دلفد: بزرگترین وب سایت خودرو ایران
جست و جو در دلفد
انتخاب شهر
انتخاب شهر
نمایندگی ها و فروشندگان
لوازم و قطعات وسیله نقلیه
مجله دلفد
لیست برندهای شرکت خودروسازی

پیشنهاد های شگفت انگیز دلفد

جستجو پیشرفته
مشاهده محتوای دسته

شاهین (Shahin)

قبل از پرداختن به شرایط خرید لوازم یدکی شاهین یا رهام بایستی نکاتی را درباره خود خودرو بدانید. خودرو شاهین در دو مدل گیربکس دنده ای و اتوماتیک روانه بازار شده که هر دو نوع آن را می توانید با شرایط و آپشن های بسیار جذابی در دسترس داشته باشید. از نظر طراحی ظاهری و قسمت های داخلی می توانیم ادعا کنیم که سایپا دست به تولید جدیدی زده است. تا کنون اکثر خودروهای گروه خودروسازی سایپا تنها با چند تغییر جزئی روانه بازار می شد و خیلی تفاوتی در طراحی بدنه آنها نمی دیدیم اما با طراحی شاهین، یک محصول جدید را به بازار ایران معرفی کرد.

درباره مشخصات فنی و موتوری شاهین نیز بایستی به این تولید سایپا امیدوار باشیم. استفاده از یک پیشرانه 4 سیلندر 8 سوپاپه با حجم 1500 سی سی که از نوع تنفس توربو شارژ نیز است، کاربران را به داشتن یک خودرو مناسب از سایپا امیدوار کرد. قدرت موتور این خودرو حداکثر به 110 اسب بخار در 5000 دور در دقیقه می رسد و حداکثر گشتاور آن نیز 178 نیوتن متر در 2500 دور در دقیقه است. همچنین در تولید شاهین استاندارد آلایندگی یورو 5 نیز رعایت شده و چنین مشخصاتی نشان می دهد که کاربران برای خرید لوازم یدکی شاهین باید کمی بیشتر از سایر تولیدات سایپا دقت به عمل آورده و هر قطعه ای را برای آن تهیه نکنند.

لوازم یدکی شاهین

لوازم یدکی شاهین

سایپا در طراحی و تولید شاهین شرایط بسیار خاصی را در پیش گرفته و محصولی با کیفیت ایده آل روانه بازار نموده است. این خودرو که آپشن های بسیار خاصی داشته و در طراحی ظاهری آن نیز اهتمام ویژه ای به عملا آمده، می تواند تبدیل به نقطه عطف در تولیدات گروه خودروسازی سایپا باشد. در این راهنما از سایت دلفد سعی داریم تا نکات مهمی درباره خرید لوازم یدکی شاهین به شما عزیزان ارائه کنیم، دقت به نکات ارائه شده باعث می شود تا خرید محصولات مورد نظر از میان بهترین ها بوده و در نتیجه شرایط بهتری را برای نگهداری و حفظ کیفیت خودرو خود رقم بزنید.

خرید لوازم یدکی شاهین

برای خرید لوازم یدکی شاهین حتما باید از نمایندگی های مجاز و فروشگاه های اینترنتی با سابقه و تخصصی استفاده کنید. خرید لوازم یدکی برای خودروهای با کیفیت تنها باید از میان محصولات با درجه کیفیت بالا صورت پذیرد در غیر این صورت ممکن است خودرو با استهلاک و افت قیمت شدید مواجه شود. نمایندگی های مجاز سایپا در سطح هر شهری در دسترس هستند در غیر این صورت می توانید از فروشگاه های اینترنتی استفاده کنید.
همچنین در زمان انتخاب فروشگاه های اینترنتی عرضه کننده لوازم یدکی شاهین نیز باید به دنبال فروشگاه های تخصصی باشید، چنین فروشگاه هایی با عرضه محصولات با کیفیت بالا، شرایط بسیار ویژه ای را در اختیار کاربران قرار می دهند که یکی از مهمترین آن امکان دسترسی به قطعات مورد نظر حتی از منزل است.

لوازم یدکی سایپا شاهین

قیمت انواع لوازم یدکی شاهین

نکته مهم دیگری که باید درباره لوازم یدکی سایپا شاهین به آن بپردازیم، قیمت این محصولات است. به دلیل اینکه خودرو مذکور یک خودرو داخلی است و در داخل ایران تولید و عرضه می شود، امکان دسترسی به لوازم یدکی اورجینال و اصلی آن به راحتی برای کاربران وجود دارد. البته محصولات و قطعات متفرقه و بی کیفیت را نیز در این رده در بازار شاهد هستیم که حتما کاربران باید در زمان خرید به آنها دقت کرده و به دنبال خرید آنها حتی به بهانه قیمت های ارزان تر نیز نباشند.
قیمت لوازم یدکی شاهین به نسبت محصولات خارجی بسیار مقرون به صرفه است و کاربران می توانند با پرداخت هزینه های معقول برای خرید نمونه های اورجینال و اصلی آن اقدام کنند.

جمع بندی

شاهین یکی از بهترین خودروهایی است که گروه خودروسازی سایپا آن را تولید و روانه بازار ایران کرد. طراحی و شرایط کیفی و موتوری شاهین نشان می دهد که سایپا اهتمام ویژه ای برای تولید یک خودرو با کیفیت داشته است. البته مقایسه آن با خودروهای خارجی یک اشتباه بزرگ بوده و هنوز از نظر کیفیت می توان فاصله زیادی را در بین آنها شاهد باشیم. کاربرانی که در صدد خرید شاهین هستند، حتما باید برای نگهداری و حفظ کیفیت آن نیز شرایط ایده آلی در نظر داشته باشند. برای خرید لوازم یدکی شاهین می توانید از نکات و مواردی کمک بگیرید که در مقاله حاضر به بررسی آنها پرداختیم.