دلفد: بزرگترین وب سایت خودرو ایران
جست و جو در دلفد
انتخاب شهر
انتخاب شهر
نمایندگی ها و فروشندگان
لوازم و قطعات وسیله نقلیه
مجله دلفد
لیست برندهای شرکت خودروسازی

پیشنهاد های شگفت انگیز دلفد

جستجو پیشرفته
مشاهده محتوای دسته

بی وای دی اف 3 (BYD F3)

F3 یکی از تولیدات عالی کمپانی BYD چین است که با توجه به استقبال فوق العاده کاربران، هر چند سال شاهد حضور نسل جدیدی از آن در بازار هستیم، البته در بازار ایران تنها شاهد واردات یکی از خودروهای نسل دوم آن بودیم که با استقبال خوبی روبرو شد. در تولید این خودرو از قطعات و لوازم بسیار با کیفیت استفاده شده که همین امر خرید لوازم یدکی بی وای دی اف 3 را کمی سخت می کند. با توجه به اینکه نمونه های خیلی زیادی از BYD را در ایران شاهد نیستیم، لوازم یدکی آن نیز به صورت محدود وارد شده و کاربران با کمبودهایی مواجه هستند.
کسانی که قبلا تویوتا کرولا را با دقت دیده باشند، احتمالا با دیدن BYD F3 به یاد آن خواهند افتاد. در نگاه اول طراحی ظاهری این خودرو را می توان یک کپی آشکار از تویوتا کرولا دانست، البته هر نسل از آن نیز با تغییرات زیادی همراه شده است.

لوازم یدکی بی وای دی اف 3

لوازم یدکی بی وای دی اف 3

برای خرید لوازم یدکی بی وای دی اف 3 ممکن است با چالش های متعددی روبرو شوید که یکی از آن ها کمبود قطعات به دلیل واردات محدود است. خرید لوازم یدکی با کیفیت بهترین راه برای جلوگیری از خرابی های متعدد خودروهای خارجی است. برای اینکه بتوانید در خرید خود بهتر عمل کنید، باید اطلاعات کافی خودرو و قطعات آن داشته باشید. در این راهنما از سایت دلفد به دنبال ارائه نکاتی مهم برای خرید لوازم یدکی BYD F3 هستیم، همچنین پیشنهاداتی برای خرید چنین محصولاتی به شما ارائه خواهیم نمود.

مشخصات فنی و اطلاعات کامل خودرو بی وای دی اف سه 3 (BYD)

برای اینکه با اهمیت خرید لوازم یدکی بی وای دی اف 3 اصل و اورجینال آشنا شوید، لازم است ابتدا مشخصات خودرو را مرور کنیم. در تولید BYD F3 از یک موتور 4 سیلندر 1500 سی سی استفاده شده که حداکثر توان خروجیش 107 اسب بخار و حداکثر گشتاور خروجی آن 145 نیوتن متر است که برای یک سدان شهری مشخصات مناسبی محسوب می شود. این خودرو می تواند شتاب 0 تا 100 خود را تنها در 11.7 ثانیه طی کرده و در هر 100 کیلومتر 5.9 لیتر مصرف بنزین دارد، در تولید این خودرو از یک گیربکس دستی 5 دنده استفاده شده است. البته برای اینکه بتوانید کیفیت خودرو را مانند روز اول حفظ کنید، رانندگی بهینه و استفاده از قطعات اورجینال لازم و ضروری است.

لوازم یدکی BYD F3

اهمیت خرید لوازم یدکی اصل و اورجینال

خرید لوازم یدکی بی وای دی اف 3 نیاز به دقت بالایی دارد. محصولات مربوط به این خودرو به وفور در بازار پیدا نشده و در درجه اول باید به دنبال فروشگاهی معتبر باشید، در مرحله بعدی باید با نکات مهم خرید هنگام خرید دقت کنید، همچنین باید بدانید که خرید لوازم یدکی غیر اورجینال باعث می شود تا:

جمع بندی

برای خرید لوازم یدکی بی وای دی اف 3 در درجه اول باید اطلاعات کافی و لازم داشته باشید، هر حرکت اشتباه شما را می تواند مشکلات بسیار زیادی برای خودرو ایجاد کند. برای داشتن یک خرید مطمئن به نکات ذکر شده هنگام خرید دقت کنید. همچنین می توانید از پیشنهادات ما در سایت دلفد استفاده کرده و خیال خود را از کیفیت و فیمت قطعات راحت کنید.