دلفد: بزرگترین وب سایت خودرو ایران
جست و جو در دلفد
انتخاب شهر
انتخاب شهر
نمایندگی ها و فروشندگان
لوازم و قطعات وسیله نقلیه
مجله دلفد
لیست برندهای شرکت خودروسازی

پیشنهاد های شگفت انگیز دلفد

جستجو پیشرفته
مشاهده محتوای دسته

هیوندای وراکروز Hyundai Veracruz (IX55)

هیوندا سابقه طولانی در تولید خودروهای شاسی بلند دارد که خودرو سانتافه آن را را می توان به عنوان یکی از جذاب ترین و پرفروش ترین خودروها مخصوصاً در بازار ایران دانست. هیوندای iX55 خودرویی با مشخصات خاص به عنوان یک شاسی بلند در ابعاد بزرگ تولید و روانه بازار شد که با داشتن 7 صندلی برای خانواده های ایرانی محصولی خاص محسوب می شود و در همان بدو ورد به ایران محبوبیت قابل توجهی کسب کرد، هر چند هیوندا از فروش جهانی این محصول سود خوبی داشت، اما به خواسته های اصلی خود نرسید و خیلی زود آن را از خط تولید خود کنار گذاشت.
هنوز هم نمونه های دست دوم و کارکرده این خودرو در بازار ایران وجود داشته و کاربران نیاز به در اختیار داشتن لوازم یدکی هیوندای وراکروز (‌ix55) دارند. با توجه به اینکه این خودرو کیفیت قابل توجهی دارد، حتماً باید از قطعات و لوازم یدکی اصلی هیوندا استفاده شود زیرا خدمات هیوندا برای کاربران قدیمی خود ادامه دارد.

لوازم یدکی وراکروز ix55

لوازم یدکی هیوندای وراکروز (‌ix55)

با راهنمای خرید لوازم یدکی هیوندای وراکروز همراه شما هستیم. این خودرو که با نام هیوندای ix55 نیز شناخته می شود، یکی از شاسی بلندهای هیوندا است که در بازار ایران نیز محبوبیت قابل توجهی دارد. هیوندا این محصول را با استفاده از قطعاتی خاص تولید کرده که طول عمر بسیار زیادی دارند و در صورت نگهداری درست و بهینه می توانند تا چندین سال کاربر را از خرید و جایگزینی آنها بی نیاز سازند، البته برخی قطعات مصرفی ممکن است نیاز به تعویض پیدا نمایند، اهمیت استفاده از قطعات اورجینال و اصلی برای تعویض لوازم یدکی هیوندای وراکروز (‌ix55) در اینجا مشخص می شود. در این راهنما از سایت دلفد با معرفی هر چه بیشتر این خودرو و ارائه نکاتی برای خرید قطعات یدکی اصلی آن در کنار شما عزیزان هستیم.

آیا لوازم یدکی اورجینال هیوندای وراکروز در ایران موجود است؟

یکی از چالش های کاربران ایرانی خودرو هیوندای وراکروز (‌ix55) و یا کسانی که به دنبال خرید دست دوم این خودرو هستند، دسترسی یا عدم امکان دسترسی به قطعات اورجینال است. به دلیل توقف واردات این خودرو به بازار ایران، قطعات یدکی آن نیز از فروشگاه های مختلفی جمع شد و اکنون وراکروز را از جمله خودروهایی به شمار می آوریم که لوازم یدکی اصلی آن به راحتی در بازار پیدا نمی شود، اما باز هم برخی از شرکت ها اقدام به واردات قطعات یدکی اصلی و اورجینال کرده و آنها را در دسترس کاربران قرار داده اند بنابراین با کمی جستجوی بیشتر و دقیق تر می توانید آنها را در اختیار داشته باشید.

آیا امکان استفاده از قطعات سایر خودروهای هم رده روی این خودرو وجود دارد؟

این امر در بازار تبدیل به امری شایع شده است. بسیاری از قطعات حتی با داشتن کد فنی و اورجینال بودن برای خودروهای مختلفی به کار گرفته می شوند. در برخی از مواقع نیز این موضوع ایرادی نداشته و قطعه مورد نظر برای جایگزینی در چند خودرو ساخته شده است اما بایستی متذکر شویم که این موضوع عمومیت ندارد بنابراین کاربران در درجه اول باید به دنبال قطعات و لوازم یدکی اصلی و اورجینال هیوندا وراکروز (‌ix55) باشند زیرا همین امر باعث می شود تا استهلاک خودرو به حداقل رسیده و کاربران در زمان رانندگی ایمنی بالایی داشته باشند.

قطعات یدکی وراکروز ix55

مراکز فروش لوازم و قطعات جانبی خودرو هیوندای وراکروز (‌ix55) در تهران و کشور

یکی از راه های اصلی خرید لوازم یدکی هیوندای وراکروز (‌ix55) خرید آن از فروشگاه های معتبر است. فروشگاه های تخصصی فروش این محصولات، به دلیل دسترسی مستقیم به آنها هم گارانتی های لازم را نیز همراه با آنها ارائه می نمایند و هم قیمت مناسبی برای محصولات در نظر می گیرند. همچنین لازم است تا در زمان خرید کاربران به نکات زیر نیز دقت داشته باشند:

• از خرید قطعات فله ای اجتناب کنند.
• حتماً در زمان خرید با تعمیرکار مجرب مشورت نمایند.
• تنها از سایت های فروش تخصصی لوازم یدکی خودرو برای این خرید اقدام نمایند.
• به دنبال قطعات و لوازم یدکی ارزان هیوندای iX55 نباشند.

جمع بندی از خرید لوازم یدکی هیوندای وراکروز (‌ix55)

کسانی که ترجیح می دهند از خودروهای بسیار با کیفیت وارداتی مانند iX55 استفاده کرده و از این طریق در کنار یک رانندگی راحت، ایمنی و امنیت بالایی را نیز تجربه کنند، لازم است تا در هنگام خرید قطعات یدکی نیز اقدام درستی انجام دهند. دقت کنید که اشتباه در خرید قطعات یدکی می تواند منجر به از بین رفتن کیفیت خودرو شده و شرایط ناجوری را برای آن رقم بزند. برای خرید لوازم یدکی هیوندای وراکروز (‌ix55) با کیفیت اصلی می توانید روی خدمات دلفد حساب کنید.