دلفد: بزرگترین وب سایت خودرو ایران
جست و جو در دلفد
انتخاب شهر
انتخاب شهر
نمایندگی ها و فروشندگان
لوازم و قطعات وسیله نقلیه
مجله دلفد
لیست برندهای شرکت خودروسازی

پیشنهاد های شگفت انگیز دلفد

جستجو پیشرفته
مشاهده محتوای دسته

هافی لوبو (Hafei Lobo)

هافی لوبو یک خودرو هاچ بک چینی است که در سال 2002 تولید و روانه بازارهای جهانی شد. با نگاه به بدنه و طراحی آن، بسیاری از محصولات داخلی را نیز به ذهن خواهید آورد، خودرویی جمع و جور که کیفیت و جذابیت های خاص خود را داشته و لازمه حفظ آن ها استفاده از لوازم یدکی هافی لوبو اصل و اورجینال می باشد. چین به عنوان پرجمعیت ترین کشور جهان، بیشترین کارخانه های تولید خودرو را دارد، کمپانی های چینی به قدری زیاد هستند که در بخش ها و مدل های مختلف شاهد محصولات چینی هستیم، هافی لوبو یکی از تولیدات آنها است که به صورت محدود در دسترس کاربران ایرانی قرار گرفت.

در تولید این خودرو از یک موتور 4 سیلندر 16 سوپاپه استفاده شده است، تنفس آن از نوع تنفس طبیعی بوده و انتقال نیرو در آن نیز از طریق دیفرانسیل جلو صورت می پذیرد. حداکثر قدرت آن 65 اسب بخار و حداکثر گشتاور آن نیز به 88 نیوتن متر می رسد، جعبه دنده آن 5 سرعته بوده و شتاب 0 تا 100 آن نیز 17.4 ثانیه می باشد. خودرو هافی لوبو دارای یک باک بنزین 40 لیتری بوده و مهم ترین آپشن موجود در آن نیز کیسه هوای راننده است.

لوازم یدکی هافی لوبو

لوازم یدکی هافی لوبو (Hafei Lobo)

زمان بسیار زیادی از عرضه هافی لوبو گذشته است بنابراین اگر هنوز هم از کاربران این خودرو چینی هستید، احتمالا در تهیه لوازم یدکی اصل و اورجینال آن با چالش های بسیار زیادی روبرو شده اید که مهمترین آن ها به شرح زیر می باشد:

هر چند هافی لوبو یک خودرو اقتصادی است که بیشتر برای رقابت با خودروهای داخلی وارد بازار ایران شده، اما کاربران باید برای حفظ کیفیت آن، در زمان خرید لوازم یدکی دقت کنند. در راهنمای حاضر نکات مهمی درباره خرید لوازم یدکی هافی لوبو بیان می کنیم که با دقت به آن ها می توانید خرید ایده آلی را برای خودرو خود رقم بزنید.

لوازم یدکی هافی لوبو

خرید اینترنتی لوازم یدکی هافی لوبو

خرید اینترنتی یکی از راه حل هایی است که همیشه در دسترس کاربران قرار داشته و آن ها می توانند بدون دردسرهای خرید سنتی، از پس چالش های خرید لوازم یدکی خودروی خود بر بیایند. چنین فروشگاه هایی معمولا خود را برای سرویس دهی به انبوهی از کاربران آماده کرده و بهترین محصولات را برای هر خودرویی در اختیار کاربران قرار می دهند، البته دقت در انتخاب فروشگاه اهمیت بسیار زیادی دارد. فروشگاه های اینترنتی تخصصی بهترین مکان برای دسترسی به محصولات اصل و اورجینال خودروهایی مانند هافی لوبو هستند، از مهم ترین مزایای خرید اینترنتی لوازم یدکی هافی لوبو می توان به موارد زیر اشاره نمود:

جمع بندی

در این راهنما نکات مهمی درباره لوازم یدکی هافی لوبو بیان کردیم که با دقت به آن ها می توانید خرید خود را بهینه تر از همیشه کرده و یک راه حل منطقی برای حل چالش های پیش رو داشته باشید. یک خرید ایده آل زمانی به وقوع خواهد پیوست که شما جستجوی لازم را برای خرید خود انجام داده باشید.