دلفد: بزرگترین وب سایت خودرو ایران
جست و جو در دلفد
انتخاب شهر
انتخاب شهر
نمایندگی ها و فروشندگان
لوازم و قطعات وسیله نقلیه
مجله دلفد
لیست برندهای شرکت خودروسازی

پیشنهاد های شگفت انگیز دلفد

جستجو پیشرفته
مشاهده محتوای دسته

نیسان زامیاد (Nissan Zamyad)

نیسان یکی از بزرگترین کمپانی های خودرو در جهان است که سابقه طولانی در تولید انواع خودروهای لوکس و باری دارد. جالب است که هنوز هم برای بسیاری از کاربران این شایعه که نیسان آبی چه ربطی به نیسان ژاپنی دارد، رفع نشده است بنابراین لازم است قبل از بررسی شرایط خرید لوازم یدکی نیسان زامیاد به بررسی این موضوع جالب برای کاربران بپردازیم. تولید وانت نیسان در شرکت خودروسازی نیسان ژاپنی ها به بیش از 4 دهه قبل باز می گردد، در آن زمان نیسان در ایران به صورت مونتاژی در اختیار کاربران قرار می گرفت.

با گذشت زمان شرکت ژاپنی از ادامه تولید این خودرو انصراف داد و دیگر هیچ خودروی در این رده را وارد بازار جهانی نکرد اما خطر تولید آن به شرکت زامیاد تسلیم شد. از آن زمان تا کنون این خودرو به صورت داخلی تولید شده و در دسترس کاربران قرار می گیرد هر چند این خودرو توسط کمپانی با نام زامیاد Z24 شناخته و عرضه می شود، اما نیسان آبی نامی است که بیشتر از سایر نام ها روی این خودرو باری باقی مانده است. درباره کیفیت خودرو خیلی نیاز به صحبت کردن نیست، زیرا ما ایرانی ها به خوبی آن را می شناسیم. این خودرو از نظر اسمی ظرفیت حمل 2.2 تن بار را دارد البته در واقعیت بیش از 3 تن را نیز روی این آن سوار کرده اند.

لوازم یدکی نیسان زامیاد

لوازم یدکی نیسان زامیاد

نیسان زامیاد، زامیاد Z24، سایپا زامیاد، نیسان آبی و یا هر نام دیگری که روی این محصول بگذارید، به راحتی توسط ما ایرانی ها قابل شناسایی است. هر جا که نیاز به حمل و نقل بار وجود داشته باشد، نیسانی آبی می تواند یکی از انتخاب های اصلی لقب بگیرد. برای خرید لوازم یدکی نیسان زامیاد بایستی اطلاعات کافی درباره خود خودرو و شرایط ساخت آن داشته باشید. این خودرو را به وفور می توان در خیابان ها مشاهده کرد و هر روز هم به طرفداران آن اضافه می شود بنابراین لازم دانستیم تا در یک راهنمای کلی به بررسی شرایط خرید لوازم یدکی نیسان زامیاد بپردازیم و نکات مهمی را در اینباره با شما عزیزان در میان بگذاریم.

خرید لوازم یدکی نیسان زامیاد (zamyad)

با توجه به نکاتی که در بند قبل به آن اشاره کردیم، پر واضح است که تولید قطعات یدکی نیسان آبی نیز به صورت کامل در ایران انجام شده و هیچ وارداتی برای آن نیاز نیست، بنابراین کاربران می توانند به راحتی به لوازم یدکی دسترسی داشته و آنها را با کیفیت اصلی از فروشگاه های مجاز تهیه و استفاده نمایند. نیسان آبی به دلیل شرایط کاری که دارد، با استهلاک زیادی همراه بوده و لوازم مصرفی آن دائماً نیاز به تعویض دارد. با تعویض به موقع لوازم مصرفی خودرو می توانید شرایط ایده‌آلی برای آن رقم زده و مانع از بروز مشکلات فنی شوید. لوازم یدکی نیسان زامیاد را هم می توانید از فروشگاه های مجاز به صورت حضوری و هم به صورت اینترنتی از طریق فروشگاه های اینترنتی تهیه کنید.

خرید اینترنتی لوازم یدکی نیسان زامیاد

کاربران می توانند به جای خرید حضوری قطعات و لوازم یدکی نیسان زامیاد از خدمات اینترنتی استفاده کنند. با استفاده از این خدمات می توانید شرایط بسیار مطلوبی برای خود در نظر بگیرید.

• امکان مقایسه قیمت ها را خواهید داشت.
• شرایط و مشخصات محصول مورد نظر را به صورت کامل مشاهده می کنید.
• می توانید از تخفیف های فروشگاه های تخصصی استفاده کنید.
• نیازی به خروج از منزل نخواهید داشت.
• در زمان کوتاهی محصول خریداری شده به دست شما خواهد رسید.
• می توانید محصولات را با گارانتی های لازم تهیه کنید.
• امکان ارجاع سریع قطعه خریداری شده در صورت اشتباه بودن و یا نداشتن کیفیت لازم را خواهید داشت.
• در هر شهر و منطقه ای که هستید، با این خدمات از امکان خرید لوازم یدکی اصلی نیسان زامیاد بهره مند خواهید شد.

قطعات یدکی نیسان زامیاد

جمع بندی

خودرو نیسان زامیاد یکی از خودروهای بسیار محبوب و پرطرفدار در ایران است. این خودرو که تولیدی شرکت زامیاد بوده و با عنوان نیسان آبی نیز شناخته می شود، برای باربری مورد استفاده قرار گرفته و ظرفیت 2.2 حمل بار به صورت اسمی را نیز دارا است. به جهت شرایط استفاده ممکن است نیاز به تعویض قطعات مصرفی این خودرو یا سایر لوازم یدکی نیسان زامیاد داشته باشید که برای این منظور می توانید از فروشگاه های مجاز کمک بگریید. همچنین می توانید در دریافت خدمات روی کمک ما در دلفد نیز حساب کنید.