دلفد: بزرگترین وب سایت خودرو ایران
جست و جو در دلفد
انتخاب شهر
انتخاب شهر
نمایندگی ها و فروشندگان
لوازم و قطعات وسیله نقلیه
مجله دلفد
لیست برندهای شرکت خودروسازی

پیشنهاد های شگفت انگیز دلفد

جستجو پیشرفته
 • پخش لوازم یدکی چری

  2 ماه قبل
  تهران تهران 12
 • مشاهده محتوای دسته

  چری (Chery)

  کمپانی خودروسازی چری با مسئولیت محدود که به اختصار چری نیز نامیده می شود یکی از تولید کنندگان خودرو در چین بوده که تحت مالکیت دولت این کشور قرار دارد. مقر اصلی این شرکت در ووهو قرار گرفته و محصولات اصلی آن شامل خودرو های مسافربری، مینی ون و اس یو وی است. محصولات سواری این شرکت تحت برند چری و خودرو های تجاری آن تحت برند کری به فروش می رسند. در سال 2012 چری در مقام دهمین تولید کننده ی خودرو در بازار چین با تولید بیش از پانصد هزار خودرو در سال قرار گرفته است. این خودروساز تولید محصولات خود را از سال 1999 شروع کرده و صادرات آن ها را از سال 2001 در دستور کار خود قرار داده است. این کمپانی بزرگترین صادر کننده ی خودرو در چین از سال 2003 بوده است. همچنین در سال 2011 این شرکت بیش از 25 درصد از تولیدات خود را به خارج از کشور صادر کرده است.

  لوازم یدکی خودرو چری

  برای تولیدات با کیفیت برای بازار های نوظهور، این کمپانی با شرکت کنون هلدینگ یک ونچر به صورت 50-50 را بنیان گذاری کرده است و از سال 2007 اقدام به تولید محصولات مختلفی در این نوع از بازار ها می کند. در سال 2012 جگوار لندروور یک ونچر را با چری بنیان نهاد که چری جگوار لندروور نامیده شده و هدف آن تولید خودرو های جگوار و لندروور در چین به کمک کارخانه ها و نیروی کار خودروسازی چری است. چری چندین مجموعه ی تولید و اسمبل کردن قطعات خودرو را در سراسر چین در اختیار دارد و همچنین از مجموعه های خود در بیش از 15 کشور دیگر برای ساخت تولیدات خود استفاده می کند. این شرکت همچنین بخش تحقیق و توسعه ی مخصوص به خود را در داخل کشور چین داشته و نزدیک به 7 درصد از درآمد آن از این بخش به دست می آید.

  قیمت انواع مدل های ماشین کمپانی چری

  چری در سال 1997 به عنوان یک کمپانی تحت مالکیت دولت چین توسط چند نفر از دولتمردان استان انهویی پایه گذاری شد و ساخت خودرو های خود را از سال 1999 آغاز کرد. اولین محصول این شرکت بر مبنای مدل فولکس واگن سئات تولدو بود. این خودرو بیش از 30 هزار عدد فروخته شد. روزنامه ی وال استریت ژورنال فرهنگ این شرکت را به عنوان ترکیب عجیبی از فرهنگ دولتی حزب کمونیست چین و در عین حال یک استارتاپ کارآفرینی توصیف می کند. توانایی پذیرش ریسک توسط این کمپانی که یکی از ویژگی های استارتاپ های نو پا است از ابتدا در محصولات این شرکت نمایان بود.

  نمایندگی ها – مراکز فروش لوازم یدکی چری در تهران و کشور

  تولیدات مختلف این کمپانی در بازار ایران وجود دارند که برای مثال می توان به خودروی چری تیگو 7 لاکچری، آریزو 5 توربو، ام وی ام ایکس 22 اتوماتیک، ام وی ام ایکس 55 و نیز ام وی ام ایکس 33 اتوماتیک اسپرت اشاره کرد. برخی از خودرو های این کمپانی به بازار کشور وارد می شوند و در عین حال بخش دیگری از محصولات آن در ایران به وسیله ی شرکت مدیران خودرو مونتاژ و به بازار عرضه شده اند.