دلفد: بزرگترین وب سایت خودرو ایران
جست و جو در دلفد
انتخاب شهر
انتخاب شهر
نمایندگی ها و فروشندگان
لوازم و قطعات وسیله نقلیه
مجله دلفد
لیست برندهای شرکت خودروسازی

پیشنهاد های شگفت انگیز دلفد

جستجو پیشرفته
مشاهده محتوای دسته

فراری ( Ferrari )

همواره از خودروسازی به عنوان یکی از مهمترین صنایع اشتغال زا در هر کشور یاد می شود. در واقع به دلیل تنوع بسیار زیاد موجود در بازار این صنعت، بسیاری از کارآفرینان به تهیه و تولید خودرو و قطعات آن روی آورده و اتومبیل های متنوعی را برای سلیقه های مختلف تولید می کنند. یکی از انواع خودرو که بسیار مورد توجه قرار گرفته، سگمنت خودرو های لوکس و سوپر اسپرت است.

لوازم یدکی فراری

خودروساز های زیادی در این بخش از صنعت خودروسازی فعالیت دارند که کمپانی فراری یکی از آن ها است. این شرکت که در کشور ایتالیا واقع شده، از سال 1929 به طراحی و تولید اتومبیل های گران قیمت و اسپرت پرداخته و امروزه یه یکی از معروف ترین برند های خودرو تبدیل شده است. رنگ بدنه ی قرمز و نشان اسب در زمینه ی زرد رنگ، از ویژگی های متمایز کننده ی این برند در افکار عمومی است.

اطلاعات کامل و مشخصات فنی خودرو کمپانی فراری

نحوه ی تأسیس و رشد خودروسازی فراری همواره مورد توجه بسیاری از علاقه مندان به صنعت خودروسازی و کارآفرینی بوده و آثار هنری مختلفی از فیلم سینمایی تا مستند درباره ی آن تهیه شده است. سال های جنگ جهانی اول و مسائل مالی باعث ورشکستگی خانواده ی انزو فراری (بنیان گذار شرکت فراری) شد و او به کار کردن در شرکت کوچک سی ام ان که به تبدیل کامیون به خودروی سواری مشغولیت داشت، روی آورد. وی پس از قهرمانی در مسابقات اتومبیل رانی در سطح محلی، تیم اتومبیل رانی فراری را تأسیس کرد و به کسب موفقیت های متعدد پرداخت. پس از کسب پیروزی های جهانی در رقابت های مختلف، به مرور سرمایه های بیشتری وارد این خودروسازی شده و تنوع محصولات آن به مرور افزایش یافت. انزو فراری مدال های افتخار زیادی به پاس خدماتش به صنعت خودروسازی در ایتالیا و سایر کشور ها دریافت کرد.

لیست انواع مدل های ماشین شرکت فراری

اگرچه در گذشته تولیدات شرکت فراری منحصر به خودرو بوده، امروزه طیف وسیعی از محصولات را شامل می شود که برای مثال می توان به دوچرخه های با فناوری بالا و محصولات جانبی با نشان فراری از جمله عینک و هدفون اشاره کرد. البته شایان ذکر است که عمده فروش محصولات این شرکت از خودرو های بسیار گران قیمت آن حاصل شده و فروش سایر محصولات بیشتر به عنوان تبلیغات و بازاریابی برای این برند لاکچری عمل می کنند.

مراکز فروش و خرید انلاین و حضوری لوازم یدکی و قطعات جانبی فراری

شرکت فراری به صورت رسمی نمایندگی و فروشگاهی در ایران ندارد اما واردات محصولات تولیدی توسط این کمپانی همچنان ممکن بوده و به صورت بسیار محدود قابل تهیه است. علاوه بر این، اگرچه پشتیبانی و ارائه ی خدمات پس از فروش خودرو های این شرکت در ایران به شکل رسمی انجام نمی شود، اما برخی از فروشندگان قطعات یدکی خودرو قادر به تأمین برخی از لوازم یدکی این اتومبیل ها بوده و این امر به صورت محدود قابل انجام است. همچنین امروزه با توجه به گسترش اینترنت و فروش آنلاین، می توان از وبسایت های مختلف به تهیه ی محصولات و لوازم یدکی تولید این کمپانی اقدام کرد.