دلفد: بزرگترین وب سایت خودرو ایران
جست و جو در دلفد
انتخاب شهر
انتخاب شهر
نمایندگی ها و فروشندگان
لوازم و قطعات وسیله نقلیه
مجله دلفد
لیست برندهای شرکت خودروسازی

پیشنهاد های شگفت انگیز دلفد

جستجو پیشرفته
تومان

تومان

 • مشاهده محتوای دسته

  لوازم یدکی پژو 407

  پژو 407 یکی از محصولات وارداتی از شرکت پژو فرانسه است. واردات این خودرو پرطرفدار فرانسوی به دلیل محدودیت های اعمال شده در واردات خودرو، با مشکلاتی روبرو بوده است. ایران خودرو در ابتدا تعداد قابل توجهی محصولات پژو 407 را وارد نمود اما در ادامه با اعمال محدودیت ها ورود آن ممنوع شد.

  از این رو در حال حاضر این محصول را باید به عنوان یک خودرو با سن بالا برشماریم. با این حال امکان خرید و تهیه لوازم یدکی پژو 407 را هنوز هم در برخی از فروشگاه های عرضه کننده این محصولات وجود دارد. برای خرید این محصولات و لوازم یدکی این خودرو باید به نکات مهمی دقت داشته باشید که در ادامه به بررسی آنها می پردازیم.
  به صورت کلی خرید لوازم یدکی خودرو تحت تاثیر عوامل مختلفی با چالش هایی روبرو است. وجود تعداد بسیار زیادی از لوازم یدکی دست دوم که به عنوان نو به فروش می رسد و یا برخی از لوازم یدکی تقلبی این بازار را با تلاطم های زیادی روبرو نموده است. به همین دلیل در هنگام خرید محصولات باید دقت بسیار زیادی داشته و باشید و دست روی چنین محصولاتی نگذارید. اما اینکه ترفندهای خرید با کیفیت ترین لوازم یدکی پژو 407 کدام ها هستند، موضوعی است که در این مقاله با هم مرور می کنیم.

  معرفی خودرو پژو 407

  قبل از اینکه به بررسی شرایط خرید لوازم یدکی پژو 407 بپردازیم، لازم است تا نکاتی را درباره خود این خودرو با شما عزیزان در میان بگذاریم. پژو 407 یک سدان فرانسوی است که در فاصله سال های 2004 تا 2010 در مدل های بسیار متنوع هم از نوع گیربکس دنده ای و هم اتوماتیک تولید و روانه بازار جهانی شد.

  شرکت ایران خودرو دو مدل از این دستگاه را به تعداد حدود 1500 دستگاه وارد بازار ایران کرد. البته تعداد معدودی از آن نیز توسط سایر شرکت ها و اشخاص وارد بازار ایران شده است. با این حال خودرو پژو بعد از چند نوبت واردات از چرخه واردات کشور خارج شد و در حال حاضر تنها همان مدل های قدیمی وارد شده آن را می توانید در بازار مشاهده کنید.
  با توجه به این نکته که عرض کردیم پر واضح است که لوازم یدکی پژو 407 را نیز از جمله محصولات کمیاب در بازار است که در هر فروشگاه و مغازه ای یافت نمی شود. پژو 407 با اینکه در همان بدوم ورود با استقبال بسیار زیادی روبرو شد و افراد زیادی که به دنبال یک خودرو لوکس و البته با قیمت مناسب بودند، آن را خریداری مردند، اما با این حال در حال حاضر این خودرو طرفداران زیادی نداشته و ب دلیل کم بودن قطعات و لوازم یدکی خیلی به دنبال آن نمی روند.

  لوازم یدکی پژو 407

  اهمیت استفاده از لوازم یدکی 407 اصلی در کیفیت خودرو

  برای کسانی که اهمیت زیادی برای طول عمر خودرو خود قائل هستند بایستی عنوان کنیم که استفاده از قطعات یدکی اصلی و با کیفیت در هنگام تعویض هر قطعه اهمیت بسیار زیادی در اینباره دارد. قطعات تقلبی و یا دست دوم معمولا کیفیت لازم را نداشته و جدای از مشکلاتی که ممکن است در هنگام رانندگی برای شما به وجود آورند، ممکن است تجهیزات و قطعات خود خودرو را نیز تحت تاثیر قرار داده و از این طریق طول عمر آنها را نیز کم کنند. این موضوع می تواند در نهایت منجر به از بین رفتن کیفیت کامل خودرو شما نیز شود.

  استفاده از قطعات تقلبی گاهی اوقات برای بهینه سازی هزینه ها صورت گرفته و برخی از کاربران از این بابت به دنبال این موضوع هستند. جالب است بدانید که استفاده از این دست از لوازم یدکی پژو 407 حتی از نظر هزینه نیز نمی تواند صرفه جویی برای کاربر به دنبال داشته باشد، زیرا در درجه اول احتمال خرابی این قطعات در کوتاه مدت بسیار زیاد است و از این جهت شما دوباره مجبور به تعویض قطعه مورد نظر خواهید شد که می تواند هزینه چند برابری را برای شما به دنبال داشته باشد.

  همچنین تاثیر منفی چنین قطعاتی روی سایر قطعات خودرو نیز نیاز به تعمیرات خودرو را برای شما چند برابر خواهد کرد. از این رو توصیه می کنیم که تحت هر شرایطی تنها به دنبال قطعات اصلی و معتبر پژو 407 باشید.

  لیست قیمت لوازم یدکی پژو 407

  مسلما قیمت قطعات یدکی پژو 407 نیز می تواند تحت تاثیر کم بودن آنها کمی بالا باشد. البته که استفاده از قطعات اصلی همیشه مهم تر از قیمت است اما باز هم قیمت نیز اهمیت و جایگاه خاص خود را داشته و نمی توان آن را در هنگام خرید لوازم یدکی نادیده گرفت.

