دلفد: بزرگترین وب سایت خودرو ایران
جست و جو در دلفد
انتخاب شهر
انتخاب شهر
نمایندگی ها و فروشندگان
لوازم و قطعات وسیله نقلیه
مجله دلفد
لیست برندهای شرکت خودروسازی

پیشنهاد های شگفت انگیز دلفد

جستجو پیشرفته
مشاهده محتوای دسته

هاوال اچ 9 (Haval H9)

در چند سال گذشته خودروهای چینی بسیار زیادی وارد بازار ایران شده است که هر یک بنا به شرایطی مانند کیفیت ساخت و قیمت با شرایط مختلفی از نظر محبوبیت روبرو بوده اند. خودروهای ارزان تر به دلیل در دسترس بودن برای خرید اکثریت کاربران مسلما محبوبیت بیشتری پیدا کرده اند. در این بین برخی از خودروها نیز به دلیل لوکس بودن و داشتن قیمت های بالا با اقبال کمتری روبرو شده اند. یکی از دسته از خودرو ها نیز هاوال اچ 9 است. در این راهنما از سایت دلفد سعی داریم تا شما را با شرایط خرید لوازم یدکی هاوال اچ 9 بیشتر آشنا کنیم. خودروهای چینی این چنینی به دلیل عدم توجه شرکت های وارد کننده به نیاز کاربران در زمینه لوازم یدکی با مشکلاتی روبرو می شوند. به همین دلیل لازم است تا نکات مهمی را در این باره با شما عزیزان در میان بگذاریم.

لوازم یدکی هاوال اچ 9 (Haval H9)

خرید لوازم یدکی هاوال اچ 9 و یا هر خودرو وارداتی دیگر، منوط به پشتیبانی اولیه از سوی شرکت اصلی وارد کننده خودروها است. در غیر این صورت ممکن است بازار لوازم با چالش های زیادی همراه باشد. هاوال اچ 9 یکی از لوکس ترین خودروهای چینی وارداتی به بازار ایران است. وجود آپشن های بسیار جذاب و عالی مانند صندلی های ماساژور دار و یا پیشرانه های قدرتمند خودرو را یک سر و گردن بالاتر از سایر مدل های چینی موجود در بازار ایران قرار داده است. از این رو خودرو بیشتر از اینکه رقیب خودروهای هم رده چینی خود باشد، بیشتر در حال رقابت با محصولات برندهای کره ای و ژاپنی است. این خودرو در چندین مدل در بازار ایران وارد شد و در سال های اخیر نیز نمونه های به روز شده آن را در بازار شاهد هستیم.

لوازم یدکی هاوال اچ 9

ترفندهای تشخیص قطعات اصلی و اورجینال هاوال اچ 9

کیفیت بسیار بالا و عالی خودرو ایجاب می نماید تا در زمان خرید لوازم یدکی آن حتما از میان قطعات اورجینال و اصلی استفاده کنیم. همچنین قیمت بسیار بالای خودرو در بازار ایران نیز این مهم را تایید می نماید تا کاربران به هیچ وجه سراغ محصولات تقلبی و کپی شده محصول نروند. از طرفی ذکر نکته هم ضروری است که به دلیل کم بودن این خودرو در بازار ایران، شرکت های کمی به دنبال واردات لوازم یدکی هاوال اچ 9 رفته و از این رو شاهد حضور گسترده این لوازم در ایران نیستیم. به همین دلیل آشنایی با ترفندهای تشخیص لوازم یدکی اورجینال هاوال H9 اهمیت چند برابری پیدا می کند. در ادامه به بررسی این ترفندها برای شما عزیزان می پردازیم.

به بسته بندی این قطعات دقت کنید

بسته بندی لوازم یدکی هاوال H9 همه چیز نیست اما نکته ای است که میبایست به آن دقت کنید. محصولات اصلی و اورجینال معمولا در بسته بندی های شیکی عرضه می شوند که نشان از اهتمام شرکت تولید کننده در ارائه هر چه بهتر و قدرتمند تر این محصولات دارد.

کیفیت ظاهری قطعات را بررسی کنید

کیفیت ظاهری لوازم یدکی هاوال اچ 9 یکی دیگر از نکاتی است که در زمان خرید باید به آن دقت شود. محصولات تقبلی در این باره معمولا ضعیف ظاهر شده و دارای ایرادات زیادی هستند. از این رو می توان با کمی دقت به شکل ظاهری و ساخت ظاهری محصولات به کیفیت آنها تا حدودی پی برد.

شماره سریال روی بدنه قطعات را چک کنید

روی بدنه لوازم یدکی اصل هاوال H9 شاهد درج شماره های چند رقمی هستیم که به عنوان شماره سریال محصولات شناخته می شوند. شماره سریال ها در سایت های مربوطه قابل پیگیری هستند تا از این طریق کاربران به کیفیت و اصلی بودن قطعات پی ببرند.

قطعات یدکی هاوال H9

مراکز فروش لوازم و قطعات جانبی خودرو هاوال اچ 9 در تهران و کشور

نکته مهم بعدی که هم می تواند کاربران را به خرید لوازم یدکی اورجینال هاوال H9 نزدیک تر کند و هم خریدی با قیمت مناسب تر برای آنها رقم بزند، استفاده از خدمات فروشگاه های معتبر و خدمات فروش اینترنتی این محصولات است که حتی امکان خرید این محصولات را از هر شهری از ایران فراهم می آورد. فروشگاه ها به دلیل رقابت بالا سعی در ارائه خدمات مختلفی هستند و همچنین به دلیل اعتبار بالا نیز کمتر سراغ قطعات بی کیفیت و تقلبی می روند.

جمع بندی

خرید یک خودرو با کیفیت و ایده آلی مانند هاوال H9 باعث می شود تا کاربران از موارد مختلفی برای نگهداری از این خودرو استفاده نمایند که یکی از شرایط نیز خرید لوازم یدکی هاوال اچ 9 اصلی و اورجینال است. نکات مهمی را درباره نحوه تشخیص قطعات با کیفیت و اصلی خودرو مرور کردیم که با دقت به آنها می توانید خریدی بهتر برای خود رقم بزنید. برای خرید لوازم یدکی اورجینال هاوال H9 همچنین می توانید روی کمک ما در دلفد حساب کنید.