دلفد: بزرگترین وب سایت خودرو ایران
جست و جو در دلفد
انتخاب شهر
انتخاب شهر
نمایندگی ها و فروشندگان
لوازم و قطعات وسیله نقلیه
مجله دلفد
لیست برندهای شرکت خودروسازی

پیشنهاد های شگفت انگیز دلفد

جستجو پیشرفته
مشاهده محتوای دسته

لکسوس (Lexus)

خودروسازی به عنوان یکی از صنایع پایه ای در بسیار از مناطق جهان همواره مورد توجه بوده است. ژاپن به عنوان یک اقتصاد بزرگ یکی از مهم ترین میزبانان صنایع خودروسازی در جهان بوده و امروزه کمپانی های عظیم خودروسازی مانند تویوتا را در خود جای داده است. تویوتا که یکی از عمده تولیدکنندگان خودرو در جهان است شامل بخش های مختلفی بوده و شرکت های کوچکتر به عنوان بازو های این کمپانی در بخش های مختلف عمل می کنند. شرکت لکسوس در ابتدا به عنوان بخشی از شرکت های تابعه ی تویوتا شروع به فعالیت کرد و از پروژه ای مخفی در قلب تویوتا برای طراحی یک سدان شروع شد. از سال 1989 که لکسوس فعالیت خود را در آمریکا شروع کرد تا به امروز، این شرکت همواره محصولات سفارشی و با کیفیت بالا را به بازار جهانی به گستره ی 70 کشور عرضه کرده است و امروزه یکی از 10 نشان برتر ژاپن در صنایع مختلف است.

لوازم یدکی لکسوس

بازار خودرو شامل بخش های مختلفی بوده که سگمنت خودرو های سدان لوکس یکی از پر سود ترین آن ها است. کمپانی لکسوس در واقع بعد از موفقیت پروژه ی اف 1 که در ابتدا توسط مدیر عامل وقت تویوتا شروع شده بود، ظهور کرد. اف 1 به عنوان یک خودروی قابل رقابت با سایر سدان های موجود در بازار در سال 1986 اولین تست های خود را در کشور آلمان انجام داد و نقطه ی آغازی برای شروع کار کمپانی شد. در سال های ابتدایی دهه ی 90 یکی از محصولات دیگر کمپانی به نام ال اس 400 به عنوان یکی از برترین خودرو های جهان لقب گرفت که این امر موجب شهرت بیش از پیش این خودروساز در جهان شد.

مراکز فروش – نمایندگی های لوازم و قطعات جانبی خودرو لکسوس در تهران و کشور

همانطور که ذکر شد، شرکت لکسوس به عنوان بخش لاکچری تویوتا شروع به کار کرد و امروز محصولات این شرکت همواره به عنوان یکی از با کیفیت ترین محصولات ممکن در بازه ی قیمتی خود شناخته می شوند. انواع مدل های ساخت این شرکت شامل لکسوس اس سی، ال اس، جی اس و نیز جی ایکس به عنوان خودروهایی با استاندارد بالا، تست های زیادی را پیش از عرضه به بازار طی می کنند. این تست ها اصول و بخش های مختلفی را در نظر داشته تا در عین بالا بردن بازدهی خودرو، راحتی سرنشین را نیز تا جای ممکن تامین کنند. برای مثال، طراحی آیرودینامیک خودرو و تست های آکوستیک با دقت و وسواس بالا انجام شده و در ادامه، نرم و روان بودن رانندگی و صرفه جویی در مصرف سوخت نیز مورد بازرسی قرار می گیرند.

مشاهده لیست قیمت انواع مدل های ماشین لکسوس (Lexus)

انواع مختلف محصولات کمپانی لکسوس در ایران یافت می شوند که برای مثال می توان به لکسوس ال ایکس 570، آر ایکس 350، و نیز ال اس 460 لانگ اشاره کرد. لوازم یدکی خودرو های لکسوس در مقایسه با بسیاری از خودرو های دیگر خارجی در بازه ی قیمت و کیفیت مشابه، به مراتب راحت تر در ایران یافت می شوند که یکی از علل عمده ی آن همکاری زیاد لکسوس با تویوتا برای ساخت قطعات یدکی خودرو است.

در دلفد میتوانید آگهی انواع مراکز فروش لوازم یدکی لکسوس را مشاهده کنید.