دلفد: بزرگترین وب سایت خودرو ایران
جست و جو در دلفد
انتخاب شهر
انتخاب شهر
نمایندگی ها و فروشندگان
لوازم و قطعات وسیله نقلیه
مجله دلفد
لیست برندهای شرکت خودروسازی

پیشنهاد های شگفت انگیز دلفد

جستجو پیشرفته
 • مشاهده محتوای دسته

  لوازم یدکی لامبورگینی اونتادور (Lamborghini Aventador)

  خرید لوازم یدکی لامبورگینی اونتادور چه اهمیتی برای این سوپر خودرو دارد؟ خودروها در کلاس های بسیار مختلفی تولید ورد دسترس کاربران قرار می گیرند. لامبورگینی اونتادور از آن دسته از خودروهایی است که به صورت خیلی خاص و محدود تولید شده و خیلی در دسترس کاربران قرار ندارد. حتی کاربران جهانی نیز به صورت محدود از سوپر خودرو لامبورگینی استفاده می نمایند. در درجه اول استهلاک بسیار بالا و عدم مناسب بودن برای سواری های شهری و مسافرت و در درجه دوم گران بودن آنها حتی برای خارجی ها باعث شده تا کمتر کسی را ببینیم که سراغ چنین خودروهایی برود. البته اگر از جماعت خریدار افراد کلکسیونر و ثروتمندانی که ثروت آنها تمامی ندارد را جدا کنیم.

  در راهنمای حاضر سعی داریم تا نکات مربوط به اهمیت خرید لوازم یدکی لامبورگینی اونتادور را برای شما بازگو کنیم. خرید لوازم یدکی برای سوپر خودروهایی مانند اونتادور چه اهمیتی دارد و آیا اصلا نیازی به خرید لوازم یدکی برای آن خواهیم داشت؟ علاقمندان به مسائل روز خودرو می توانند در ادامه با پاسخ چنین پرسش هایی روبرو شوند. نکات ارائه شده همچنین اهمیت زیادی برای کسانی خواهد داشت که در داخل کشور از خودروهای لوکس استفاده می نمایند.

  لوازم یدکی لامبورگینی اونتادور

  آیا لوازم لامبورگینی اونتادور خراب می شوند؟

  خودروهایی مانند لامبورگینی اونتادور معمولا با کیفیت بسیار بالا تولید و عرضه می شوند. هزینه خرید یک قطعه از چنین خودروهایی می تواند 2 تا 3 برابر یک خودرو داخلی در ایران قیمت داشته باشد. البته گرام بودن و قیمت های بالا خیلی هم بی دلیل نیست. کیفیت و ماندگاری بالا را می توان اصلی ترین دلایل گران بودن این قطعات دانست. به همین دلایل کاربران خیلی به ندرت ممکن است با خرابی در قطعات لامبورگینی اونتادور روبرو شوند. البته در صورت بروز تصادف های سنگین چنین امری اجتناب ناپذیر خواهد بود. در چنین مواقعی است که اهمیت خرید لوازم یدکی لامبورگینی اونتادور خود را نشان می دهد.

  اهمیت خرید لوازم یدکی لامبورگینی اونتادور

  پیدا کردن محصولات با کیفیت و درجه یک برای جایگزینی با لوازم لامبورگینی اونتادور باعث می شود تا خودرو شما از چالش های بسیار زیادی دور شود. اگر در چنین خریدی دقت لازم را نداشته و نتوانید خرید خود را از میان محصولات درجه یک نهایی کنید، ممکن است با چالش های زیر روبرو شوید.

  خراب شدن سریع لوازم یدکی متفرقه

  به عنوان نکته اول باید اشاره کنیم که محصولات تقلبی و بی کیفیت معمولا طول عمر بسیار پایینی داشته و خیلی زود خراب می شوند. در نظر داشته باشید که اگر چنین محصولاتی کیفیت لازم برای استفاده روی سوپر خودروها را داشتند، خود کمپانی لامبورگینی برای کنترل هزینه های تولید از آنها استفاده می نمود. پس اگر به دنبال تعویض زود به زود لوازم یدکی لامبورگینی اونتادور نیستید، حتما باید از محصولات اورجینال و اصلی برای آن استفاده نمایید.

  قطعات یدکی لامبورگینی اونتادور

  خرابی سایر لوازم یدکی لامبورگینی اونتادور

  همچنین استفاده از لوازم یدکی بی کیفیت و متفرقه باعث می شود تا سایر لوازم و قطعات خودرو شما نیز با مشکل روبرو شود. قطعات و لوازم خودرو در عملکردی یکپارچه و هماهنگ با یکدیگر عمل می نمایند. در نهایت کیفیت بالای همه قطعات و لوازم است که باعث بالا رفتن کیفیت نهایی یک خودرو می شود. در صورت استفاده از یک قطعه ناجور ممکن است سایر قطعات خودرو شما نیز با مشکل مواجه شده و خراب شوند. خراب شدن سایر قطعات چالش های شما را برای نگهداری از اونتادور زیبا و جذاب چند برابر خواهد کرد.

  استفاده پر تعداد از خدمات تعمیرات خودرو

  همچنین خرابی های پر تکرار قطعات اونتادور و تعویض های زود به زود لوازم یدکی آن باعث می شود تا شما تبدیل به مشتری ثابت مراکز تعمیرات خودرو شوید. البته در کشورهای اروپایی معمولا می توانید چنین خدماتی را از نمایندگی های لامبورگینی آن هم بدون هزینه دریافت کنید اما در صورت استفاده از قطعات جایگزین کم کیفیت حتی ممکن است از چنین خدماتی نیز محروم شوید.

  بالا رفتن استهلاک خودرو

  خرید لوازم یدکی لامبورگینی اونتادور از میان محصولات متفرقه و بی کیفیت همچنین باعث بالا رفتن استهلاک خودرو شما نیز می شود. استهلاک خودروهایی لوکسی مانند اونتادور به خودی خود بسیار بال است و سوار شدن به چنین خودروهایی می تواند سرمایه های زیادی را از شما به باد فنا بدهد. اما اگر چنین پول هایی برای شما اهمیت ندارد، حداقل باید در حفظ کیفیت خودرو خود بهترین عملکرد را داشته باشید. افزایش استهلاک خودرو در نهایت می تواند باعث کاهش طول عمر خودرو شما نیز شده و آن را به نابودی بکشاند.

  کاهش قیمت قابل توجه خودرو

  به عنوان آخرین عیب و ایراد استفاده از لوازم یدکی بی کیفیت و متفرقه برای لامبورگینی اونتادور باید به کاهش قیمت آن در بازار اشاره کنیم. افت چند درصدی قیمت چنین خودرویی می تواند ضرر هنگفتی را برای کاربران به دنبال داشته باشد.