دلفد: بزرگترین وب سایت خودرو ایران
جست و جو در دلفد
انتخاب شهر
انتخاب شهر
نمایندگی ها و فروشندگان
لوازم و قطعات وسیله نقلیه
مجله دلفد
لیست برندهای شرکت خودروسازی

پیشنهاد های شگفت انگیز دلفد

جستجو پیشرفته
مشاهده محتوای دسته

مرسدس بنز

خرید لوازم یدکی بنز برای این خودروی گران قیمت در صورتی که دچار فرسودگی و یا از کار افتادگی برخی از قطعات شود امری ضروری می باشد. بنز گرچه خودرویی با کیفیت است و از عمر طولانی تر در مقایسه با خودروهای داخلی و یا حتی خارجی برخوردار است اما گاهی اوقات بنا به دلایلی از جمله فرسودگی، وارد شدن ضربه در هنگام تصادفات و … برخی از قطعات آن دچار آسیب دیدگی می گردند که بایستی هر چه سریعتر با لوازم یدکی که در بازار موجوداند تعویض شوند. جایگزینی لوازم نو با لوازم آسیب دیده سبب می گردد که عملکرد بنز دو چندان شود و لذت در رانندگی را به ارمغان بیاورد.

لوازم یدکی مرسدس بنز

بنز متشکل از هزاران قطعه است که در کنار هم قرار گرفتن این قطعات موجب شده تا خودرو سالیان سال بتواند به خوبی حرکت کند. اگر هر کدام از این قطعات آسیب ببینند هر چند که کوچک باشد به طور مستقیم و یا غیر مستقیم بر روی عملکرد سایر قسمت ها تاثیر می گذارد و کارکرد آن ها را به مرور دچار اختلال می کند به گونه ای که اگر آن قطعه تعمیر و یا تعویض نشود خودرو عملا از حرکت می ایستد. بدین ترتیب اگر صاحب خودروی بنز هستید همیشه آگاه و هوشیار باشید که اگر قطعه ای آسیب دید آن را با لوازم جانبی موجود در بازار جایگزین کنید تا خسارت سنگینی متوجه شما نگردد.

مشخصات فنی و اطلاعات مرسدس بنز

از آنجایی که بنز خودروی ساخته شده در کشور آلمان است قطعات یدکی آن نیز توسط کمپانی های حاضر در این کشور طراحی و تولید می شوند. از این رو به دلیل وجود واسطه های بی شمار در این زمینه، گاهی اوقات لوازم تقلبی به جای اصل با قیمتی پایین تر به خریداران ارائه می گردد که این می تواند عمر خودرو را بسیار کم کند. به همین دلیل برای خرید قطعات اصل بایستی به فروشگاه های معتبر و یا نمایندگی آن مراجعه نمود. همچنین خریدار بایستی به برند و مارک قطعات نیز توجه کند. محصولات تولید شده برخی از برندها از کیفیت بالاتری برخوداراند که خرید آن ها می تواند عملکرد و طول عمر خودروی بنر را چند برابر نماید.

فروشندگان و مراکز فروش لوازم یدکی و قطعات جانبی مرسدس بنز در تهران و کشور

یکی از فاکتورهای مهمی که بایستی خریداران در هنگام تهیه لوازم یدکی بنز آن را مد نظر داشته باشند توجه به گارانتی می باشد. گارانتی یا همان ضمانت نامه در واقع تایید کننده کیفیت محصولات است. همان طور که می دانید بیشتر قطعات خودروی بنز گران قیمت هستند و مشتری در پی خرید محصولی است که دارای ضمانت نامه کیفیت باشد تا در صورت خرابی بتواند آن را عوض نماید و دچار خسارت سنگین نشود.

گارانتی قطعات یدکی بنز در مراکز معتبر

حال اگر این قطعات خریداری شده فاقد گارانتی باشند یقینا فروشنده تضمینی در قبال کیفیت آن ها هم ندارد و تمام مسئولیت به عهده خریدار است و اگر دچار خرابی ناشی از نقص فنی شد وی نمی تواند محصول را پس دهد. از این رو بیشتر خریداران به سمت خرید قطعاتی می روند که دارای گارانتی باشد.