دلفد: بزرگترین وب سایت خودرو ایران
جست و جو در دلفد
انتخاب شهر
انتخاب شهر
نمایندگی ها و فروشندگان
لوازم و قطعات وسیله نقلیه
مجله دلفد
لیست برندهای شرکت خودروسازی

پیشنهاد های شگفت انگیز دلفد

جستجو پیشرفته
مشاهده محتوای دسته

مرسدس بنز کلاس CLS (Mercedes Benz CLS-Class)

بنز کلاس CLS از سال 2005 تا کنون در سه نسل مختلف تولید و در اختیار کاربران قرار گرفته است. CLS350 و CLS500 دو مدل محبوب این کلاس بنز هستند که در بازار ایران نیز وجود دارد البته با توجه به عدم واردات آنها در سال های اخیر، احتمالا باید در بازار دست دوم به دنبال تهیه آنها باشید. خرید لوازم یدکی بنز کلاس CLS در بازار ایران با چالش هایی روبرو بوده و باید دقت و جستجو بیشتری داشته باشید.

کمپانی بنز یک بار در سال های 2005، 2011 و 2018 اقدام به بهینه سازی طراحی کلاس CLS کرده است. اوج محبوبیت بنز مربوط به نسل اول CLS است که فروش بالایی در بازارهای مختلف از جمله بازار ایران تجربه کرد، نسل دوم آن نیز وارد ابزار ایران شد و کاربران ایرانی استقبال خوبی از آن داشتند. محبوبیت این خودرو در سال های ابتدایی شرایط خوبی جهت تهیه لوازم یدکی Benz CLS-Class برای کاربران ایرانی فراهم کرد اما به مرور شاهد کمبودهای زیادی در بازار هستیم.

لوازم یدکی بنز کلاس CLS

لوازم یدکی مرسدس بنز کلاس CLS-Class

برای خرید لوازم یدکی باید با مشخصات آنها آشنا باشید، داشتن اطلاعات کافی درباره قطعات خودرو باعث می شود تا در زمان خرید آگاهانه تر اقدام کرده و به دنبال خرید محصولات با کیفیت باشید، تنها در چنین شرایطی می توانید کیفیت خودرو خود را در شرایط ایده آلی نگه دارید. در راهنمای حاضر سعی داریم تا نکات بسیار مهمی درباره خرید لوازم یدکی بنز کلاس CLS به شما ارائه کنیم، با دقت به نکات ارائه شده می توانید شرایط بسیار بهتری برای خودرو خود رقم زده و در انتها در خرید قطعات مورد نظر خود بهتر عمل کنید.

مشخصات فنی و اطلاعات کامل خودرو مرسدس بنز کلاس CLS Class

با بررسی مشخصات فنی خودرو با اهمیت خرید لوازم یدکی بنز کلاس CLS اصل و اورجینال بیش از پیش درک خواهید کرد، همچنین می توانید به کیفیت بالای قطعات استفاده شده روی این خودرو پی ببرید.
کمپانی بنز برای تولید CLS500 از یک موتور 8 سیلندر 32 سوپاپه استفاده کرده که تنفس آن از نوع تنفس است، انتقال نیرو در آن نیز از طریق دیفرانسیل عقب صورت می پذیرد، نهایت توان خروجیش به 408 اسب بخار و حداکثر گشتاور آن نیز به 599 نیوتن متر می رسد. حجم موتور این خودرو 4662 سی سی بوده و به طبع امکان ورود آن به بازار ایران بعد از سال 2014 به دلیل ممنوعیت ورود خودروهای بالای 2500 سی سی امکان پذیر نیست. در تولید آن از یک جعبه دنده 7 سرعته اتومات استفاده شده و حداکثر سرعت آن در جاده به 250 کیلومتر در ساعت می رسد، میزان مصرف سوخت CLS500 در جاده نیز تنها 6.1 لیتر بوده و با هر باک 89 لیتری آن می توانید بیش از 1000 کیلومتر را طی کنید.

لوازم یدکی BENZ CLS-CLASS

نکاتی برای خرید لوازم یدکی Benz CLS-Class

هنگام خرید لوازم یدکی بنز کلاس CLS حتما نکات زیر را در نظر داشته باشید:

جمع بندی

سعی کردیم نکات مهمی درباره خرید لوازم یدکی بنز کلاس CLS با شما در میان بگذاریم، دقت به نکات بالا است که باعث می شود تا کیفیت خودرو در بهترین شرایط ممکن حفظ شود. همچنین می توانید از پیشنهادات ما در دلفد نیز استفاده کنید.