دلفد: بزرگترین وب سایت خودرو ایران
جست و جو در دلفد
انتخاب شهر
انتخاب شهر
نمایندگی ها و فروشندگان
لوازم و قطعات وسیله نقلیه
مجله دلفد
لیست برندهای شرکت خودروسازی

پیشنهاد های شگفت انگیز دلفد

جستجو پیشرفته
مشاهده محتوای دسته

پورشه باکستر (Porsche Boxter)

زیبایی، جذابیت، کیفیت بالا و قدرت کلماتی هستند که می توانند پورشه باکستر را برای شما تفسیر نمایند. برای چنین خودرویی خرید لوازم یدکی تبدیل به یک امر بسیار مهم و حیاتی خواهد شد. متاسفانه یکی از مهم ترین ایرادات کاربران در حفظ و نگهداری از خودروهای گران قیمت موجود در بازار که از قلب اروپا وارد می شوند، اشتباه در زمان خرید لوازم یدکی است. برای خرید لوازم یدکی پورشه باکستر و خودروهایی نظیر آن باید دقت بسیار زیادی به محصولات عرضه شده داشته باشید. در تولید باکستر از قطعاتی بسیار با کیفیت استفاده شده است. خودرویی که برای هر کسی ساخته نشده و هر کسی نمی تواند خود را با آن وفق بدهد. محصولی بی نظیر و جذاب که هم در طراحی داخلی و هم در طراحی بدنه شرایط بسیار متفاوتی نسبت به خودروهای هم رده خود تجربه می نماید.

یکی از اصلی ترین ویژگی های پورشه تولید خودروهایی با شرایط بسیار خاص است. خودروهایی که هر برندی نمی تواند به تولید آنها فکر کند. همچنین شرایط خاص طراحی ظاهری آنها نیز نشان از تامل زیاد مهندسان این شرکت روی محصولات تولیدی دارد. تصور کنید که قرار باشد برای قطعات و لوازم یدکی پورشه باکستر جایگزینی به غیر از محصولات اورجینال و اصلی تولید شده توسط پورشه انتخاب کنید. به راحتی می توان حدس زد که به زودی خودرو خود را از بین خواهید برد.

لوازم یدکی پورشه باکستر

لوازم یدکی پورشه باکستر (Porsche Boxter)

چرا نباید از محصولات و لوازم یدکی متفرقه پورشه باکستر استفاده کنیم؟ خرید لوازم یدکی در بازار ایران چالش های خاص خود را دارد. یکی از اصلی ترین چالش ها در چنین مواقعی کمبود هایی است که به دلیل تحریم و شرایط سخت واردات لوازم یدکی به وجود آمده است. خودروهای لوکس موجود در بازار ایران در اکثر مواقع با چنین چالشی روبرو هستند. جدای از بحث کمبودها لوازم یدکی بی کیفیت زیادی را نیز در بازار ایران شاهد هستیم که انتخاب آنها می تواند مشکلات خاص خودش را به دنبال داشته باشد. در راهنمای حاضر در سایت دلفد به دنبال ارائه نکاتی برای خرید لوازم یدکی پورشه باکستر برای شما عزیزان هستیم.

بسیاری از کاربران بر این عقیده هستند که همیشه می توانند از لوازم یدکی متفرقه به جای محصولات اورجینال استفاده نمایند. اما این محصولات تنها یک مزیت آن هم در کوتاه مدت داشته و آن هم قیمت پایین تر آنها است. در بقیه مواقع ممکن است مشکلات زیادی را برای خودرو شما به وجود آورند. در ادامه به بررسی این مشکلات برای پورشه باکستر خواهیم پرداخت.

بررسی مشخصات فنی پورشه باکستر

جالب است که بسیاری از کاربران برای خرید لوازم یدکی موتوری و فنی پورشه باکستر نیز سراغ محصولات متفرقه و بی کیفیت می روند. محصولاتی که اصلا شایستگی قرار گرفتن روی باکستر را ندارند و می توانند مانند یک غده سرطانی تمام قطعات خودرو شما را کم کم به نابودی بکشانند. بررسی مشخصات فنی می تواند اهمیت خرید لوازم یدکی پورشه باکستر را برای شما بیش از پیش به نمایش بگذارد. به همین دلیل در ادامه به بررسی مشخصات فنی آن می پردازیم. مشخصاتی که البته شما را به حیرت وا خواهد داشت.
پورشه برای تولید باکستر از یک پیشرانه 6 سیلندر 24 سوپاپه استفاده کرده است. حجم موتور آن 2893 سی سی بوده و تنفس موتور نیز از نوع تنفس طبیعی است. انتقال نیرو در آن از طریق دیفرانسیل جلو است و حداکثر توان خروجی موتور و حداکثر گشتاور آن نیز به ترتیب 256 اسب بخار و 290 نیوتن متر می باشند. شتاب 0 تا 100 باکستر تنها 6 ثانیه است و حداکثر سرعت آن نیز به 263 کیلومتر در ساعت می رسد. خودرو پرشتاب و بسیار سریع پورشه دارای یک جعبه دنده خودکار 7 سرعته بوده و حجم باک 9 لیتری نیز دارا است. استاندارد آلایندگی یورو 5 نیز برای آن اخذ شده است. خودرویی که در سال 2010 برای اولین بار در آلمان تولید شده و تعداد محدودی از آن نیز در بازار ایران وجد دارند.

قطعات یدکی پورشه باکستر

معایب خرید لوازم یدکی پورشه باکستر از میان محصولات متفرقه

خرید لوازم یدکی که کیفیت استانداردی نداشته و به صورت خاص برای پورشه باکستر تولید نشده باشند، ممکن است چالش های زیر را برای کاربران به وجود آورند:

پر واضح است که حتی خرید لوازم یدکی اورجینال پورشه باکستر با قیمت های بالاتر در نهایت می تواند حتی از نظر قیمتی نیز به نفع کاربر تمام شود.