دلفد: بزرگترین وب سایت خودرو ایران
جست و جو در دلفد
انتخاب شهر
انتخاب شهر
نمایندگی ها و فروشندگان
لوازم و قطعات وسیله نقلیه
مجله دلفد
لیست برندهای شرکت خودروسازی

پیشنهاد های شگفت انگیز دلفد

جستجو پیشرفته
 • مشاهده محتوای دسته

  لوازم یدکی فراری انزو (Ferrari Enzo)

  فراری یکی از بهترین خورد سازان جهان در کشور ایتالیا است. انزو موسس این گروه خودرو سازی بیشتر محصولات اولیه فراری را برای مسابقات اتومبیل رانی عرضه کرده و فشارهای مالی در نهایت وی را مجبور به عرضه محصولاتی برای استفاده عموم نیز نمود. فراری انزو نیز از محصولات عالی گروه فراری است که در بسیاری از بازارهای جهان عرضه شده و فروش خوبی را نیز البته در مقایسه با خودروهای لوکس و لاکچری داشته است. خرید خودروهای لوکسی مانند فراری انزو در وهله اول کاربر را با چالش های مربوط به حفظ کیفیت و نگهداری از ان روبرو می سازد. یکی از ترفندهای اصلی برای چنین موضوعی نیز خرید لوازم یدکی فراری انزو است که در راهنمای حاضر سعی داریم تا اطلاعاتی ارزنده درباره آن ارائه نماییم. خرید محصولات و لوازم یدکی برای خودروهای لوکس حتما باید با دقت بالا صورت پذیرد.
  در مقاله حاضر برای بررسی شرایط خرید لوازم یدکی فراری انزو ابتدا به بررسی چالش های خرید چنین محصولاتی برای خودروهای لوکس در ایران خواهیم پرداخت و سپس نکاتی را برای خرید هر چه بهتر محصولات این چنین بیان می نماییم.

  چالش های خرید لوازم یدکی خودروهای لوکس در ایران

  محصولاتی مانند فراری انزو خیلی کم وارد بازار ایران می شوند. به همین دلیل خیلی شاهد واردات لوازم یدکی برای آنها نیز نیستیم. همین موضوع باعث شده تا دارندگان چنین خودروهایی در زمان لازم نتوانند کیفیت خودرو خود را مانند روز اول حفظ کرده و در تهیه محصولات اصل و اورجینال برای خودرو خود با مشکل روبرو می شوند. مهم ترین چالش های خرید لوازم یدکی خودروهای لوکس مانند فراری انزو در بازار ایران به شرح زیر خواهد بود.

  لوازم یدکی فراری انزو

  کمبود برخی از لوازم یدکی فراری انزو

  چالش اول برای خرید لوازم یدکی خودروهای لوکس در ایران مربوط به کمبود چنین محصولاتی می شود به دلیل کم بودن تعداد واردات و همچنین استفاده کنندگان از چنین خودروهایی در ایران، معمولا شرکت های وارد کننده خیلی راغب به واردات محصولات مربوط به آنها نبوده و همی موضوع باعث بروز کمبودهایی برای آنها شده است. به نحوی که اگر برای خرید لوازم یدکی فراری انزو و خودروهای مشابه با آن اقدام کنید، ممکن است نیاز باشد تا تعداد فروشگاه های بسیار زیادی را بررسی کرده و پرس و جوی کاملی در این باره داشته باشید.

  نبود بسیاری از لوازم یدکی

  در برخی مواقع نیز جستجوی محصولات و لوازم یدکی برای خودروهای لوکس ناموفق بوده و اصلا نمی توان محصولات مورد استفاده برای آنها را پیدا کرد. در چنین مواقعی ممکن است خرید از میان محصولات متفرقه و تولیدات سایر برندها در دستور کار کاربران قرار گیرد که ممکن است خطرات بسیار زیادی به دنبال داشته باشد.

  گران بودن لوازم یدکی فراری انزو

  همچنین باید به کران بودن لوازم یدکی خودروهای لوکسی مانند فراری انزو نیز اشاره کنیم. واردات این محصولات با چالش های زیادی همراه است. در درجه اول نوسانات بالای قیمت ارز باعث شده تا قیمت چنین محصولاتی نیز بسیار بالا برود. همچنین هزینه های بالای گمرکی نیز دومین عاملی است که باعث بالا رفتن قیمت لوازم یدکی خودروهای لوکس می شود. در این بین وجود تعداد زیادی واسطه تجاری نیز عامل مهم دیگری است که می توان آن را نیز به عنوان یک عامل تاثیرگذار در افزایش قیمت لوازم یدکی خودروهای لوکس در نظر گرفت. پیدا کردن فروشگاهی که با کمترین میزان واسطه به چنین محصولاتی دسترسی داشته باشد، می تواند قیمت آنها را نیز برای شما بهینه نماید.

  قطعات یدکی فراری انزو

  وجود محصولات تقلبی

  بازار ایران در سال های اخیر پر شده از محصولات و لوازم یدکی تقلبی و بی کیفیت که برای انواع خودروها عرضه می شوند. اکثر فروشندگان حتی آن هایی که در کار عرضه محصولات اورجینال و اصلی هستند، در کنار آن اقدام به رعضه محصولات تقلبی نیز می نمایند. موضوعی که باعث شده تاریخ د لوازم یدکی حتی برای خودروهای میان رده نیز تبدیل به یک چالش بزرگ برای شهروندان ایرانی شود. این دست از لوازم کیفیت پایینی دارند و نمی توان به آنها اعتماد کرد. استفاده از آنها نیز باعث بروز خرابی های بسیار زیادی در خودرو شما شده و همچنین طول عمر آن را نیز کاهش می دهد.

  برای رهایی از بند خرید لوازم یدکی متفرقه و بی کیفیت باید سراغ فروشگاه هایی بروید که از سال های دور تجربه عرضه محصولات این چنینی را دارند. به همین دلیل است که در ابتدای صحبت عرض کردیم که خرید لوازم یدکی فراری انزو و سایر خودروهای مشابه با چالش های بسیار زیادی همراه است.

  جمع بندی از خرید لوازم یدکی فراری انزو

  کاربرانی که به دنبال خرید لوازم یدکی برای خودروهای لوکسی مانند فراری انزو هستند، لازم است تا در درجه اول به کیفیت دقت کنند و در درجه دوم سعی در بهینه کردن هزینه ها و قیمت چنین محصولاتی با مراجعه به فروشنده های مستقیم باشند. تنها در چنین حالتی می توانید خودرو خود را مانند روز اول و با هزینه های مقرون به صرفه حفظ کنید.