دلفد: بزرگترین وب سایت خودرو ایران
جست و جو در دلفد
انتخاب شهر
انتخاب شهر
نمایندگی ها و فروشندگان
لوازم و قطعات وسیله نقلیه
مجله دلفد
لیست برندهای شرکت خودروسازی

پیشنهاد های شگفت انگیز دلفد

جستجو پیشرفته
مشاهده محتوای دسته

کرمان موتور (kermanmotor)

این شرکت سازنده خودروف یک شرکت نسبتا نو پا در این عرصه می باشد. برای شناخت بیشتر این شرکت و کسب اطلاعات دقیق تر، طی ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

لوازم یدکی کرمان موتور

تاریخچه خودرو سازی کرمان موتور:

این شرکت، در ماه اسفند سال 1373 تاسیس شد. تقریبا همان موقع بود که در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت های صنعتی تهران، با شماره 111476، نیز به ثبت رسید. اولین اقدام این شرکت پس از تاسیس شدن، استخدام نیرو های برتر و مجبر بود که با کمک ان ها بتواند چه در داخل و چه در خارج، نیرو های جوان را اموزش بدهد.

مشخصات فنی انواع مدل ماشین های کرمان موتور

آغاز به کار خودرو سازی کرمان موتور:

آن ها، همزمان با انجام این کار اغاز به تولید جدی خودرو دوو سی یلو، نمودند. فعالیت تولید و مونتاژ این خودرو در کارخانه تولیدی واقع در منطقه ویژه اقتصادی ارگ، انجام گرفت. خط تولید این خودرو، دوو سی یلو، در سال 1375، به واسطه استخدام نیرو های مجرب به راه افتاد. البته موفقیت ها و محصولات این شرکت به همین جا ختم نشد و پس از چند سال، یعنی در سال 1379، آن ها تولید نوعی دیگر از خودرو های شرکت دوو را در دست گرفتند که ماتیز نام داشت. لازم به ذکر است که آن ها در ساخت این محصول استقلال بسیار خوبی داشتند و تمامی مراحل ساخت این محصول در داخل صورت می گرفت. هرچند، این موفقیت ها متاسفانه مدتی بعد به پایان رسیدند، چرا که کارخانجات دوو توسط امریکا خریداری شدند و نیز مدیریت جدید ان ها، به علت تحریم ها از ادامه شراکت با کرمام موتور امتناع ورزید.

لیست قیمت انواع مدل های ماشین کرمان موتور

مهم ترین استراتژی کرمان موتور:

پس از تمامی اتفاقاتی که در دهه 70 افتاد، در سال 1386، شرکت کرمان موتور، باز هم دست به اقداماتی زد تا ترقی خود را تضمین نماید. این شرکت با شرکت لیفان قرارداد بست و نتیجه این قرار داد تولید خودرویی با نام لیفان 520 بود که توانستند در سال 1387، آن را آماده کرده و به بازار عرضه کنند. این دو شرکتف محصولشان را ارتقا دادند و مدتی بعد آن را با نام لیفان 520 ای به بازار عرضه کردند. این ماشین مورد پسند عموم واقع شد و واکنش های چشمگیری را جلب خود نمود. پس از آن، این دو شرکت همچنان به تلاش های خود ادامه دادند و موفق شدند در اواخر سال 1389، محصولی جدید را تولید و روانه بازار کنند. این خودرو لیفان 620 بود، و ویژگی خاصی داشت. موتو آن 1.6 لیتر بود. هدفه از ساخت این محصول جلب توجه بیشتر مردم و نیز گرفتن بخش وسیع تری از بازار بود. ساخت این محصول تا به امروز نیز ادامه داشته و موتور 1.8 لیتر و نیز امکانات رفاهی بیشتری به آن افزوده شده اند.

همچنین این شرکت موفق شد در سال 1391، محصول جدیدی تولید نماید که پس از عرضه به بازار با فروش خارق العاده ای مواجه شد. این خودرو، خودروی شاسی بلند ایکس 60 نام داشت و از پر فروش ترین محصولات این شرکت شد.