دلفد: بزرگترین وب سایت خودرو ایران
جست و جو در دلفد
انتخاب شهر
انتخاب شهر
نمایندگی ها و فروشندگان
لوازم و قطعات وسیله نقلیه
مجله دلفد
لیست برندهای شرکت خودروسازی

پیشنهاد های شگفت انگیز دلفد

جستجو پیشرفته
مشاهده محتوای دسته

هوندا (Honda)

کمپانی هوندا موتورز با مسئولیت محدود یکی از شرکت های چند ملیتی ژاپنی است که در اصل به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان اتومبیل، تجهیزات قدرت و موتور سیکلت شناخته می شود. این شرکت از سال 1959 به عنوان یکی از بزرگترین سازندگان موتور سیکلت در جهان مطرح بوده و تا پایان سال 2019 بیشتر از 400 میلیون عدد از این محصولات را به بازار های جهانی عرضه کرده است. در عین حال، این شرکت عنوان بزرگترین تولید کننده ی موتور های احتراق داخلی در جهان را یدک می کشد و تولیدات آن به بیش از 14 میلیون واحد در سال می رسد. در زمینه ی خودروسازی، این شرکت در سال 2001 از نظر تعداد تولید خودرو در جایگاه دوم در ژاپن قرار گرفت و در سال 2015، هشتمین اتومبیل ساز بزرگ در جهان شد.

لوازم یدکی هوندا

سوییشیرو هوندا به عنوان بنیانگذار شرکت هوندا کار خود را به عنوان یک مکانیک در یک شرکت کوچک شروع کرد. در سال های بعد اقدام به تولید حلقه های پیستون نمود و پس از چندین شکست، موفق شد قراردادی را برای تأمین حلقه های پیستون برای تویوتا برنده شود. وی در سال های بعد به دانشگاه رفته و در رشته ی مهندسی تحصیل نمود. سپس، به کارخانه های مختلفی در سراسر ژاپن سفر کرد و در سال 1941 اقدام به تولید انبوه حلقه های پیستون کرد. در سال های جنگ جهانی دوم، هوندا اقدام به تهیه و ساخت تجهیزات برای نیروی هوایی ژاپن پرداخت. در سال 1963، وی مدل تی 360 را معرفی کرد که در مقایسه با محصولات سایر رقبا قیمت کمتری داشت.

لیست قیمت انواع مدل های ماشین هوندا

در دهه های آینده این شرکت اقدام به معرفی مدل های جدیدی به بازار کرد تا جایی که در سال 1991، با معرفی هوندا ان اس ایکس، اولین ابرخودروی آلومینیومی با موتور 6 سیلندر را معرفی کرد. در سال 2020، هوندا و جنرال موتورز به صورت رسمی یک اتحاد در زمینه ی خودروسازی در آمریکای شمالی را اعلام کردند که از سال 2021 به اجرا در خواهد آمد. در دلفد میتوانید آگهی انواع مراکز فروش لوازم یدکی هوندا را مشاهده کنید.

نمایندگی ها و مراکز فروش لوازم و قطعات جانبی هوندا (Honda) در تهران و کشور

هوندا اولین خودروساز ژاپنی بود که یک برند مخصوص را برای محصولات لاکچری خود اختصاص داد. برند آکورا که در سال 1986 برای اولین بار معرفی شد به همین منظور اختصاص یافته بود. جدا از فعالیت های این شرکت در زمینه های تولید اتومبیل و موتور سیکلت، هوندا اقدام به تولید تجهیزات کشاورزی، موتورهای کشتی و ژنراتوی های نیرو نیز می کند. در سال 2014، این شرکت فعالیت های فضایی خود را با همکاری جی ای در آمریکا آغاز کرد. این خودروساز اهمیت زیادی به تحقیق و توسعه داده و برای مثال در سال 2013 بیش از 5 درصد از درآمد خود که بالغ بر 6 میلیارد دلار بود را به این بخش اختصاص داد.

محصولات شرکت هوندا در ایران

تعداد زیادی از محصولات این شرکت در بازار ایران وجود دارند که برای مثال می توان به هوندا آکورد، سی آر وی، سیویک و نیز کراس تور اشاره کرد. تهیه ی لوازم یدکی این خودرو ها از نمایندگی های مختلف در نقاط مختلف کشور یا سایت های اینترنتی قابل انجام است.