دلفد: بزرگترین وب سایت خودرو ایران
جست و جو در دلفد
انتخاب شهر
انتخاب شهر
نمایندگی ها و فروشندگان
لوازم و قطعات وسیله نقلیه
مجله دلفد
لیست برندهای شرکت خودروسازی

پیشنهاد های شگفت انگیز دلفد

جستجو پیشرفته
مشاهده محتوای دسته

نیسان (Nissan)

لوازم یدکی کمپانی نیسان موتور با مسئولیت محدود که امروزه به صورت اختصار با نام نیسان شناخته می شود یکی از شرکت های چند ملتی تولید کننده ی خودرو بوده که در یوکوهاما در کشور ژاپن مستقر است. خودرو های ساخت این شرکت تحت نشان های نیسان، داتسون و نیز اینفینیتی به فروش می رسند. در عین حال، این خودروساز از برند نیسو برای فروش محصولات تیونینگ شده برای بازار داخلی استفاده می کند. از سال 1999، نیسان به عنوان بخشی از اتحاد سه گانه با رنو و میتسوبیشی کار کرده و از سال 2013 کمپانی فرانسوی رنو بیش از 40 درصد سهام این شرکت را در اختیار دارد. در سال 2014، شرکت نیسان عنوان بزرگترین خودروساز در آمریکای شمالی را تصاحب کرد و در عین حال ششمین خودروساز جهان بود. در کشور های چین، روسیه و مکزیک، نیسان پر فروش ترین برند فروشنده ی محصولات ژاپنی است.

لوازم یدکی شرکت نیسان

بازه ی خودروی های تولید شده توسط شرکت نیسان بسیار گسترده بوده و از خودرو های سواری تا کامیون ها را در بر می گیرد. در ابتدا بسیاری از این محصولات برای مصرف در بازار داخلی ژاپن بود اما بعد از سال 1950 این شرکت اقدام به صادرات محصولات خود به سایر کشور ها نیز کرد. علاوه بر این، خودروسازی نیسان چندین محصول اسپورت نیز به بازار عرضه کرده است که برای مثال می توان به داتسون 1500، 1600 و 2000 رودستر اشاره کرد. همچنین برند زد-کار که از سال 1969 توسط این خودروسازی معرفی شده، شامل خودرو های ارزان قیمت و در عین حال اسپرت است. از طرفی دیگر این کمپانی با معرفی مدل جی تی آر، به بازار خودرو های کوپه ی اسپرت چهار چرخ متحرک وارد شد و شهرت جهانی یافت. تولیدات این خودروسازی در کشور چین با همکاری با گروه دانگ فنگ موتور صورت می گیرد و اولین همکاری این دو خودروساز منجر به تولید نیسان لیویا جنسیس شد که در نوع خود یکی از اولین خودرو های سایز متوسط با تکنولوژی های برتر بود.

قیمت انواع مدل های ماشین کمپانی نیسان (Nissan)

در سال 2013 برنامه ی نیسان برای تولید خودرو های خودران در دهه ی بعد به صورت رسمی اعلام شد. این بخش از تلاش های این کمپانی با ایجاد یک بخش مستقل که به صورت خاص برای خودرو های خودران اختصاص یافته است آغاز شد. اولین نمونه های فناوری خودران تولید شده توسط این شرکت در مدل نیسان لیف تمام اتوماتیک استفاده شد که هدف اصلی آن صرفاً نمایش توانایی این شرکت در به کار بردن این فناوری ها در عمل بود.

لیست مراکز فروش و نمایندگی های قطعات جانبی و لوازم یدکی خودرو نیسان در تهران و ایران

انواع محصولات شرکت نیسان در بازار ایران وجود دارند که برای مثال می توان به نیسان مورانو، رونیز، ایکس تریل، نیسان وانت زامیاد و نیسان ماکسیما اشاره کرد. در مقایسه با بسیاری از خودروسازان، محصولات شرکت نیسان از پشتیبانی به مراتب بهتری برخوردار بوده و لوازم یدکی این خودرو ها به آسانی در بازار ایران یافت می شوند. بسیاری از وبسایت های آنلاین نیز اقدام به انتشار اطلاعات در مورد لوازم یدکی و محصولات این خودروساز می کنند.