دلفد: بزرگترین وب سایت خودرو ایران
جست و جو در دلفد
انتخاب شهر
انتخاب شهر
نمایندگی ها و فروشندگان
لوازم و قطعات وسیله نقلیه
مجله دلفد
لیست برندهای شرکت خودروسازی

پیشنهاد های شگفت انگیز دلفد

جستجو پیشرفته
مشاهده محتوای دسته

هایما (Haima)

این شرکت خودرو سازی، یک شرکت نو پات در عرصه تولید و عرضه خودرو می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این شرکت، و همچنین آشنایی بیشتر با تاریخچه شرکت و محصولات آن، طی ادامه این مقاله با ما همراه شوید.

لوازم یدکی هایما

این شرکت خودرو سازی، در واقع تابعی از گروه فاو می باشد. گروه فاو، بسیار قدیمی است و در سال 1958 در چین فعالیت خود را آغاز کرد. این شرکت خیلی زود عنوان اولین و بزرگ ترین شرکت سازنده خودرو های مسافری چین را نصیب خود کرد. ترقی این شرکت تا جایی ادامه یافت که در سال 2009، این شرکت تبدیل به بزرگ ترین شرکت تولید ماشین آلات صنعتی شد، و نیز دومین مقام در لیست بزرگ ترین شرکت های خودرو سازی چین را از آن خود ساخت. دفتر مرکزی این شرکت در هایکوف هاینان واقع است و اقدام اصلی ای که با برند هایما انجام می دهد، عرضه کردن خودرو های سواری و مینیاتوری به بازار است. این برند در سال 1992، بنیان نهاده شد.

مشخصات فنی و قیمت انواع مدل ماشین هایما

هایما یک شرکت سهامی خاص است. این نوع از شرکت ها، سهامشان قابل داد و ستد در بورس اوراق بهادار نیست، هرچند مردم به راحتی قادر به معامله آن ها هستند. برای تشکیل این نوع از شرکت ها، لازم است تمام سرمایه مورد نیاز هنگام تاسیس توسط موسسان تامین شود، و نیز بسیار مهم است که بخشی از این سرمایه، در بانک سپرده گذاری شود.

مراکز فروش و نمایندگی های لوازم و قطعات جانبی هایما (Haima) در تهران و کشور

قابلیت های این شرکت (تاریخچه خودرو سازی هایما)

این شرکت رفته رفته پله های ترقی را طی کرد تا جایی تا سال 2012، یعنی قریب به 15 سال پس از تاسیسش، می توانست سالانه 400 هزار خودرو تولید نماید. همچنین خوب است بدانید، در سال 2013، حدود 157 هزار از محصولات این شرکت در بازار چین به فروش رسید، و همین آمار سبب شد این شرکت لقب بیست و هشتمین برند پرفروش چین را نصیب خود کند.