دلفد: بزرگترین وب سایت خودرو ایران
جست و جو در دلفد
انتخاب شهر
انتخاب شهر
نمایندگی ها و فروشندگان
لوازم و قطعات وسیله نقلیه
مجله دلفد
لیست برندهای شرکت خودروسازی

پیشنهاد های شگفت انگیز دلفد

جستجو پیشرفته
مشاهده محتوای دسته

فاو (Faw)

شرکت خودروسازی فاو جزو شرکت خودروسازی دولتی چینی به شمار می رود، این شرکت درچانگچون چین قرار دارد.

شرکت خودروسازی فاو در زمینه ی تولید انواع خودرو مانند خودرو گردشگری، اتوبوس و اتوبوس‌ های لوکس، کامیون‌ هایی که سبک و متوسط و سنگین هستند، همچنین ساخت قطعات خودرو فعالیت می‌کند. شرکت‌ هایی که تابعه ی این گروه خودروسازی قرار می گیرند، شامل ۱۲ شرکت هستند.

لوازم یدکی فاو

شرکت خودروسازی فاو در سال ۱۹۵۸ توانست به عنوان اولین و حتی بزرگترین سازنده ی خودروهای مسافری چین کار و فعالیت های خود را آغاز کند. در سال ۲۰۰۹، این گروه خودرو سازی به عنوان بزرگترین شرکت تولید کننده ی ماشین آلات صنعتی و همچنین دومین شرکت بزرگ خودروسازی واقع در چین کسب نماید.

گروه خودرو سازی فاو هم اکنون با شرکت بزرگ فولکس واگن، تویوتا، ، جنرال موتورز، مزدا، آئودی و دایهاتس، همکاری نزدیکی دارد. و با این شرکت‌ ها همکاری و مشارکت‌ های نزدیک داشته است و طی قراردادهایی، خودروهای این شرکت‌ های خودروسازی بزرگ دنیا را در چین مونتاژ می‌کند. گروه خودرو سازی فاو توانسته است با داشتن ۱۲۰۰۰۰ کارمند فعال در شرکت و در سراسر جهان، بتواند محصولات خود را در بیش از ۷۰ کشور دنیا به فروش برساند.

قیمت انواع مدل ماشین های شرکت فاو

کشور هایی از جمله اردن و روسیه مقصد کامیون‌ های سنگین گروه فاو هستند و کشور های و مکزیک و مصر، عراق و روسیه، ایران و آفریقای جنوبی، کنیا، دانمارک،امارات و اروگوئه، کشورهایی هستند که مقصد خودروهای شهری گروه فاو می باشند.

شرکت‌ های تابعه، کارخانجات تولیدات داخلی، توسعه مهندسی و همچنین مراکز آزمون گروه فاو در هجده نقطه از کشور چین تمرکز دارند.

شرکت خودرو سازی فاو ماشین آلات سنگین حمل و نقل را در انواع کامیون کشنده کمپرسی و کامیونت تولید می کند و از جمله محصولات و ماشین های سنگین این گروه را می توانیم به کامیون کشنده که دارای دو محور و تک محور هستند، اشاره کرد. کامیونت هایی که 6 تن ، 15 تن و حتی 18 تنی هستند از ماشین های نیمه سنگین باری که توسط این گروه ساخته شده اند، هستند.

لیست مراکز فروش و نمایندگی های لوازم و قطعات جانبی فاو در تهران و کشور

محصولات گروه خودرو سازی فاو در ایران از جمله کامیون های سنگین ، کامیون های نیمه سنگین و خودرو های سواری دسته بندی می‌ شوند. مدل هایی که وارد ایران میشوند و در بازار داخلی موجود هستند محدود می‌ باشد.

کامیون کشنده تک محور و کامیون کشنده دو محور گروه فاو در ایران دارای ۲ مدل هستند. کامیونت فاو ۶ تنی و کامیونت فاو ۸ تنی و ۱۸ تنی در بازار داخلی ایران دارای ۳ مدل هستند. از جمله خودرو های سواری که به بازار ایران راه یافته اند میتوان به فاو بسترن و هایما که دو خودرو سواری هستند، اشاره کرد.

مشخصات فنی و اطلاعات کامل محصولات کمپانی فاو (Faw)

اگر از محصولات گروه خودرو سازی فاو استفاده می کنید می توانید جهت تهیه ی لوازم یدکی خودرو سواری و یا کامیونتان از سایت دلفید استفاده کنید تا به راحتی به تمام نمایندگی هایی که این لوازم یدکی را به فروش می رسانند دسترسی داشته باشید و با آنها در تماس باشید.