دلفد: بزرگترین وب سایت خودرو ایران
جست و جو در دلفد
انتخاب شهر
انتخاب شهر
نمایندگی ها و فروشندگان
لوازم و قطعات وسیله نقلیه
مجله دلفد
لیست برندهای شرکت خودروسازی

پیشنهاد های شگفت انگیز دلفد

جستجو پیشرفته
 • مشاهده محتوای دسته

  لکسوس ای اس (Lexus ES)

  تولیدات برند لکسوس به قدری در ایران با محبوبیت روبرو شده اند که هر کدام از مدل های آن جذابیت های خاص خود را داشته و می تواند تبدیل به یک انتخاب عالی برای کاربران شود. چه مدل های کراس اوور و چه سدان هایی مانند لکسوس ای اس هم از نظر کیفیت طراحی و هم از نظر مشخصات فنی نیاز کاربران را برطرف کرده و تبدیل به یک گزینه محبوب شده اند. البته دقت در هنگام خرید لوازم یدکی لکسوس ای اس اهمیت بسیار زیادی در حفظ کیفیت آن خواهد داشت.
  لکسوس ES در سال 2013 طراحی شد و مدل های مختلفی از آن وارد بازار ایران نیز گردید. استفاده از یک موتور 4 سیلندر 16 سوپاپه و حجم موتور 2494 حداکثر قدرت 18 اسب بخار را برای پیشرانه این خودرو فراهم آورده است.

  لوازم یدکی لکسوس ای اس

  کیفیت بالای خودروهای لکسوس زبان زد خاص و عام است. نه فقط در ایران بلکه در همه کشورهای جهان تولیدات این برند تبدیل به رقیبی جدی برای خودروهای لوکس اروپایی شده است. در این راهنما از سای دلفد سعی داریم تا شما را با نکات بسیار مهمی درباره خرید لوازم یدکی لکسوس ای اس آشنا کرده و شرایط خرید محصولات و قطعات مربوط به آن را مورد ارزیابی قرار دهیم. برای یک خرید عالی همراه با بمانید.

  لوازم یدکی لکسوس ای اس

  کدام یک از لوازم یدکی لکسوس ای اس ببیشتر خراب می شوند؟

  خودرو لکسوس ES یکی از با کیفیت ترین تولیداتی است که وارد بازار ایران شده است. این خودرو از هر نظر در شرایط بسیار خوبی تولید شده و استفاده از آن می تواند خیال کاربر را از یک رانندگی مطمئن و ایمنی راحت سازد. اما با این حال باز هم لازم است تا کاربران با مهم ترین دلایل خرابی خودرو خود با خبر باشند و قطعاتی که بیشتر از سایر قطعات خراب می شوند را شناسایی نمایند. قطعات و لوازم یدکی لکسوس ای اس را می توان به چند دسته مختلف تقسیم بندی کرد. اما در یک دسته بندی خاص این لوازم را به دسته لوازم مصرفی و لوازم با طول عمر بالا تقسیم می کنیم. در ادامه با تشریح هر یک از دسته های لوازم یدکی لکسوس ES نکات مهم مربوط به آنها را مرور می نماییم.

  لوازم مصرفی لکسوس ای اس

  لازم مصرفی در خودرو به آن دسته از لوازمی اطلاق می شود که بعد از گذشت مدتی کوتاه عمر آنها به پایان می سرد و لازم است تا دوباره جایگزین شوند. خرابی و پایان طول عمر لوازم صرفی خودرو لکسوس ای اس هیچ ربطی به بروز مشکلاتی مانند تصادف و یا استفاده نادرست از خودرو ندارد. البته بروز این مشکلات باعث کوتاه تر شدن طول عمر این لوازم می شود اما در غیر این شرایط نیز باز هم در زمان موعود باید برای تعویض آنها اقدام کنید.
  روغن ترمز، لنت ترمز، لاستیک و مواردی از این دست لوازم مصرفی خودرو محسوب می شوند که هر کدام بعد از گذشت مدت زمانی مشخص باید تعویض شده و جایگزین شوند.

  لوازم یدکی لکسوس ES

  لوازم یدکی موتوری و برقی لکسوس ای اس

  دسته دوم از لوازم یدکی لکسوس ES آن دسته از لوازمی هستند که طول عمر بسیار بالاتری دارند و به این زودی ها قرار نیست که خراب شده و نیاز به تعویض داشته باشند. لوازم یدکی موتوری و برقی لکسوس ES در مواقعی مانند طول عمر بالای خودرو، تصادفات، استفاده نادرست از خودرو، قرار گرفتن طولانی مدت در معرض آفتاب و … دست خوش ایراداتی می شوند. در چنین مواقعی لازم است تا برای تعویض آنها اقدام شود. از میان لوازم یدکی لکسوس ای اس خرابی موارد زیر بیشتر از سایر قطعات مشاهده می شود:

  البته سایر قطعات و لوازم لکسوس ES نیز ممکن است با ایرادات زیادی همراه باشند اما قطعاتی که به آنها اشاره کردیم، قطعاتی هستند که با بیشتری آمار خرابی روبرو شده و کاربر مجبور است برای تعویض آنها نسبت به سایر قطعات بیشتر اقدام نماید.

  در هنگام خرید لوازم یدکی موتوری لکسوس ای اس لازم است تا دقت بسیار زیادی به اصل و اورجینال بودن آنها داشته باشید. با توجه به کیفیت بالایی که خودروهای لکسوس دارند، عدم دقت به چنین موضوعاتی می تواند باعث پایین آمدن شدید کیفیت استفاده از آن برای کاربر باشد.

  جمع بندی

  لوازم مصرفی با طول عمر مشخص و پایین و لوازم موتوری و برقی با طول عمر بالاتر دو دسته اصلی لوازم یدکی لکسوس ای اس هستند که در بالا سعی کردیم نکات مهمی را درباره هر دو آنها ارائه نماییم. دقت به نکاتی که درباره خرید لوازم یدکی لکسوس ES به آنها اشاره شد، باعث می شود تا خودرو شما در بهترین شرایط نگهداری شود. کاربران می توانند برای خرید لوازم یدکی لکسوس ای اس از پیشنهادات ما در دلفد استفاده کرده و خیالی راحت تر داشته باشند.