دلفد: بزرگترین وب سایت خودرو ایران
جست و جو در دلفد
انتخاب شهر
انتخاب شهر
نمایندگی ها و فروشندگان
لوازم و قطعات وسیله نقلیه
مجله دلفد
لیست برندهای شرکت خودروسازی

پیشنهاد های شگفت انگیز دلفد

جستجو پیشرفته
مشاهده محتوای دسته

دی اس 3 (DS 3)

دی اس 3 برای کسانی که به دنبال یک هاچ بک زیبا و شیک و در عین حال با کیفیت بالا هستند، می تواند یکی از بهترین گزینه ها باشد. هاچ بک خوش فرم شرکت سیتروئن با همه محدودیت هایی که دارد، یک خودروی عالی محسوب شده و داشتن آن خیال راننده را از بابت سفر راحت خواهد کرد، البته لازمه داشتن چنین کیفیت بالایی حفظ آن با استفاده از لوازم یدکی دی اس 3 اصلی و اورجینال است. در رنج قیمتی این خودرو رقبای جذاب تری نیز وجود دارد اما باز هم سیتروئن نامی است که برای خانواده های ایرانی نشان دهنده کیفیت و طول عمر بالا است.

لوازم یدکی دی اس 3 (DS 3)

خرید لوازم یدکی دی اس 3 و سایر خودروهای وارداتی که به صورت محدود وارد بازار ایران شده اند، یک چالش بسیار بزرگ است. در سایت دلفد سعی داریم تا نکات بسیار مهمی را درباره خرید لوازم یدکی این خودرو ارائه داده و در نهایت شما را به یک خرید ایده آل نزدیک کنیم، دقت به نکات ذکر شده در نهایت خرید مطمئن تری برای شما به دنبال خواهد داشت.

لوازم یدکی دی اس 3

چرا باید از لوازم یدکی اورجینال و اصلی دی اس 3 استفاده کنیم؟

همه ما درباره اهمیت استفاده از قطعات یدکی اورجینال مخصوصا برای خودروهای وارداتی آشنا هستیم اما متاسفانه هنوز هم خیلی از کاربران به جای خرید این دست از لوازم به دنبال لوازم یدکی تقلبی می روند که این موضوع می تواند مشکلات زیادی را برای خودرو به دنبال داشته باشد، اما چه توجیهاتی باعث شده تا کاربران به دنبال استفاده از لوازم یدکی متفرقه برای خودروهایی نظیر DS3 بروند؟ پاسخ این پرسش می تواند تا حدی چالش های مربوط به این موضوع را برطرف نماید.

به صورت معمول کاربران با بهانه های زیر عدم خرید لوازم یدکی دی اس 3 اورجینال را توجیه می نمایند:

• لوازم یدکی اورجینال و اصلی گران است و تهیه آنها نیاز به هزینه بسیار زیادی خواهد داشت.
• قطعات اورجینال کم پیدا است و به راحتی نمی توان آنها را پیدا کرد.
• لوازم یدکی متفرقه مورد استفاده بر روی خودرو همان کیفیت قطعات اصلی را دارند اما برای خرید آنها نیاز به پرداخت هزینه های زیادی نداریم.

اما این بهانه ها کاملاً باطل هستند و نمی توانند توجیه مناسبی برای خرید لوازم غیر اصلی باشند همچنین استهلاک و معایبی که لوازم یدکی متفرقه به خودرو شما وارد می سازند، چالش های مربوط به این موضوع را چند برابر می نمایند.

خرید لوازم یدکی اورجینال DS3 صرفه جویی در هزینه ها

جالب است بدانید که خرید لوازم یدکی دی اس 3 اورجینال و اصلی می تواند تا چند برابر از نظر هزینه به نفع شما تمام شود، در واقع قیمت اولیه آن ها گران است اما با توجه به طول عمر آنها این قیمت کاملا به صرفه است، بهتر است بدانید که:

  1. قطعات یدکی غیر اورجینال و متفرقه طول عمر زیادی ندارند و بعد از گذشت مدتی دوباره مجبور به تعویض آنها خواهید بود بنابراین این موضوع می تواند هزینه تعمیرات و تعویض قطعات را برای شما چند برابر نماید.
  2. یکی دیگر از نکات مهم در اینباره تاثیر منفی این قطعات روی سایر قطعات خودرو شما است. اگر دقت کافی به این موضوع نداشته باشید، بعد از گذشت مدتی با خرابی های دیگری در خودرو خود روبرو شده و سایر لوازم خودرو شما با استهلاک بیشتری روبرو خواهند شد در نتیجه هزینه های تعمیرات خودرو شما را چند برابر خواهد کرد.
  3. همچنین استفاده از لوازم یدکی دی اس 3 غیر اورجینال می تواند باعث افت شدید قیمت خودرو شما نیز باشد.

مشاهده می کنید که استفاده از قطعات غیر اورجینال تنها در نگاه اول کم هزینه تر به نظر می رسند اما در حقیقت آن ها می توانند هزینه های بیشتری نیز برای شما به دنبال داشته باشند همچنین قطعات متفرقه کیفیت پایین داشته و کارایی خودرو شما را نیز چند برابر کاهش می دهند.

لوازم یدکی DS3

جمع بندی

شما می توانید با استفاده از نکات ذکر شده در خرید لوازم یدکی دی اس 3 بهتر عمل کنید. در زمان استفاده از خودرو به خوبی از آن مراقبت کنید تا مانع بروز مشکلاتی همچون استهلاک و کاهش قیمت خودرو شوید، برای این منظور استفاده از خدمات فروشگاه های معتبر جهت خرید لوازم یدکی می تواند چاره ساز باشد. همچنین در صورت نیاز به خرید قطعات مورد نیاز می توانید از خدمات ما در دلفد استفاده نمایید، پیشنهادات بسیار عالی را در اینباره برای شما خواهیم داشت.