دلفد: بزرگترین وب سایت خودرو ایران
جست و جو در دلفد
انتخاب شهر
انتخاب شهر
نمایندگی ها و فروشندگان
لوازم و قطعات وسیله نقلیه
مجله دلفد
لیست برندهای شرکت خودروسازی

پیشنهاد های شگفت انگیز دلفد

جستجو پیشرفته
مشاهده محتوای دسته

دوو سیلو (Daewoo Cielo)

از زمانی که آخرین مدل دوو سیلو تولید و به صورت صفر در اختیار کاربران ایرانی قرار گرفت، بیش از یک دهه گذشته و اکنون خرید لوازم یدکی دوو سیلو را می توان یکی از چالش های بسیار مهم کاربران دانست. سیلو در بدو ورود به دلیل قیمت بالاتری که نسبت به محصولات ایرانی داشت، خیلی با استقبال روبرو نشد اما با توقف تولید و افزایش همزمان خودروهای داخلی تبدیل به یکی از محبوب ترین های بازار ایران شد و هنوز هم با وجود گذشت بیش از 10 سال از زمان عرضه آن، شاهد حضور پر تعداد آن در جاده ها هستیم. سیلو محصول کشور کره است که در سال 1994 طراحی و روانه بازار شد، آخرین مدل موجود در بازار ایران به سال های 1384 تا 1385 باز می گردد.

لوازم یدکی دوو سیلو

نگرانی برای تهیه لوازم یدکی دوو سیلو به حق است، از یک طرف زمان زیادی از عرضه آخرین مدل از سیلو می گذرد و لوازم یدکی آن نیز خیلی در دسترس نیست و از طرفی دیگر هم لوازم یدکی خودروهای دیگر را نیز نمی توان روی آن استفاده کرد، در مجموع این شرایط باعث شده تا خرید لوازم یدکی برای سیلو تبدیل به چالش بزرگی برای کاربران شود. در این راهنما از سایت دلفد سعی داریم تا شما را با نکات بسیار مهمی درباره خرید قطعات یدکی دوو سیلو آشنا کنیم که دقت به آنها می تواند مزیت های بسیار زیادی از جمله موارد زیر را برای شما به دنبال داشته باشد:

لوازم یدکی دوو سیلو

مشخصات فنی و اطلاعات خودرو دوو سیلو (Cielo)

از یک طرف توقف تولید و از طرفی دیگر مشخصات فنی خوب، باعث شده تا خرید لوازم یدکی دوو سیلو با چالش های بسیار زیادی همراه شده و عملا امکان دسترسی کاربران به محصولات مورد نظر وجود نداشته باشد. کمپانی کره ای برای تولید این خودرو از یک موتور 4 سیلندر 16 سوپاپه با حجم 1498 سی سی استفاده کرده است، تنفس آن از نوع تنفس طبیعی بوده و حداکثر قدرت موتور به 90 اسب بخار می رسد، حداکثر گشتاور خروجی آن نیز 137 نیوتن متر بوده و از یک جعبه دنده دستی 5 سرعته استفاده شده است. از دیگر مشخصات دوو سیلو می توان به حداکثر سرعت 165 کیلومتر در ساعت و همچنین شتاب صفر تا صدی 12 ثانیه ای آن اشاره نمود که از بسیاری از خودروهای داخلی فعلی در شرایط بهتری قرار دارد.

فروشگاه مناسب برای خرید لوازم یدکی دوو سیلو

احتمالا متوجه شده اید که برای خرید لوازم یدکی دوو سیلو باید جستجوی کاملی داشته باشید، برای چنین منظوری به نکات زیر دقت کنید:

قطعات یدکی دوو سیلو

بررسی و تشخیص کیفیت لوازم یدکی دوو سیلو

برای اینکه در هنگام خرید لوازم یدکی دوو سیلو عملکرد بهتری داشته باشید، لازم است تا به نکات زیر دقت نمایید:

جمع بندی

سعی کردیم نکات مهمی درباره خرید لوازم یدکی دوو سیلو در اختیارتان قرار دهیم، دقت به نکات ارائه شده باعث می شود تا بتوانید بهتر از همیشه از خودرو خود مراقبت کرده و شرایط ایده آلی را برای آن در نظر بگیرید. خرید قطعات یدکی با کیفیت تنها با داشتن اطلاعات لازم و کافی صورت می پذیرد، به همین دلیل سعی کردیم تا اطلاعات کافی را برای شما آماده کنیم.