دلفد: بزرگترین وب سایت خودرو ایران
جست و جو در دلفد
انتخاب شهر
انتخاب شهر
نمایندگی ها و فروشندگان
لوازم و قطعات وسیله نقلیه
مجله دلفد
لیست برندهای شرکت خودروسازی

پیشنهاد های شگفت انگیز دلفد

جستجو پیشرفته
مشاهده محتوای دسته

دی اس 7 (DS 7)

با مرور ویژگی های این خودرو بیشتر به اهمیت خرید لوازم یدکی دی اس 7 پی خواهید برد. خودرویی که کمتر مشابه آن را در بازار ایران شاهد بوده ایم. اگر از دارندگان دی اس 7 هستید، بهتر است قبل از هر چیزی به ویژگی های خودرو خود واقف باشید و بدانید که برای نگهداری از آن لازم به استفاده از قطعات اورجینال و اصلی هستید. خودروهای خارجی با کیفیت بسیار بالا در بازار ایران عرضه می شوند. جدای از بحث مشخصات فنی و کیفیت بالای قطعات مورد استفاده، طراحی ظاهری آنها نیز معمولا مجذوب کننده بوده و طرفداران زیادی را به سمت خود می کشاند. دی اس 7 از جمله خودروهایی است که با یک طراحی بدنه بسیار خاص و منحصر به فرد تولید و عرضه شده است. شرکت فرانسوی سعی کرده تا یک طراحی متفاوت نسبت به تمام خودروهای موجود در بازار را عرضه نماید که در این امر موفق بوده است.

لوازم یدکی دی اس 7

لوازم یدکی دی اس 7 (DS 7)

در راهنمای حاضر با معرفی نکاتی مهم درباره خرید لوازم یدکی دی اس 7 در سایت دلفد با شما همراه هستیم. خرید لوازم یدکی یکی از مهم ترین نکات در حفظ و نگهداری از خودروهای امروزی با کیفیت بالا است.

• اگر نگران بالا رفتن استهلاک خودرو خود هستید،
• اگر نگران هستید که در بازار خودروهای دست دوم خودرو شما با قیمت پایینی عرضه شود،
• اگر نگران هستید که فروش خودرو شما در بازار خودروهای دست دوم سخت شود،
• اگر نگران بالا رفتن هزینه های تعمیرات خودرو خود هستید،
• اگر نگران هستید که خودرو شما بعد از چند سال استفاده دیگر کیفیت اولیه را نداشته باشد،

لازم است تا در راهنمای حاضر با ما همراه بمانید. در ادامه سعی داریم تا ابتدا اهمیت خرید لوازم یدکی دی اس 7 را به شما نشان دهیم و سپس با ارئه نکاتی مهم شرایط خرید آسان آنها را به شما نشان داده و پیشنهاداتی را نیز به شما ارائه نماییم. دقت به نکات ارائه شده باعث می شود تا نگرانی ها و دغدغه های فوق را نداشته و خودرو خود را برای سال های زیادی مانند روز اول نگهداری کندی. هر چند پیدا کردن لوازم یدکی اصل خودروهای خارجی در بازار ایران کمی دشوار است، اما با دقت به چند نکته ساده دشواری های این خرید را از پیش رو خواهید برداشت.

مشخصات فنی دی اس 7

همچنین لازم است تا برای درک بهتر کیفیت تولید این خودرو و اهمیت استفاده از لوازم یدکی دی اس 7 از میان محصولات اورجینال، اشاره ای هم به برخی مشخصات فنی آن داشته باشیم. شرکت فرانسوی برای تولید DS7 از یک موتور 4 سیلندر 16 سوپاپه استفاده نموده است که حجم آن 1598 سی سی است. تنفس موتور از نوع توربو شارژ است که می تواند چالش های نگهداری از آن را چند برابر بیشتر کند. انتقال نیرو در DS7 به وسیله دیفرانسیل جلو بوده و حداکثر توان خروجی موتور به 163 اسب بخار می رسد. حداکثر گشتاور تولید شده دی اس 7 نیز 300 نیوتن متر است. جعبه دنده آن از نوع اتومات و 6 سرعته است و حداکثر سرعت خودرو با شتاب 8.3 ثانیه ای به 227 کیلومتر در ساعت می رسد.
همچنین شرکت فرانسوی برای تولید آن از یک باک 62 لیتری استفاده کرده است. مصرف سوخت آن نیز در حالت ترکیبی تنها 6 لیتر در هر 100 کیلومتر می باشد. مشخصاتی که نشان می دهد که کاربران برای نگهداری از آن نیاز به خرید و استفاده از لوازم یدکی اورجینال دی اس 7 خواهند داشت.

لوازم یدکی DS 7

نکاتی برای خرید لوازم یدکی دی اس 7

خوب احتمالا با اهمیت خرید لوازم یدکی برای DS7 آشنا شده و می دانید که هر اشتباه و سهل انگاری در چنینی خریدی می تواند عواقب بسیار بدی برای کاربر و خود خودرو به دنبال داشته باشد. لازمه خرید لوازم یدکی دی اس 7 از میان محصولات اورجینال در درجه اول داشتن اطلاعات لازم است. مهم ترین نکات و اطلاعات لازم برای چنین خریدی به شرح زیر می باشند:

• در درجه اول باید بدانید که حتما خرید خود را از فروشگاه های مجاز و شناخته شده انجام دهید. چه در خرید حضوری و چه در خرید اینترنتی باید به اعتبار و مجاز بودن فروشگاه مورد نظر دقت کنید. آدرس نمایندگی های مجاز عرضه لوازم یدکی خودرو را می توانید در سایت های مربوطه مشاهده کنید و همچنین اعتبار فروشگاه های اینترنتی نیز قابل رهگیری است.
• همچنین در زمان خرید به وضعیت ظاهری محصولات خریداری شده دقت کنید. لوازم یدکی اصلی و با کیفیت وضعیت ظاهری عالی دارا هستند. در حالی که محصولات متفرقه معمولا با کیفیت پایین در شرایط ظاهری عرضه می شوند.
• لازم است تا در هنگام خرید به گارانتی های ارائه شده نیز دقت کنید.
• از پیشنهادات خارج عرف برخی از فروشنده ها استقبال نکنید.
به همین سادگی می توانید در هنگام خرید لوازم یدکی دی اس 7 بهترین عملکرد را داشته باشید.