دلفد: بزرگترین وب سایت خودرو ایران
جست و جو در دلفد
انتخاب شهر
انتخاب شهر
نمایندگی ها و فروشندگان
لوازم و قطعات وسیله نقلیه
مجله دلفد
لیست برندهای شرکت خودروسازی

پیشنهاد های شگفت انگیز دلفد

جستجو پیشرفته
 • مشاهده محتوای دسته

  نیسان ایکس تریل (Nissan X-trail)

  نیسان ایکس تریل یکی از خودروهای کم نقص کمپانی ژاپنی نیسان است که وارد بازارهای ایران نیز شده است. خودروهای با کیفیت نیسان از دیرباز در بازار ایران خودنمایی کرده و کاربران نیز اهمیت خاصی برای آنها قائل هستند. اما لازم است تا با رعایت نکاتی مهم در زمان خرید لوازم یدکی نیسان ایکس تریل بتوانید از خودرو خود در بهترین شرایط نگهداری کنید. در ادامه با بررسی نکاتی بسیار مهم درباره خرید لوازم یدکی نیسان ایکس تریل سعی داریم تا شما را به یک خرید مطمئن و ایده آل نزدیک کنیم.

  لوازم یدکی نیسان ایکس تریل (Nissan X-trail)

  نیسان ایکس تریل تولید سال 2014 کمپانی نیسان است که از سال 2016 وارد بازار ایران شده اس. در تولید آن از یک موتور 4 سیلندر 16 سوپاپه با حجم 2488 سی سی استفاده شده و ویژگی های اصلی آن نیز به شرح زیر است:

  ماشین های نیسان ایکس تریل (X-trail) با قیمت انواع مدل ها

  اهمیت خرید لوازم یدکی اورجینال و اصلی نیسان ایکس تریل از چندین جنبه قابل بررسی است. بسیاری از کاربران در زمان خرید خیلی توجهی به اصل بودن قطعات نداشته و تنها به فکر جایگزین کردن آنها هستند. چنین موضوعی باعث بروز مشکلات زیادی در خودرو شما خواهد شد. برای اینکه اهمیت خرید لوازم یدکی نیسان ایکس تریل از میان محصولات اصلی و اورجینال را بدانید، نکات زیر را به دقت به یاد بسپارید:

  مشخصات فنی و اطلاعات کامل برند کمپانی خودرو سازی نیسان ایکس تریل (Nissan Xtrail)

  در حالی که عدم دقت به خرید لوازم یدکی نیسان ایکس تریل از مین محصولات اورجینال و اصلی باعث می شود تا شما دیگر نتوانید خودرو خود را با کیفیت اولیه حفظ کنید و تمام موارد بالا در جهت عکس برای شما رخ خواهد داد. همچنین با دقت به نکات بالا به خوبی درک خواهید کرد که قیمت لوازم یدکی اورجینال در نهایت از نظر ریالی نیز می تواند برای شما مقرون به صرفه تر باشد. زیرا چنین محصولاتی طول عمر بیشتری داشته و به تعداد دفعات کمتری نیاز به تعویض آنها دارید.

  مراکز فروش لوازم و قطعات جانبی خودرو نیسان ایکس تریل (Nissan) در تهران و کشور

  بالا بودن کیفیت لوازم یدکی اورجینال و اصلی نیسان ایکس تریل باعث می شود تا در مقایسه با خودروهای داخلی شاهد قیمت های بالاتری برای آن باشیم. همچنین نکته بسیار مهم دیگری که باید درباره قیمت لوازم یدکی خودروهای خارجی به آن اشاره کنیم، نحوه دسترسی فروشنده به آنها است. به دلیل بالا بودن روند رشد قیمت دلار در داخل ایران، هر خریدی از بازار خارجی با هزینه های زیادی همراه شده و به همین دلیل فروش آنها در ایران نیز با قیمت های سرسام آوری صورت می پذیرد. حال در این بین وجود واسطه های تجاری می تواند قیمت ها را تا چندین برابر افزایش دهد.