  در حال حاضر در کمتر فروشگاه های می توان قطعات یدکی پژو 407 را پیدا کرد، همین امر باعث شده تا برخی از فروشنده ها از شرایط سوء استفاده کرده و قیمت های بالایی را برای این محصولات در نظر بگیرند. از اینها گذشته پیدا کردن نمونه های اصلی از میان انبوهی از محصولات تقلبی نیز در هنگام خرید مشکل است.
  خرید از فروشگاه های معتبر و بررسی اعتبار فروشنده قبل از خرید یکی از ترفندهایی است مکه با استفاده از آن می توانید لوازم یدکی خودرو پژو را با کیفیت بالا تهیه کنید. برای اینکه در هنگام خرید از کیفیت محصول خود مطمئن باشید، سعی کنید سایر لوازم یدکی عرضه شده در فروشگاه مورد نظر را نیز بررسی نمایید.

  در صورتی مشاهده لوازم تقلبی حتی برای سایر خودروها بهتر است از فروشنده دیگری برای خرید لوازم یدکی مد نظر خود اقدام نمایید. زیرا چنین خریداری می تواند ریسک بسیار بالایی برای شما به دنبال داشته و موجبات خراب شدن خودرو شما را نیز فراهم آورد.

  خرید لوازم یدکی پژو 407

  امکان خرید اینترنتی لوازم یدکی پژو 407 از جمله شرایطی است که می تواند خرید این قطعات را برای شما کاربران ساده تر نماید. فروشگاه های اینترنتی این امکان را برای کاربر فراهم می آورند تا:
  • قبل از خرید به بررسی محصول مورد نظر بپردازند.
  • قبل از خرید قیمت محصول مورد نظر را بررسی نمایند.
  • بدون نیاز به خروج از منزل و در مدت زمان کوتاهی محصول مورد نظر خود را خریداری نمایند.
  بایستی یادآوری کنیم که قطعات 407 توسط ایساکو و ایران خودرو تولید نمی شود و این شرکت تنها برخی از محصولات موجود در بازار را از نظر کیفیتی کنترل می نماید. به همین دلیل برای خرید این محصولات نباید دنبال این برد باشید. البته برخی از قطعات خودرو پژو به صورت وارداتی و با کیفیت اصلی وارد کشور می شود که می توانند بهترین کیفیت را برای خودرو پژو 407 به دنبال داشته باشند.

  قطعات یدکی پژو 407

  انواع لوازم یدکی پژو 407

  برای اینکه دید بهتری نسبت به لوازم مورد نظر خود برای خرید داشته باشید، لازم دانستیم تا لوازم یدکی پژو 407 را در سه دسته مجزا برای شما تعریف کنیم. البته که دسته بندی این محصولات برای خود کاربر نیز بسیار ساده است.

  قطعات یدکی که خود شما می توانید اقدام به تعویض و جایگزینی آن کنید را در یک دسته و سایر لوازم یدکی خودرو را در دسته دیگر قرار دهید. این دسته بندی باعث می شود تا دقت بالاتری نسبت به جایگزینی آنها داشته و خودرو خود را بدون تجربه تعمیر نکنید. با این حال دسته بندی زیر نیز می تواند شناخت بهتری نسبت به قطعات یدکی پژو 407 برای شما به دنبال داشته باشد.

  قطعات مصرفی پژو 407

  اولین دسته از لوازم یدکی 407 لوازم مصرفی این خودرو هستند. این دست از لوازم به مرور و با استهلاک خودرو کیفیت خود را از دست می دهند. در بین کل لوازم این دسته ارزان ترین قیمت ها را دارند. البته این به معنی کم اهمیت بودن آنها نیست و لازم است تا در هنگام تعویض آنها نیز دقت کافی را داشته باشید.

  قطعات برقی پژو 407

  دومین دسته از لوازم یدکی 407 لوازم برقی این خودرو اعم از دینام، استارت و … هستند. تعویض این دست از لوازم یدکی نیاز ب تجربه و تخصص دارد. از این رو برای این منظور باید سراغ تعمیرکار بروید. برخی از تعمیرکاران به قطعات برقی پژو 407 دسترسی نداشته و از شما می خواهند که قطعه مورد نظر را تهیه کنید. در چنین مواقعی بهتر است حتما از فروشگاه های معتبر برای خرید قطعات یدکی 407 اقدام نموده و به دنبال لوازم تقلبی و بی کیفیت بازار نباشید.

  لوازم موتوری پژو 407

  دسته آخری که در دسته بندی لوازم یدکی 407 باید به آن بپردازیم، لوازم موتوری آن هستند. لوازمی که اهمیت بسیار بالایی در این خودرو داشته و جایگزینی آنها باید بلافاصله بعد از مشاهده خرابی صورت پذیرد.

  جمع بندی از فروش لوازم یدکی پژو 407

  نکات مهمی را درباره خرید این دست از لوازم یدکی با هم بررسی کردیم. اشاره کردیم که:
  • لوازم یدکی اصلی پژو 407 در بازار کم هستند و هر فروشنده ای به آنها دسترسی ندارد.
  • استفاده از لوازم یدکی تقلبی و کم کیفیت این خودرو می تواند استهلاک بسیار بالایی برای خودرو شما به دنبال داشته باشد و هزینه های چند برابری روی دست شما باقی بگذارد.
  • خرید از فروشگاه های معتبر می تواند بهترین راه حل برای دسترسی به لوازم یدکی اصلی پژو 407 باشد.
  با دقت به این نکات می توانید علاوه بر خرید لوازم یدکی پژو 407 بهترین شرایط را نیز برای خودرو خود فراهم آورید.