دلفد: بزرگترین وب سایت خودرو ایران
جست و جو در دلفد
انتخاب شهر
انتخاب شهر
نمایندگی ها و فروشندگان
لوازم و قطعات وسیله نقلیه
مجله دلفد
لیست برندهای شرکت خودروسازی

پیشنهاد های شگفت انگیز دلفد

جستجو پیشرفته
 • مشاهده محتوای دسته

  چانگان (Changan)

  چانگان اتومبیل شرکت خودروسازی واقع در چین است که در سال 1862 میلادی بنا نهاده شده است و هم اکنون مالک این شرکت گروه صنایع جنوب چین است. دفتر مرکزی این شرکت خودرو سازی در شانگها Chongqing و چین قرار دارد و خودرو های سواری و تجاری تولید میکند.

  لوازم یدکی چانگان

  شرکت خودروسازی چانگان، جزء چهار خودروساز بزرگ چین است و یکی از بزرگترین برند خودروسازی در این کشور محسوب میشود. بدون آنکه محصولاتی که چانگان با همکاری شرکت های خودروسازی بزرگ تولید می‌کند را در نظر بگیریم، این شرکت در تولید و فروش برند چینی مقام اول را دارد.

  انواع مدل های ماشین کمپانی چانگان

  شرکت چانگان موتور جزء بزرگترین جوینت ونچر در شرکت فورد آمریکا است که مهندسی بخش طراحی بدنه و همچنین موتور وامدار شرکت فورد را برعهده دارد. به همین خاطر محصولات چانگان موتور به خاطر شراکت با این شریک تجاری واقع در ایالات متحده، به فروش می‌رسد.

  یکی از معدود شرکت‌ های خارجی تولیدکننده خودرو در چین فورد است که هیچ زیر برندی در این کشور ندارد. از سیاست گذاری‌ های دولت چین در صنعت خودرو سازی ایده زیربرند بوده تا انتقال دانش فنی در صنعت خودروسازی را به چین ممکن کند و توانایی چین را در این مهندسی بالا ببرد. شرکت چانگان در حال حاضر علاوه بر چین در میشیگان آمریکا و تورین ایتالیا دفاتر مرکزی و طراحی دارد.

  لیست مراکز فروش و نمایندگی های لوازم و قطعات جانبی خودرو برند چانگان (Changan)

  شرکت چانگان علاوه بر فورد با کمپانی های بزرگ خودروسازی دنیا از جمله پژو سیتروئن و مزدا و سوزوکی نیز همکاری می کند.

  بر اساس نظر سنجی‌ که شرکت‌ های معتبری همچون اتوهوم در سال ۲۰۱۵ در چین انجام داده است، بین شرکت های خودروسازی چین که برند متعلق به خودشان را دارند، شرکت خودروسازی چانگان توانسته است مقام اول را در این نظر سنجی بین مشتریان چینی کسب کند. ارزش برند چانگان در روز ۱۲ ماه دسامبر ۲۰۱۵با رقم ۳۵٫۴ میلیارد یوآن توانست مقام اول را بین برندهای خودروسازی چینی کسب کرد.

  مشخصات فنی و اطلاعات کامل خودروهای چانگان

  چانگان در سال 1393 به بازار ایران وارد شد که با مشکلاتی همچون کمبود قطعات یدکی و قیمت‌گذاری بالا همراه بود. در پاییز 1395 مونتاژ این محصول در خط تولید سایپا کاشان شروع شد در نتیجه، قیمت این برند در بازار کاهش یافت.

  از جمله محصولات شرکت خودرو سازی چانگان، خودرو چانگان سی‌ اس ۳۵ است. این خودرو از سال 1394 در ایران توسط شرکت خودروسازی سایپا مونتاژ می‌شود. خودرو چانگان سی‌ اس ۳۵ جزء نخستین خودروهای شاسی‌ بلند ساخت شرکت چینی چانگان به شمار می‌ رود. این خودرو در بازار ایران خریداران زیادی دارد. دیگر خودرو شرکت چانگان که در بازار ایران طرفدار دارد، خودرو ایدو چانگان است.

  دارندگان این مدل خودرو ها برای تامین لوازم یدکی می توانند به دلفد سایت مراجعه کنند. دلفد، سایت نیازمندی لوازم یدکی خودرو هست و لوازم یدکی مورد نیاز شما را و شما میتوانید تمام فروشندگان و نمایندگی های لوازم یدکی شرکت چانگان را در این سایت پیدا کرده و جهت تهیه ی آن اقدام کنید.