دلفد: بزرگترین وب سایت خودرو ایران
جست و جو در دلفد
انتخاب شهر
انتخاب شهر
نمایندگی ها و فروشندگان
لوازم و قطعات وسیله نقلیه
مجله دلفد
لیست برندهای شرکت خودروسازی

پیشنهاد های شگفت انگیز دلفد

جستجو پیشرفته
 • مشاهده محتوای دسته

  لوازم یدکی فراری کالیفرنیا (Ferrari California)

  برای پی بردن به اهمیت استفاده از لوازم یدکی فراری کالیفرنیا اصل و اورجینال بهتر است ابتدا اطلاعاتی را درباره خود خودرو مرور کنیم. فراری یکی از مشهورترین و محبوب ترین برندهای تولیدکننده خودرو در جهان است. این کمپانی توسط انزوا فراری در ایتالیا پا به عرصه تولید خودروهای لوکس در جهان گذاشت. انزوا که علاقه بسیار زیادی به مسابقات اتومبیل رانی داشت، بیشتر در جهت ایده پردازی برای توسعه خودروهای مسابقه ای تمرکز کرده بود و به هیچ وجه در اندیشه های خود تولید خودروهای شهری را نمی گذراند اما فشارهای مالی ناشی از بالا بودن هزینه های تولید و کم شدن درآمدها کمپانی بزرگ فراری را به سمت تولید خودروهای شهری نیز کشاند.

  کالیفرنیا یکی از معدود خودروهای کمپانی فراری است که برای رفت و آمد شهری ساخته شده و خبری از طراحی برای مسابقات رالی در آن نیست. هر چند با نگاه کردن به بدنه فراری کالیفرنیا بی اختیار یاد چنین مسابقاتی خواهید افتاد. قیمت متناسب کالیفرنیا نسبت به سایر مدل های تولید شده فراری باعث شد تا خیلی از کاربران برای خودروی زیرپایی خود از این خودرو استفاده نموده و همین امر هم باعث کسب درآمد قابل توجهی توسط شرکت ایتالیایی شد. فروش لوازم یدکی فراری کالیفرنیا نیز منبع درآمد دیگری است که فراری به عنوان خدمات پس از فروش در دسترس کاربران قرار می دهد.

  لوازم یدکی فراری کالیفرنیا

  فراری کالیفرنیا در ایران (Ferrari)

  واردات خودروهای لوکس به صورت محدود در ایران انجام می شود. هر چند ماه یکی از خودروهای خیلی لوکس را می توان در خیابان های ایران مشاهده کرد، خودروهایی که حتی خود سازنده ها هم نمی دانند که چگونه سر از ایران در آورده اند. فراری کالیفرنیا را نیز می توانید به صورت محدود در خیابان های مختلف شهرهای ایران شاهد باشید، خودرویی که هر چند در بازارهای جهانی برای عبور و مرور شهری استفاده می شود، اما به دلیل بالا بودن قیمت ارز در کشور ما، تبدیل به یکی از لوکس ترین خودروها شده است اما مشکل اینجاست که کاربران برای خرید لوازم یدکی فراری کالیفرنیا با مشکلاتی روبرو هستند و کمبود قطعات آن در بازار ایران احساس می شود.
  فراری کالیفرنیا بیشتر برای جاده ساخته شده و با تولیدات حرفه ای و لوکس فراری تفاوت هایی دارد به همین دلیل نباید به دنبال آپشن های خیلی جذاب روی آن باشید.

  اهمیت خرید لوازم یدکی فراری کالیفرنیا به صورت اورجینال

  تا حدی با خودرو بسیار شیک و عالی شرکت فراری آشنا شدید. خودرویی که در کمال زیبایی و جذابیت طراحی و تولید شده است، بدنه آن با طراحی خاصی که دارد، تبدیل به جذابیت بزرگ برای کاربران شده و ایرانی ها نیز استقبال خوبی از آن داشته اند. هر چند امکانات واردات کالیفرنیا در حال حاضر به ایران با چالش ها و ممنوعیت های مختلفی همراه است اما باز هم سعی کردیم تا نکاتی را نیز درباره اهمیت استفاده از قطعات و لوازم یدکی فراری کالیفرنیا اورجینال و اصلی ارائه نماییم. استفاده از نکات مربوط به خرید لوازم یدکی اورجینال مزیت های بسیار زیادی به دنبال خواهد داشت و هرگز نباید ریسک خرید قطعات یدکی غیر اورجینال را به جان بخرید زیرا این قطعات می توانند معایب زیر را برای خودرو شما فراهم آورند:

  استفاده از چنین قطعاتی باعث می شود تا دیگر نتوانید همان کیفیت اولیه را از خودرو را در اختیار داشته باشید.

  با دقت به نکات بالا به راحتی می توان درک کرد که استفاده از چنین قطعاتی می تواند به مراتب هزینه های بیشتری نسبت به خرید لوازم یدکی فراری کالیفرنیا اورجینال و اصلی داشته باشد.

  قطعات یدکی فراری کالیفرنیا

  جمع بندی از خرید لوازم یدکی فراری کالیفرنیا

  در این مطلب نکات مهمی درباره قطعات و لوازم یدکی فراری کالیفرنیا مرور کردیم. به صورت کلی داشتن اطلاعات در زمینه خودرو و مشخصات لوازم یدکی آن باعث می شود تا کاربران راحت تر و بهتر از خودرو خود نگهداری کرده و در صورت اقدام برای فروش بتوانند آن را با قیمت های بالاتری بفروشند. برای تهیه و خرید لوازم یدکی فراری کالیفرنیا می توانید روی راهنمایی ها و پیشنهادات ما در دلفد نیز حساب کنید.