دلفد: بزرگترین وب سایت خودرو ایران
جست و جو در دلفد
انتخاب شهر
انتخاب شهر
نمایندگی ها و فروشندگان
لوازم و قطعات وسیله نقلیه
مجله دلفد
لیست برندهای شرکت خودروسازی

پیشنهاد های شگفت انگیز دلفد

جستجو پیشرفته
تومان

تومان

مشاهده محتوای دسته

لوازم یدکی پژو 206

با بررسی نکات مهم و مختلف مربوط به لوازم یدکی پژو 206 با شما همراه هستیم. پژو 206 یکی از محصولات تولیدی شرکت پژو است مه در سال 1380 وارد بازار ایران شده و در سال های اولیه به عنوان محصول وارداتی طرفداران زیادی به خود پیدا کرده است. این خودرو در حال حاضر به عنوان یکی از تولیدات شرکت ایران خودرو محسوب می شود که اتفاقا به دلیل طرفداران زیادی در کشور، از جمله خودروهایی با تولید زیاد نیز محسوب می شود.

از اینرو لوازم یدکی پژو 206 را نیز باید به عنوان لوازم یدکی پرفروش در نظر گرفت. در بررسی لوازم یدکی مربوط به این خودرو سعی داریم تا چالش های اصلی مربوط به آن مانند قیمت، امکان خرید اینترنتی، خرید محصولات با کیفیت و اصلی و مواردی از این دست را مورد بررسی قرار دهیم تا در صورت امکان شما را برای خرید هر چه بهتر این لوازم راهنمای نموده باشیم.

206 توسط کمپانی پژو در مدل های بسیار متنوعی تولید و روانه بازارهای جهانی می شود. اما در ایران مدل های معدودی از این محصول را شاهد هستیم. 206 صندوق دار، 206 تیپ 2 و تیپ 5 سه محصول اصلی و پرطرفداری هستند که به وفور مورد استفاده کاربران قرار می گیرند. البته 206 تیپ 3 و تیپ 6 نیز در برهه ای وارد شده و در دسترس خریداران ایرانی قرار داشت. دلیل اصلی معرفی مدل های مختلف پژو 206 در ابتدای این مقاله گوشزد کردن تفاوت برخی از قطعات این خودروها است تا کاربران در این باره دقت لازم را داشته باشند.

لیست قیمت لوازم یدکی پژو 206

به عنوان اولین چالش سعی داریم تا شما را موضوع مهم قیمت لوازم یدکی 206 آشنا کنیم. قیمت نه فقط برای لوازم یدکی خودرو بلکه برای هر محصول دیگری از موضوعات پرچالشی است که کاربران با آن روبرو هستند. قیمت قطعات و لوازم 206 به عوامل مختلفی بستگی دارد. در درجه اول برقی بودن و یا مصرفی بودن قطعه مورد نظر این تفاوت قیمت را رقم می زند. به صورت کلی محدوده قیمتی لوازم یدکی این خودرو در حال حاضر به شرح زیر هستند:

• ارزان ترین قطعات و لوازم این خودرو لوازم مصرفی هستند که بسته به نوع وسیله قیمتی بالغ بر 20 هزار تومان و بالاتر به خود می بینند.
• در رده دوم قطعات و لوازم برقی این خودرو قرار دارند که قیمت این محصولات نیز در همین بازه قیمتی قرار دارد اما برخی قطعات آن نیز می توانند گران باشند.
• در نهایت نوبت به لوازم موتوری و فنی پژو 206 می رسد که می توانند قیمت های به مراتب بیشتری داشته باشند.

بسته به اینکه کدام نوع از قطعات خودرو شما خراب شده باشد، باید به این شرایط دقت کافی داشته باشید. از این گذشته اگر در صدد خرید این محصولات هستید، می توانید با ترفندهایی خاص هزینه های کمتری بپردازید. برای مثال خرید اینترنتی لوازم یدکی پژو 206 یکی از این ترفندها است. با خرید اینترنتی در درجه اول هزینه رفت و آمد به فروشگاه های مختلف را نمی پردازید، از اینها گذشته به دلیل رقابتی که بین فروشگاه های معتبر و مختلف وجود دارد، شما می توانید قیمت های مقرون به صرفه ترین سبت به فروشگاه های سنتی در دسترس داشته باشید.

لوازم یدکی پژو 206

لوازم یدکی 206 شامل چه مواردی است؟

لوازم یدکی خودروها به صورت کلی تمام قطعات آنها را امکان تعویض دارند، شامل می شود. از قطعات مربوط به جلو بندی، لنت ترمز، دیسک، صفحه و بدنه که پرفروش ترین لوازم یدکی مربوط به این خودرو هستند گرفته تا تمام قطعات دیگر را می توانید به صورت اینترنتی خرید کرده و از آن برای تعمیر خودرو خود استفاده کنید.

یکی از چالش های بسیار مهم کاربرانی که به دنبال خرید لوازم یدکی پژو 206 هستند، دسترسی به قطعات با کیفیت و با قیمت مناسب خودرو  پژو است. البته باید متذکر شویم که برخی از قطعات از طریق برندهای مختلفی تولید می شوند که هر یک می توانند کیفیت قابل توجهی داشته و از این رو تنها یک برند کیفیت اصلی را ندارد. با این تفاسیر برای تعویض قطعات مصرفی این خودرو باید به کیفیت آنها نیز دقت نمایید.

