دلفد: بزرگترین وب سایت خودرو ایران
جست و جو در دلفد
انتخاب شهر
انتخاب شهر
نمایندگی ها و فروشندگان
لوازم و قطعات وسیله نقلیه
مجله دلفد
لیست برندهای شرکت خودروسازی

پیشنهاد های شگفت انگیز دلفد

جستجو پیشرفته
مشاهده محتوای دسته

جک ( JAC )

کشور چین به عنوان یک اقتصاد بزرگ و نوظهور میزبان صنایع مختلفی بوده که صنعت خودروسازی یکی از آن ها است. خودرو ساز های مختلف چینی امروزه نه تنها در بازار چین رقابت کرده، که حتی به صدور محصولات و رقابت در سایر کشور ها نیز روی آورده اند. شرکت جی ای سی یا به اختصار جک، یکی از این شرکت های خودروساز بوده که در سال 1999 میلادی در استان آن هوئی در کشور چین تأسیس شده است. این خودروساز اخیراً به بازار خودروی ایران نیز ورود پیدا کرده و کرمان موتور به عنوان فروشنده ی خودرو های سواری این شرکت عمل می کند. همچنین رخش خودرو دیزل وظیفه ی فروش خودروی های سنگین و نیمه سنگین این کمپانی در ایران را بر عهده دارد.

لوازم یدکی ماشین جک

خودروسازی در کشور چین یکی از صنایع بسیار پر سود و پر بازده بوده که دلیل عمده ی آن بهره گیری از هزینه ی بسیار پایین نیروی انسانی است. به دلیل ناچیز بودن حداقل حقوق کارگران و مهندسان در کشور چین، طراحی و ساخت قطعات خودرو و اسمبل نهایی آن با کسری از هزینه ی مشابه در سایر کشور ها انجام شده که این امر به خودی خود باعث کاهش قابل توجه قیمت پایانی محصول و قطعات یدکی آن می شود. علاوه بر این، با توجه به توسعه قابل توجه شراکت و تجارت کشور چین با بسیاری از کشور ها به خصوص ایران، امر صادرات و انتقال محصولات تولیدی توسط شرکت جک در مقایسه با بسیاری از محصولات کشور های غربی به مراتب راحت تر بوده و با هزینه ی کمتری انجام می شود. تمامی این موارد در نهایت به نفع مصرف کنندگان بوده و باعث محبوبیت و فروش بیشتر محصولات شرکت جک در بین کشور های مختلف به خصوص در کشور ما می شود.

لیست انواع مدل های ماشین های شرکت جک

خودرو های تولید شده توسط کمپانی جک دارای تنوع بسیاری هستند که انواع آن در ایران به فروش می رسند. برای مثال می توان به مدل جی ای سی 3 که در دو نوع صندوق دار و هاچ بک عرضه شده و همچنین جی ای سی 5 که به صورت اتوماتیک و دستی ساخته می شود، اشاره کرد. خودروسازی جک همچنین به تولید اتومبیل های شاسی بلند نیز اقدام کرده که از جمله ی آن ها رین، جی ای سی اس 2 و جی ای سی اس 7 هستند. علاوه بر موارد ذکر شده، کامیون ها، تریلر های سنگین، ون و کامیون کمپرسی از سایر محصولات این شرکت است.

مراکز فروش لوازم یدکی شرکت جک چینی

تولیدات خودروسازی جک به بیش از نیم میلیون اتومبیل در سال بالغ شده و علاوه بر فروش در بازار چین به سایر کشور ها از جمله ایران صادر می شوند. برای تهیه ی محصولات این شرکت و همچنین لوازم یدکی آن ها می توان به فروشگاه ها و نمایندگی های مختلف در سراسر کشور مراجعه کرد. با این حال، امروزه با توجه به رشد روز افزون اینترنت و خدمات آنلاین، استفاده از وبسایت های فروش و پشتیبانی از محصولات و لوازم یدکی خودرو از گزینه های پیش رو برای سرعت و راحتی بیشتر در کسب خدمات است.