازد اما جالب است بدانید که کیفیت لوازم و قطعات مورد استفاده در این خودرو نیز اگر در حد بنز E200 نباشد، خیلی پایین تر از آن نیست. کاربران باید در حفظ و نگهداری این خودرو بسیار کوشا بوده و از خرید لوازم یدکی غیر اورجینال برای آن اجتناب نمایند. در این راهنما از سایت دلفد به بررسی شرایط خرید لوازم یدکی سانگ یانگ چیرمن و اهمیت استفاده از نمونه های اورجینال این قطعات می پردازیم.

لوازم یدکی سانگ یانگ چیرمن

دلایل استهلاک بالای خودروهای خارجی در ایران

یکی از مشکلاتی که بسیاری از دارندگان خودروهای خارجی در ایران به آن اذعان دارند، استهلاک بالای خودروها است البته به لطف نوسانات بالای قیمت ارز این استهلاک در دراز مدت چندان تاثیری روی قیمت خودرو نداشته و حتی شیب نمودار تغییر قیمت این خودروها بسیار بالا است. با این حال در مواقعی این استهلاک می تواند بسیار گران تمام شود و دلیل اصلی آن نیز عدم استفاده از لوازم یدکی اورجینال و اصلی است. خودروهای با کیفیت بابا به دلیل استفاده از قطعات درجه یک معمولا نیاز به لوازم یدکی اورجینال و مناسب خود دارند تا همچنان کیفیت بالای خود را حفظ کنند.

خیلی از راننده های عزیز دقتی به این موضوع نداشته و در مواقع لازم تنها به دنبال پیدا کردن یک لوازم یدکی معمولی و به نوعی راه افتادن کار خود هستند، همین موضوع در دراز مدت افت بسیار شدیدی در کیفیت خودروها به وجود می آورد بنابراین اگر از کاربران سانگ یانگ چیرمن هستید، بهتر است قبل از هر چیزی به دنبال مرکز ارائه دهنده قطعات اورجینال باشید، این موضوع باعث می شود تا در زمان نیاز، دیگری نیازی به جستجو نداشته و به راحتی اقدام به خرید لوازم یدکی سانگ یانگ چیرمن نموده و مانع از بروز مشکلات استهلاک در آن شوید.
دلایل دیگری که از عوامل استهلاک بالای خودروهای خارجی در ایران محسوب می شوند:

قطعات یدکی سانگ یانگ چیرمن

خرید لوازم یدکی سانگ یانگ چیرمن اورجینال

اشاره کردیم که عدم دقت به خرید لوازم یدکی اورجینال و اصلی سانگ یانگ چیرمن یکی از مهم ترین دلایل بروز استهلاک در این خودرو است. عدم مراقیت از خودور می تواند در زمان فروش تبدیل به یک معضل برای دارندگان چنین خودروهایی شود، در زمان خرید خودروهای دست دوم تمرکز اصلی خریدار روی رعایت اصول نگهداری از خودرو است، هر چقدر استهلاک بالاتر باشد، شما مجبور خواهید بود تا برای فروش خودرو خود قیمت پایین تری لحاظ کنید و این موضوع در نهایت به ضرر شما خواهد بود.
البته که قیمت نهایی خودرو شما ممکن است بعد از چند سال استفاده افزایش هم یافته باشد، اما دقت کنید که شما برای خرید خودرو جدید نیز مجبور به پرداخت قیمت های بسیار بالاتری خواهید بود بنابراین هر چقدر بیشتر مانع از افت قیمت خودرو خود شوید، شرایط برای شما بهتر خواهد بود. شرایطی که تنها با استفاده از لوازم یدکی سانگ یانگ چیرمن اورجینال و اصلی در دسترس شما قرار خواهد گرفت.

جمع بندی

سعی کردیم تا چند نکته بسیار مهم که مانع از بالا رفتن استهلاک خودرو سانگ یانگ چیرمن می شود را با شما در میان بگذاریم. اگر برای خرید لوازم یدکی سانگ یانگ چیرمن با چالش روبرو شدید، می توانید از راهنمایی ها و پیشنهادات ما در دلفد استفاده کرده و در هر بار بهترین خرید را برای خود چه از نظر قیمت و چه از نظر کیفیت رقم بزنید.