دلفد: بزرگترین وب سایت خودرو ایران
جست و جو در دلفد
انتخاب شهر
انتخاب شهر
نمایندگی ها و فروشندگان
لوازم و قطعات وسیله نقلیه
مجله دلفد
لیست برندهای شرکت خودروسازی

پیشنهاد های شگفت انگیز دلفد

جستجو پیشرفته
 • مشاهده محتوای دسته

  کیا پیکانتو (Kia Picanto)

  در سال های گذشته ورود و خرید خودروهای هاچبک جمع و جور طرفداران بسیار زیادی در ایران پیدا کرده است. کمپانی های خودروسازی بسیار زیادی هم در سرتاسر جهان چنین خودروهایی را برای کاربران فراهم می آورند. ایرانی ها نیز به دلیل کمبود فضای پارک و دلایل دیگر علاقه زیادی به این دست از خودرو ها دارند.

  یکی از خودروهای بسیار عالی در این رده کیا پیکانتو است که محصولی بی نظیر از شرکت خودروسازی کیا کره ای است. کره ای ها در تولید این خودرو سعی کرده اند تا بهترین شرایط را برای کاربران فراهم آورند. در میان خودروهای وارداتی نیز این خودرو به نسبت قیمت متناسبی داشته و این موضوع هم عامل دیگری در محبوبیت آن است. در این راهنما از سایت دلفد سعی داریم تا کاربران را با نکات مربوط به خرید لوازم یدکی کیا پیکانتو آشنا نماییم.

  لوازم یدکی کیا پیکانتو (Kia Picanto)

  خرید لوازم یدکی کیا پیکانتو مانند سایر خودروهای وارداتی با دو چالش عمده روبرو است. در درجه اول قیمت این لوازم معضلی برای کاربران است. از جهت دیگر عدم دسترسی به قطعات فابریک و اصلی این خودرو نیز تبدیل به یک چالش بزرگ برای کاربران شده است. نمونه های تقبلی بسیار زیادی که به هیچ وجه کیفیت لازم برای استفاده روی این خودرو را ندارند، در بازار به وفور یافت می شوند. در ادامه شما را با نکاتی آشنا می کنیم که دقت به آنها می تواند بهترین شرایط را در هنگام خرید لوازم یدکی کیا پیکانتو برای شما به دنبال داشته باشد.

  لوازم یدکی کیا پیکانتو

  قیمت انواع لوازم یدکی کیا پیکانتو (Kia)

  یکی از ترفندهایی که پیشرفت تکنولوژی باعث شده تا در دسترس کاربران قرار گیرد، دسترسی به فروشگاه های اینترنتی لوازم یدکی کیا پیکانتو است. البته درباره این فروشگاه ها نیز دقت به معتبر بودن آنها اهمیت خواهد داشت. فروشگاه های تخصصی فروش محصولات و لوازم یدکی خودرو، مزایای بسیار زیادی برای کاربران فراهم آورده اند. مزیت هایی مانند امکان دریافت این محصولات با تخفیف، دسترسی به قطعات فابریک، ارائه خدمات پس از فروش و گارانتی برای لوازم یدکی کیا پیکانتو و مواردی از این دست از جمله مزیت هایی هستند که در این فروشگاه ها می توانید به آنها دسترسی داشته باشید.

  مشخصات فنی و اطلاعات کامل برند کمپانی خودروسازی کیا پیکانتو (Picanto)

  یکی از بهترین نکات مربوط به خرید لوازم یدکی کیا پیکانتو داشتن اطلاعات کافی درباره کیفیت و قیمت این قطعات است. اگر با تعمیرکاران با تجربه در این باره گفتگو کرده باشید، متوجه اطلاعات کاربردی درباره آنها خواهید شد. از این رو سعی کنید کمی بیشتر درباره خودرو خود اطلاعات کسب کنید. اطلاعات کاربردی در هر زمینه ای می تواند شرایط بهتری را برای کاربران رقم بزند.

  مراکز فروش لوازم و قطعات جانبی خودرو کیا پیکانتو در تهران و کشور

  یکی دیگر از ترفندهایی که لازم است تا در هنگام خرید لوازم یدکی کیا پیکانتو به آن دقت کنید، خرید از فروشگاه های مجاز و مراکز معتبر است. مراکز معتبر به دلیل سابقه و اعتبار زیادی که دارند، به هیچ وجه سراغ محصولات و قطعات بی کیفیت نرفته و بهترین جنس ها را برای کاربران خود فراهم می آورند. اما بسیاری از فروشنده ها هم هستند که برای کسب کمی سود بیشتر ترجیح می دهند تا محصولاتی با کیفیت پایین اما با تفاوت قیمتی بالا را به دست مشتری برسانند.

  مدل و سال تولید خودرو خود را بدانید

  همچنین کاربران کیا پیکانتو بایستی در هنگام خرید لوازم یدکی این خودرو مدل خودرو و سال تولید آن را نیز بدانند. دقت کنید که با به روزرسانی نسل به نسل کیا پیکانتو لوازم یدکی این نسل ها نیز به روز رسانی شده اند. از این رو در هنگام خرید به این نکته دقت کرده به دنبال محصولات متناسب با سال تولید خودرو خود باشید.

  قطعات جانبی رنو پیکانتو

  برای خرید لوازم یدکی شماره بدنه کیا پیکانتو خود را بدانید

  همچنین اطلاع از شاره بدنه کیا پیکانتو نیز اهمیت دارد. بسیاری از لوازم یدکی این خودرو باید متناسب با شماره بدنه آن خریداری شود. این نکته نیز در تکمیل نکته قبلی برای خرید لوازم یدکی کیا پیکانتو اهمیت خواهد داشت. به صورت کلی در دسترس بودن اطلاعات کامل مربوط به خودرو در هنگام خرید قطعات مصرفی و یدکی آن برای کاربر اهمیت زیادی دارد.

  جمع بندی

  داشتن اطلاعات لازم برای خرید قطعات خودرو می تواند برگ برنده ای برای کاربران باشد. بسیاری از افراد بدون توجه به نکات ارائه شده در این راهنما در اولین مرکز به دنبال تهیه لوازم یدکی کیا پیکانتو می روند. این موضوع می تواند به مرور باعث بالا رفتن استهلاک این خودرو شده و خرابی های چند برابری روی آن به وجود آورد. برای این که بتوانید در هنگام خرید این دست از لوازم بهترین عملکرد را داشته باشید، دقت به ترفندهای که در بالا به آنها اشاره کردیم را باید در اولویت قرار دهید. همچنین شما می توانید برای خرید این لوازم از خدمات سایت دلفد استفاده کرده و با دریافت مشاوره های لازم بهترین محصول را برای خود خریداری کنید.