دلفد: بزرگترین وب سایت خودرو ایران
جست و جو در دلفد
انتخاب شهر
انتخاب شهر
نمایندگی ها و فروشندگان
لوازم و قطعات وسیله نقلیه
مجله دلفد
لیست برندهای شرکت خودروسازی

پیشنهاد های شگفت انگیز دلفد

جستجو پیشرفته
 • مشاهده محتوای دسته

  لامبورگینی مورسیه لاگو (Lamborghini murcielago)

  برای اینکه با اهمیت خرید لوازم یدکی لامبورگینی مورسیه لاگو بیشتر آشنا شوید، لازم دانستیم تا برخی از مشخصات فنی آن را با شما در میان بگذاریم. شرکت ایتالیایی در سال 2007 برای اولین بار دست به تولید این خودرو زیبا، جذاب و دوست داشتنی زد. خودرویی که نسبت به خودروهای معمولی موجود در بازار از نظر طراحی بدنه تفاوت های بسیار چشم گیری دارد و به همین دلیل معمولا در کلاس سوپر خودرو دسته بندی می شود. لامبورگینی برای تولید مورسیه لاگو از یک موتور 6.5 لیتر استفاده کرده است که می تواند حداکثر گشتاور 660 نیوتن متر و حداکثر توان 640 اسب بخار را ایجاد نماید. اعداد شگفت انگیزی که بیشتر در کشنده های غول آسا شاهد آنها هستیم.

  شتاب 0 تا 100 مورسیه لاگو تنها 3.4 ثانیه است و مصرف سوخت ترکیبی آن در هر 100 کیلومتر به 21.4 لیتر می رسد که می تواند یک نقطه ضعف بزرگ برای آن محسوب شود. البته مورسیه لاگو بیشتر یک خودرو لوکس بوده و خیلی جنبه استفاده عمومی ندارد. به همین دلیل مصرف سوخت بالای آن نیز چالشی برای دارندگان آن نخواهد داشت.

  لوازم یدکی لامبورگینی مورسیه لاگو

  لوازم یدکی لامبورگینی مورسیه لاگو (Lamborghini murcielago)

  برای خرید لوازم یدکی لامبورگینی مورسیه لاگو باید به چه نکاتی دقت کنیم و آیا لوازم یدکی چنین خودروی سوپر لوکسی واقعاً گران است؟ خرید لوازم یدکی برای خودروهای سوپر لوکس از ان جهت اهمیت دارد که خودرو سازان چنین خودروهایی را با قطعات بسیار خاص تولید و در دسترس کاربران قرار می دهند. شاید در نگاه اول خرید محصولات و لوازم یدکی برای خودروهای معمولی چندان حائز اهمیت به نظر نرسد. اما حتی برای خودروهای معمولی نیز انتخاب محصولات اورجینال و با کیفیت اهمیت بسیار زیادی خواهد داشت تا چه برسد به خودروهایی مانند لامبورگینی مورسیه لاگو. در راهنمای حاضر سعی داریم تا شما را با نکاتی مهمی برای خرید لوازم یدکی لامبورگینی مورسیه لاگو آشنا کنیم.

  با توجه به اینکه داشتن اطلاعات لازم و کافی برای خرید لوازم یدکی خودروهای امروزی اهمیت بسیار زیادی دارد و عدم داشتن چنین اطلاعاتی ممکن است منجر به بروز اشتباهات زیادی برای کاربران شود، لازم است تا در زمان خرید آگاهانه عمل کنید. برای مثال یکی از چالش های خرید لوازم یدکی برای خودروهایی مانند لامبورگینی مورسیه لاگو گران بودن محصولات و لوازم یدکی برای آنها است. همین موضوع خیلی از کاربران را به سمت خرید لوازم یدکی غیر اورجینال و با کیفیت پایین تر می کشاند. بررسی کاملی نسبت به قیمت لوازم یدکی مورسیه لاگو هم خواهیم داشت تا از این نظر نیز خرید لوازم یدکی آن را بررسی کرده باشیم.

  آیا لوازم یدکی لامبورگینی مورسیه لاگو گران است؟

  تعیین قیمت و بررسی ارزانی و گرانی یک کالا بیشتر یک امر نسبی است که باید با توجه به شرایط و مشخصات انجام شود. البته که اگر به صورت کلی قیمت لوازم یدکی مورسیه لاگو را با خودروهای معمولی مورد بررسی قرار دهیم، باید به گران بودن آنها حک داده و هیچ حرفی هم در این موضوع نیست. اما اگر در مقایسه با کیفیت بالای لوازم و قطعات مورسیه لاگو دارد بخواهیم قیمت گذاری منصفانه ای روی لوازم آن داشت باشیم، متوجه خواهید شد که قیمت آنها خیلی هم گران نیست. لوازم و قطعات چنین خودرویی می توانند 3 تا 4 برابر خودروهای معمولی طول عمر داشته باشند. حتی در تصادفات نیز به راحتی خراب نشده و کاربران در طول عمر استفاده از ان نیاز چندانی به تعویض لوازم نخواهند داشت. همین نکته می تواند دلیلی بر گران نبودن لوازم یدکی این خودرو باشد.

  قطعات یدکی لامبورگینی مورسیه لاگو

  لوازم یدکی اصلی ارزان تر از محصولات متفرقه!!

  جدای از بحث کیفیتی که در بند قبل به آن اشاره کردیم، در بخش حاضر شما را با یک نکته دیگر روبرو می کنیم که می تواند منصفانه بودن قیمت لوازم یدکی مورسیه لاگو را بیشتر به شما نشان دهد. فرض کنید که شما در یک چالش مهم برای خرید لوازم یدکی اورجینال و یا متفرقه مورسیه لاگو قرار گرفته اید. در چنین شرایطی خرید هر یک از محصولات از نظر قیمتی می تواند شرایط زیر را برای شما ایجاد نماید:

  محصولات متفرقه و غیر اورجینال موجود در بازار طول عمر خیلی زیادی نداشته و شما مجبور خواهید بود که خیلی زود آنها را تعویض نمایید. به همین دلیل ممکن است هر یک قطعه اورجینال تا 10 برابر بیشتر طول عمر برای شما ایجاد نماید و شما مجبور به پرداخت هزینه 10 برابری برای یک قطعه غیر اصل شوید، همچنین استفاده از لوازم یدکی متفرقه و غیر اصل می تواند باعث بروز ایرادهای زیادی در خودرو شما شود. چنین امری هم باعث می شود تا به صورت پی در پی به خدمات تعمیرات خودرو نیاز پیدا کنید و هم خیلی زود شاهد خرابی سایر لوازم و قطعات خودرو خود نیز باشید. پر واضح است که باز هم هزینه های شما افزایش خواهد داشت و حتی ممکن است چند برابر بیشتر از لوازم یدکی اصلی هزینه بپردازید.