دلفد: بزرگترین وب سایت خودرو ایران
جست و جو در دلفد
انتخاب شهر
انتخاب شهر
نمایندگی ها و فروشندگان
لوازم و قطعات وسیله نقلیه
مجله دلفد
لیست برندهای شرکت خودروسازی

پیشنهاد های شگفت انگیز دلفد

جستجو پیشرفته
مشاهده محتوای دسته

نیسان قشقایی (Nissan Qashqai)

نیسان قشقایی یکی از شاسی بلندهای زیبای شرکت خودروسازی نیسان است که به دلیل مشهور بودن قوم قشقایی در ایران به غیرت و جوانمردی به نام آنها گذاشته شده است که این اتفاق می تواند باعث سربلندی ایرانی ها باشد. خودرو قشقایی یکی از تولیدات موفق نیسان در جهان بود که با استقبال مناسبی هم روبرو شد، در ایران نیز نسل های مختلف آن وارد و استفاده شدند، هر چند در مقایسه با برخی از خودروهای هیوندا یا تویوتا این مدل فروش کمتری را ثبت کرد اما باز هم به دلیل شرایط طراحی و کیفیت بالای قطعات، استقبال از این خودرو نیز زیاد شد و خیلی از ایران ها به دنبال استفاده از آن رفتند. جهت آشنایی با لوازم یدکی نیسان قشقایی همراه ما باشید.

لوازم یدکی نیسان قشقایی (Nissan Qashqai)

خرید خوب نیاز به داشتن اطلاعات کاربردی دارد، این موضوع در هنگام خرید قطعات یدکی اهمیت دو چندانی پیدا می نماید. متاسفانه بسیاری از کاربران بدون داشتن هیچ اطلاعاتی تمام شرایط خرید لوازم یدکی خودروی خود را به دست فروشنده سپرده و با جان و دل تمام گفته های فروشنده ها را قبول می کنند. مشورت کردن اصلا گزینه بدی نیست و همیشه می تواند ابزاری برای خرید مطمئن تر باشد اما داشتن اطلاعات اولیه برای این خرید بسیار مهم است. در این راهنما در سایت دلفد سعی داریم تا شما را با نکات خرید لوازم یدکی نیسان قشقایی آشنا کنیم. دقت به این نکات می تواند در هنگام خرید قطعات روند بهتری پیش روی شما قرار داده و یک خرید مطمئن تر را برای شما رقم میزند.

لوازم یدکی نیسان قشقایی

اطلاعات کامل برند کمپانی خودرو سازی نیسان قشقایی (Qashqai)

خودرو نیسان قشقایی تولید شرکت ژاپنی نیسان است بنابراین برای خرید لوازم یدکی آن نیز باید سراغ تولیدات خود این کمپانی بروید. هیچ تولیدی از قطعات یدکی قشقایی در داخل کشور قابل قبول نیست و برای خرید قطعات و لوازم یدکی اورجینال باید سراغ نمونه هایی بروید که از سوی خود نیسان تولید و وارد بازار ایران شده اند. البته جدای از چالش قیمت چالش دیگری برای تهیه لوازم یدکی نیسان قشقایی وجود ندارد و کاربران می توانند با کمی دقت به راحتی قطعات اصلی مورد نیاز خود را در دسترس داشته باشند.

راهنمای خرید لوازم یدکی نیسان قشقایی

در هنگام خرید لوازم یدکی نیسان قشقایی بایستی نسبت به جزئیات آنها اطلاعات کافی داشته باشید. برای شروع بهتر است یک دسته بندی مشخص از این قطعات بدانید. به صورت کلی می توان قطعات یدکی خودرو را در 4 دسته زیر تقسیم بندی کرد:

• لوازم یدکی مصرفی شامل مواردی اعم از تسمه دینام، لاستیک ها و …
• قطعات یدکی موتوری اعم از اجزای موتور
• لوازم یدکی برقی شامل دینام، استارت و …
• قطعات یدکی بدنه خارجی و داخلی شامل درب ها، ستون، شاسی، داشبورد و …

همه این لوازم و قطعات اهمیت خاص خود را دارند بنابراین در زمان خرید آنها باید به نکات معرفی شده دقت داشته باشید. یکی از مهم ترین نکات در زمان خرید دقت به کیفیت آنها است، برای این منظور می توانید سراغ فروشگاه های با سابقه و قدیمی فروش این محصولات بروید. فروشنده های با سابقه معمولا سابقه خود را با فروش محصولات تقلبی خراب نمی کنند، همچنین لازم است تا از خدمات فروشگاه های تخصصی و حرفه ای برای خرید محصولات استفاده کنید.

قطعات یدکی نیسان قشقایی

قیمت لوازم یدکی قشقایی

مسلما تهیه و خرید قطعات یدکی اورجینال و اصلی می تواند قیمت های بیشتری را روی دست کاربران بگذارد. اما درک اهمیت استفاده از این قطعات شما را از هر خرید دیگری دور خواهد کرد. بایستی بدانید که خرید قطعات متفرقه باعث می شود تا:

• اولا کیفیت قطعات تقلبی بسیار پایین است و بعد از گذشت مدتی از کار می افتند بنابراین این خرید باعث می شود تا به زودی دوباره مجبور به پرداخت هزینه خرید یک قطعه جدید را متقبل شوید.
• با توجه به اینکه کیفیت قطعات نیسان قشقایی روی سایر قطعات هم تاثیر دارد، این امکان وجود دارد که سایر قطعات اتومبیل شما نیز با ایراد روبرو شود.
• کیفیت و استانداردهای استفاده از خودرو را به شدت پایین خواهند آورد.
• استهلاک خودرو شما بسیار زیاد شده و شاهد افت شدید در قیمت خودرو خود خواهید بود.

پس هرگز به منزله چند هزار تومان ارزان تر خریدن سراغ قطعات یدکی بی کیفیت نیسان قشقایی نروید.

جمع بندی

به ارائه نکاتی مهم و ارزشمند درباره خرید لوازم یدکی نیسان قشقایی پرداختیم. این خودرو کیفیت عالی داشته و برای اینکه از کیفیت فوق العاده آن برای مدت طولانی استفاده کنید، لازم است تا به نکات بیان شده در این راهنما دقت کنید. کاربران می توانند برای خرید قطعات یدکی مورد نیاز خود روی ما در دلفد حساب کنند. برای خرید بهتری ها بایستی از بهترین و کاربردی ترین اطلاعات استفاده کنید.