دلفد: بزرگترین وب سایت خودرو ایران
جست و جو در دلفد
انتخاب شهر
انتخاب شهر
نمایندگی ها و فروشندگان
لوازم و قطعات وسیله نقلیه
مجله دلفد
لیست برندهای شرکت خودروسازی

پیشنهاد های شگفت انگیز دلفد

جستجو پیشرفته
مشاهده محتوای دسته

میتسوبیشی پاجرو Mitsubishi Pajero

میتسوبیشی برندی آشنا و شناخته شده در بازار ایران است. میتسوبیشی پاجرو خودرویی که حتی از خود برند آن نیز آشناتر است و ممکن است بسیاری از ما خاطراتی با آن داشته باشیم. کیفیت بالای پاجرو باعث شده تا طول عمر بسیار زیادی داشته باشد. اما در صورت عدم استفاده از لوازم یدکی میتسوبیشی پاجرو از میان محصولات اورجینال، دیگر نمی توان آن را یک خودرو سرحال و عالی در نظر گرفت. خودروهای ژاپنی به بالا بودن کیفیت در قطعات و بدنه معروف هستند و اگر به خوبی نگهداری نشوند، هم هزینه های زیادی روی دست کاربر باقی می گذارند و هم کیفیت اولیه خود را از دست می دهند.

به همین دلایل ساده لازم است تا کاربران از لوازم یدکی اصلی و اورجینال پاجرو استفاده کرده و هرگز تن به استفاده از لوازم یدکی متفرقه برای پاجرو ندهند. در ادامه با بررسی مشخصات فنی میتسوبیشی پاجرو بیشتر به اهمیت چنین موضوعی پی خواهید برد.

لوازم یدکی میتسوبیشی پاجرو

لوازم یدکی میتسوبیشی پاجرو

در هنگام خرید لوازم یدکی میتسوبیشی پاجرو دو راه پیش روی شما قرار دارد. یا باید با کمی تلاش و جستجوی دقیق تر به دنبال لوازم یدکی اورجینال و اصلی خودرو خود باشید و یا باید تن به استفاده از قطعات و لوازم یدکی متفرقه ای بدهید که معلوم نیست از کجا آمده اند و چه کیفیتی دارند. هر چند گزینه اول ممکن است در نگاه اول کمی گران تر و سخت تر به نظر برسد، اما در نهایت شرایط بسیار بهتری برای شما به دنبال خواهد داشت. در این راهنما از سایت دلفد به دنبال بررسی شرایط خرید لوازم یدکی پاجرو از میان محصولات اورجینال و اصلی هستیم و همچنین سعی داریم تا نکات مهمی را درباره خرید چنین لوازمی را نیز به شما ارائه کنیم تا در هزینه های خود نیز نهایت بهینه سازی را داشته باشید.

خرید لوازم یدکی با کیفیت یکی از اصلی ترین اصول حفظ و نگهداری از خودروهای امروزی است که اگر به آن به اندازه کافی دقت نکنید، ممکن است با مشکلات زیادی همراه شده و نتوانید خودرو خود را با کیفیت اولیه نگهداری نمایید. برای چنین امری داشتن اطلاعات کاربردی می تواند برگ برنده ای برای شما باشد.

بررسی مشخصات فنی میتسوبیشی پاجرو

همین که پاجرو تولید سال 2007 بوده و هنوز هم با همان کیفیت عالی خود در جاده های ایران در رفت و آمد است، نشان از کیفیت بالای به کار گرفته شده در تولید آن توسط ژاپنی ها دارد. همین نکته ساده هم می تواند اهمیت خرید لوازم یدکی پاجرو از میان محصولات اصلی و با کیفیت را نشان دهد.

میتسوبیشی برای تولید پاجرو از یک موتور 6 سیلندر 24 سوپاپه استفاده کرده است که دارای تنفس طبیعی بوده و حجم آن به 3800 سی سی می رسد. همانطور که می دانید واردات خودروهای بالای 2500 سی سی به بازار ایران در حال حاضر ممنوع است و پاجرو را می توان از معدود خودروهای بالای 2500 سی سی موجود در بازار دانست.

حداکثر توان خروجی پاجرو به 250 اسب بخار می سرد و حداکثر گشتاور آن نیز 329 نیوتن متر الست. در تولید آن از یک جعبه دنده اتومات تیپ ترونیک 5 دنده استفاده شده و شتاب صفر تا صد آن نیز 10.8 ثانیه می باشد. کاربران می توانند با استفاده از میتسوبیشی پاجرو نهایت سرعت 200 کیلومتر در ساعت را نیز بپیمایند که می تواند عدد جذابی برای عاشقان سفرهای بین شهری با خودرو شخصی باشد.

قطعات یدکی میتسوبیشی پاجرو

بهینه شدن هزینه نگهداری با خرید لوازم یدکی اورجینال میتسوبیشی پاجرو

برخی از کاربران به اشتباه تصور می نمایند که اگر در زمان خرید لوازم یدکی پاجرو به دنبال محصولات متفرقه موجود در بازار بروند، می توانند همان کیفیت قطعات اصلی را با قیمت و هزینه کمتر روی خودرو خود داشته باشند. چنین تصوری جدای از اشتباه بودن می تواند شرایط بسیار پیچیده ای را نیز برای کاربران به دنبال داشته و باعث بالا رفتن هزینه نگهداری از پاجرو نیز شود. اگر در زمان خرید به دنبال یک انتخاب ایده آل نباشید در درجه اول خودرو خود را با خطرات زیادی روبرو می نماید. اما خرید لوازم یدکی اورجینال و اصلی میتسوبیشی پاجرو می تواند از نظر هزینه نیز برای شما به صرفه تر باشد. زیرا:

همراه ما در دلفد می توانید برای خرید لوازم یدکی اصلی پاجرو اقدام کنید.