دلفد: بزرگترین وب سایت خودرو ایران
جست و جو در دلفد
انتخاب شهر
انتخاب شهر
نمایندگی ها و فروشندگان
لوازم و قطعات وسیله نقلیه
مجله دلفد
لیست برندهای شرکت خودروسازی

پیشنهاد های شگفت انگیز دلفد

جستجو پیشرفته
مشاهده محتوای دسته

پورشه ( Porsche )

خودروسازی همواره یکی از بزرگترین و پرسودترین صنایع در جهان بوده است و امروزه شرکت های زیادی در زمینه ی طراحی و ساخت اتومبیل فعالیت دارند. در میان انواع خودرو های موجود در بازار، از سال های دور انواع لوکس و اسپرت آن طرفداران زیادی داشته و مشتری های این نوع از اتومبیل ها حاضر به پرداخت هزینه ی های زیادی برای خرید و نگهداری خودروی خود بوده و هستند. به همین منظور و برای استفاده از ظرفیت این نوع از بازار، فردیناند پورشه در سال 1931 کارخانه پورشه را در آلمان تأسیس کرد. موفقیت این شرکت و محصولات متفاوت این خودروساز همواره مورد توجه تحلیلگران بازار خودرو بوده و روش طراحی منحصر به فرد این کمپانی مکرراً مورد تحسین و احترام افراد فعال در صنعت خودروسازی بوده است. علاوه بر این، ویژگی های فنی خودرو های پورشه و به خصوص فرماندهی این خودرو ها در مسیر های پر پیچ و خم باعث برتری خاص این خودروساز در مسابقات اتومبیل رانی آزاد شده است.

لوازم یدکی پورشه

امروزه لوازم یدکی پورشه عملاً تحت مالکیت گروه خودروسازی فولکس واگن قرار دارد و در بر گیرنده ی چند شرکت کوچک تر مثل گروه طراحی، گروه مهندسی و گروه خدمات مالی پورشه است. همچنین شرکت پورشه اس ای شاخه ی سرمایه گذاری این خودرو سازی بوده که به صورت مشترک با گروه خودروسازی فولکس واگن کار می کند. محصولات پورشه از ابتدا مورد تحسین و استقبال عموم قرار گرفت و نشان این کارخانه همواره نمادی از خودرو های پرسرعت و گران قیمت بوده است.

قیمت انواع مدل خودرو پورشه

اتومبیل های پورشه همواره در حال تحول و استفاده از آخرین فناوری هایی هستند که بسیاری از آن ها از تجربیات تیم پورشه در مسابقات اتومبیل رانی استخراج شده اند. علیرغم تکنولوژی های به کار رفته در این خودرو ها و محبوبیت فراوان آن ها در میان بسیاری از مردم، این کارخانه دوره های کاهش تولید و مشکلات مالی شدیدی را در دهه های 80 و 90 میلادی تجربه کرد. با این حال، از سال 2009 به این سو، تولیدات و فروش کمپانی افزایش قابل توجه ای داشته و امروزه پورشه از نظر دارایی و درآمد سالانه جزو پنج اتومبیل ساز برتر کشور آلمان است.

لیست مراکز فروش – نمایندگی های شبانه روزی ماشین پورشه

تولیدات این شرکت از نظر روش طراحی و شکل موتور به سه گروه موتور های تخت، خطی و وی شکل تقسیم بندی می شوند. خودروی محبوب پورشه 911 که یکی از معروف ترین محصولات این کمپانی است از نوع اسپرت با موتور تخت بوده که تولید آن از سال 1964 رواج دارد و انواع مختلف آن هر ساله به کشور ما وارد می شوند. علاوه بر این، محصول الکتریکی جدید این شرکت که پورشه تایکان نام دارد نیز توجه زیادی را به خود جلب کرده و پیش بینی می شود که در آینده یکی از پرفروش ترین محصولات این شرکت باشد.

هرآنچه در مورد کمپانی خودروسازی پورشه باید بدانید در دلفد

امروزه دفتر مرکزی پورشه در شهر اشتوتگارت آلمان قرار دارد و این کمپانی با سود خالص سالانه ی بیش از 2 میلیارد و دارایی نزدیک به 30 میلیارد یورو به اشتغال حدود 30 هزار نفر کمک می کند. در عین حال، فروشگاه های متعددی در کشور ما نیز اقدام به فروش محصولات و قطعات یدکی این خودروساز می کنند. در حال حاضر تعداد بسیار زیادی از خودرو های تولید این شرکت در بازار ایران نیز وجود دارند که برای مثال می توان به مدل های پانامرا، کاین، باکستر و 911 اشاره کرد.