همچنین بهتر است بدانید که برخی از قطعات یدکی مورد استفاده در انواع مدل های مختلف این خودرو تفاوت هایی با یکدیگر دارد. هم برای مدل صندوق دار و هم برای مدل هاچ بک در تیپ های مختلف در برخی از قطعات محصولات متفاوتی مورد استفاده قرار می گیرد. از این رو در زمان انتخاب لوازم یدکی مناسب برای خودرو خود بهتر است به این نکته نیز دقت داشته باشید. همچنین برای خرید محصولات با اصالت و مطمئن بهتر است از خدمات فروشگاه های مطمئن استفاده نمایید تا از این بابت مشکلی برای شما رخ ندهد. در چنین فروشگاه هایی می توانید لوازم 206 را در سه دسته مختلف در دسترس داشته باشید:

• قطعات مصرفی پژو 206
• قطعات برقی پژو 206
• قطعات موتوری و فنی پژو 206

قطعات مصرفی پژو 206

قطعات و لوازم مصرفی پژو 206 قطعاتی هستند که به مرور و یا گذشت طول عمر خودرو ممکن است خراب شده و لزوما برای خرابی آنها نیاز به یک برخورد و یا مشکل فنی نیست. این قطعات نیز باید به مرور تعویض شوند تا امکان استفاده بهتر از خودرو توسط راننده فراهم شود. البته باید یادآور شویم که هر چند این دست از لوازم یدکی پژو 206 قیمت کمتر و اهمیت کمتری نسبت به دو دسته بعدی دارند، اما اگر به موقع اقدام به تعویض آنها نکنید، ممکن است با خطرات بزرگتری خودرو خود را روبرو کرده و در نتیجه نیاز به پرداخت هزینه های بالاتری داشته باشید.

قطعات برقی پژو 206

مدارها، استارت، دینام و قطعاتی از این دست در دسته قطعات برقی پژو 206 قرار می گیرند که این قطعات نیز ممکن است به مرور زمان با استهلاک همراه شده و با خرابی هایی روبرو باشند. خرید محصولات با کیفیت در این دسته از لوازم یدکی 206 اهمیت بسیار زیادی پیدا می نماید. هر گونه سهل انگاری در این موضوع می تواند کیفیت خودرو شما را به شدت کاهش داده و خطراتی را در هنگام رانندگی برای شما رقم بزند.

قطعات فنی و موتوری پژو 206

سیلندر، میل لنگ و .. قطعات موتوری و فنی خودرو پژو هستند که نسبت به دو دسته قبلی اهمیت بسیار بیشتری دارند. این قطعات در صورت خرابی مانع از کارکرد خودرو شده و نیاز به تعویض و تعمیر فوری خواهند داشت. البته توصیه می کنیم حتی با داشتن دانش لازم برای تعویض این قطعات از خدمات حرفه ای استفاده کرده و تعویض آنها را بعد از خرید قطعه مورد نظر به دست این عزیزان بسپارید.

قطعات یدکی پژو 206

فروش لوازم یدکی پژو 206 در تهران

با خرید اینترنتی لوازم یدکی پژو 206 دیگر مهم نیست که کجا ساکن هستید و از هر جایی می توانید این لوازم را خریداری نمایید. مراکز فروش لوازم یدکی 206 در تهران خدمات فروش این محصولات را برای همه شهروندان فراهم آورده اند. البته انتخاب میان هر یک از این فروشنده ها نیز اهمیت زیادی دارد. به عنوان یک معیار مهم توصیه می کنیم که اگر در صدد خرید قطعات یدکی پژو 206 هستید، حتما از فروشگاه های تخصصی برای این منظور استفاده کنید و خیلی سراغ فروشگاه های سوپرمارکتی نروید. خوبی و مزیت اصلی این فروشگاه ها اطمینان از اصالت محصول مورد نظر و همچنین امکان استفاده از تخفیف های قیمتی برای کاربران است.
ماشین پژو 206 از جمله خودروهایی است که خیلی با خرابی های مختلف روبرو نمی شود اما در صورت بروز ایراد به دلیل شتاب بالای این خودرو بهتر است اقدام به تعویض آنها نمایید. دقت کنید که استفاده از یک خودرو با لوازم مصرفی خراب و بی کیفیت ممکن است باعث افزایش خطر در هنگام رانندگی باشد. از این رو در انتخاب مرکز مناسب برای خرید قطعات یدکی 206 در تهران نیز باید دقت کافی داشته باشید.

خرید لوازم یدکی پژو 206

برای خرید لوازم یدکی 206 تمام نکات لازم را مرور کردیم. همچنین باید یادآور شویم که در خرید این لوازم باید به اصالت و کیفیت نیز دقت نمایید. چک کردن استانداردهای لازم در هنگام خرید و بررسی کد محصول با سازمان استاندارد یکی از روش های تشخیص اصالت لوازم یدکی انواع مدل های پژو 206 اعم از 206 صندوق دار، تیپ 2، تیپ 5 و … است. تطابق محصول خریداری شه با مدل خودرو نیز دومین نکته ای است که باید در هنگام خرید لوازم یدکی 206 به آن دقت داشته باشید.

فروشگاه لوازم یدکی 206

خریدارانی که به دنبال فروشگاه لوازم یدکی پژو 206 در تهران هستند، می بایست اعتبار خود فروشگاه را نیز در نظر بگیرند. داشتن مجوزهای لازم از نهادهای مربوطه می تواند خریدی مطمئن تر برای شما عزیزان رقم بزند. از مهم ترین مزیت های چنین خریدی می توان به دستیابی به محصول مورد نظر با کیفیت استاندارد و در بسته بندی مناسب و شیک اشاره کرد. همچنین با انتخاب فروشگاه مناسب می توانید: