دلفد: بزرگترین وب سایت خودرو ایران
جست و جو در دلفد
انتخاب شهر
انتخاب شهر
نمایندگی ها و فروشندگان
لوازم و قطعات وسیله نقلیه
مجله دلفد
لیست برندهای شرکت خودروسازی

پیشنهاد های شگفت انگیز دلفد

جستجو پیشرفته
 • مشاهده محتوای دسته

  میتسوبیشی (Mitsubishi)

  گروه میتسوبیشی که همچنین به نام گروه شرکت های میتسوبیشی نیز خوانده می شود، مجموعه ای از تولید کنندگان خودروی ژاپنی است که به صورت بین المللی فعالیت کرده و صنایع مختلفی را تحت پوشش خود قرار داده اند. این شرکت که توسط ایواساکی یاتارو در سال 1870 بنیان نهاده شد، تا سال 1946 به فعالیت خود به صورت پیوسته و متحد ادامه داد تا اینکه در سال 1946 و اشغال ژاپن توسط نیرو های متفقین پس از جنگ جهانی دوم منحل شد. با این حال برخی از شاخه های شرکت به ادامه ی کار با برند میتسوبیشی و نشان تجاری آن ادامه دادند. امروزه این شرکت از 4 بخش اصلی به نام های بانک ام یو اف جی (بزرگترین بانک ژاپنی)،

  لوازم یدکی میتسوبیشی

  شرکت سهامی عام میتسوبیشی، میتسوبیشی الکتریک و نیز صنایع سنگین میتسوبیشی تشکیل شده است. اگرچه این بخش های مختلف نام های مشابه ای دارند و همچنین به صورت محدود با یکدیگر تعامل تجاری برقرار کرده اند، با این حال هر یک از این شرکت ها به صورت مستقل اداره شده و ریاست جداگانه ای دارند. علیرغم موارد ذکر شده، مجموعه ملاقات هایی به صورت هفتگی میان مدیران ارشد این کمپانی ها انجام شده تا هماهنگی های مورد نیاز بین آن ها انجام شود.

  انواع مدل ماشین های کمپانی برند میتسوبیشی با قیمت محصولات

  تاریخچه ی میتسوبیشی

  شرکت میتسوبیشی در ابتدا به صورت یک کمپانی تجاری در سال 1870 بنیانگذاری شد و نام خود را از چند کلمه ی ژاپنی که در نهایت معنی سه الماس می دهند، گرفت. در سال های آغازین این شرکت به تجارت های مختلفی وارد شد که برای مثال می توان به استخراج زغال سنگ، تولید آهن و تولیدات کشتی اشاره کرد. در سال های بعد توانایی های فنی و تکنولوژی های توسعه یافته در میتسوبیشی به این شرکت امکان داد تا به صنایع پیچیده تری مانند تولید هواپیما و قطعات آن نیز وارد شود. تجربه ی تجارت های بین المللی این شرکت به آن امکان داد تا به سرعت خود را توسعه داده و به بازار های خارجی وارد شود. در سال 1921، بخش موتور های احتراق داخلی شرکت میتسوبیشی چند مهندس انگلیسی را استخدام کرد تا برای این کمپانی موتور های مختلفی را با کاربرد در صنعت هوایی طراحی کرده و بهبود دهند.

  لیست مراکز فروش – خرید آنلاین و حضوری لوازم و قطعات جانبی میتسوبیشی (Mitsubishi)

  در ادامه با وقوع جنگ جهانی دوم و مشارکت فعال ژاپن در این جنگ، میتسوبیشی بخش صنعت هوایی خود را توسعه داده و به تولید هواپیما های جنگی برای ارتش ژاپن مبادرت نمود. پس از جنگ و با اشغال نظامی ژاپن، میتسوبیشی یکی از شرکت هایی بوده که به بخش های کوچک تر تقسیم شده و سهام آن برای عرضه به عموم به بازار بورس عرضه شد. در دهه های بعد و توسعه اقتصادی بسیار سریع ژاپن، بخش های مختلف شرکت میتسوبیشی توسعه قابل توجه ای یافته و به خصوص بخش اتومبیل سازی آن به شهرت جهانی رسید.

  مشخصات فنی و اطلاعات کامل خودرو های تولید شده توسط میتسوبیشی

  انواع مختلفی از اتومبیل توسط این خودروساز تولید می شوند که برای مثال می توان به مدل های میتسوبیشی لنسر، پاجرو، میراژ و نیز ای اس ایکس اشاره کرد. در ابتدا گروه بهمن و امروزه نیز شرکت آرین موتور پویا وظیفه ی واردات و پشتیبانی از محصولات این شرکت در ایران را بر عهده دارند.