دلفد: بزرگترین وب سایت خودرو ایران
جست و جو در دلفد
انتخاب شهر
انتخاب شهر
نمایندگی ها و فروشندگان
لوازم و قطعات وسیله نقلیه
مجله دلفد
لیست برندهای شرکت خودروسازی

پیشنهاد های شگفت انگیز دلفد

جستجو پیشرفته
مشاهده محتوای دسته

دانگ فنگ اس 30 (Dong Feng S30)

با بررسی مشخصات فنی اهمیت خرید لوازم یدکی دانگ فنگ اس 30 اصل و اورجینال را درک خواهید کرد. برخی از افراد تصور می کنند که کیفیت خودروهای شرقی تفاوت زیادی با خودروهای داخلی نداشته و می توانند برای کاهش هزینه های خود از قطعات مشابه استفاده کنند اما باید بدانید که چنین اشتباهی در نهایت کیفیت خودرو شما را به شدت کاهش داده و باعث بروز استهلاک و مشکلات زیادی برای آن شود بنابراین حتما از محصولات مختص خود خودرو استفاده نمایید.

دانگ فنگ برای تولیداین خودرو از یک موتور 4 سیلندر 16 سوپاپه با حجم 1600 سی سی استفاده کرده است، حداکثر توان خروجیش 105 اسب بخار و حداکثر گشتاور آن نیز به 142 نیوتن متر می رسد. شتاب 0 تا 100 آن تنها 12.5 ثانیه بوده و حداکثر سرعت آن نیز 180 کیلومتر در ساعت می باشد، میزان مصرف سوخت دانگ فنگ S30 در حالت ترکیبی تنها 7 لیتر در 100 کیلومتر است، باک سدان چینی نیز تقریبا مشابه با باک خودروهای داخلی طراحی شده و 51 لیتر حجم دارد.

لوازم یدکی دانگ فنگ اس 30

لوازم یدکی دانگ فنگ اس 30 (Dong Feng S30)

دانگ فنگ یکی از برندهای خودروسازی چینی است که در آینده درباره تولیدات آن بیشتر خواهید شنید، البته خودروهای دانگ فنگ در حال حاضر نیز طرفداران زیادی داشته و قابلیت های عالی آن ها باعث شده تا سدانی مانند دانگ فنگ S30 تبدیل به یکی از اولویت های خرید کاربران شود. استفاده از لوازم یدکی اصل و اورجینال، برای حفظ کیفیت خودرو لازم و ضروری است، برخی از خودروها به دلیل محبوبیت و فروش زیاد با چالش های خرید قطعات یدکی روبرو نیستند اما برای برخی از آن ها ممکن است نیاز به بررسی های بیشتری داشته باشد. در تهیه لوازم یدکی دانگ فنگ اس 30 باید بدانید که کدام محصولات اورجینال بوده و کیفیت لازم برای استفاده روی خودرو شما را دارد.

دانگ فنگ S30 در ایران تحت نظارت ایران خودرو عرضه می شود اما کیفیت لوازم یدکی آن باید از محصولات ایرانی بالاتر باشد بنابراین استفاده از قطعات جایگزین اصلا تصمیم درستی نخواهد بود. در راهنمای حاضر نکات مهمی درباره خرید لوازم یدکی دانگ فنگ S30 بیان می کنیم که با دقت به آن ها می توانید کیفیت خودرو را به خوبی حفظ کرده و از نظر هزینه نیز شرایط خوبی را برای خود رقم بزنید.

لوازم یدکی دانگ فنگ S30

ترفندهای تشخیص لوازم یدکی اورجینال دانگ فنگ اس 30

برای اینکه در زمان خرید لوازم یدکی دانگ فنگ اس 30 دچار اشتباه نشده و از جایگزین های داخلی برای آن استفاده نکنید، لازم است تا برخی از مشخصات قطعات اصل و اورجینال آشنا شوید.

در قدم اول باید بسته بندی محصولات مورد نظر خود را چک کنید، معمولا بسته بندی محصولات تقلبی شرایط خوبی نداشته و بی نام و نشان هستند در حالی که محصولات اورجینال در بسته بندی های مرتبط و همراه با لوگو و آرم شرکت تولید کننده است، همچنین دقت کنید که خود فروشنده نیز اقدام به استفاده از بسته بندی های اصلی برای قطعات بی کیفیت نکند زیرا برخی از آن ها از بسته بندی محصولات فروخته شده قبلی برای محصولات جدید استفاده می نمایند.

نکته بعدی دقت به کیفیت ظاهری محصولات خریداری شده است، کیفیت ظاهری محصولات متفرقه و اورجینال تقریبا مشابه یکدیگر است اما در برخی نقاط و ظرافت ها شاهد تفاوت هایی هستیم که می توان از آنها برای ایجاد تمایز استفاده کرد، همچنین چک کردن شماره سریال روی محصولات مخصوصا برای لوازم یدکی موتوری  یکی دیگر از روش های تشخیص قطعات اصلی می باشد.

جمع بندی

در این راهنما نکات مهمی درباره لوازم یدکی دانگ فنگ اس 30 بیان کردیم. کاربرانی که خرید محصولات اورجینال را اولویت قرار داده و به دنبال آن ها هستند باید قبل از هر چیزی به دنبال فروشگاه های معتبر و شناخته شده باشند، چنین امری می تواند اطمینان خرید شما را بیشتر نماید، برای دسترسی به چنین فروشگاه هایی می توانید روی پیشنهادات ما در سایت دلفد حساب کنید.