دلفد: بزرگترین وب سایت خودرو ایران
جست و جو در دلفد
انتخاب شهر
انتخاب شهر
نمایندگی ها و فروشندگان
لوازم و قطعات وسیله نقلیه
مجله دلفد
لیست برندهای شرکت خودروسازی

پیشنهاد های شگفت انگیز دلفد

جستجو پیشرفته
 • مشاهده محتوای دسته

  بوگاتی ویرون (Bugatti Veyron)

  برای درک اهمیت خرید لوازم یدکی بوگاتی ویرون بایستی نکاتی را درباره خود بوگاتی با شما در میان بگذاریم. بوگاتی یک برند فرانسوی تولید خودرو در جهان است که در سال های دور امتیاز آن توسط شرکت فولکس واگن که امتیاز پورشه را نیز در اختیار دارد، خریداری شد. البته کمپانی اصلی همچنان در فرانسه باقیمانده و تنها هدایت و طراحی های آن توسط مهندسین فولکس واگن انجام می شود. البته تولید محصولات در خاک کشور فرانسه بوده و عرضه آنها به بازار جهان نیز از طریق گمرک فرانسه صورت می پذیرد. بوگاتی ویرون نیز از جمله تولیدات بوگاتی است که مهندسین آلمانی آن را طراحی و تولید نموده اند.

  بوگاتی ویرون بیشتر از اینکه یک خودرو لوکس نامیده شود، در رده ابر خودروها قرار گرفته و به تعداد خیلی محدودی از آن تولید ورد اختیار متقاضیان قرار گرفته است. اگر لیست خودروهای کلکسیونرهای معروف مانند کریستیانو رونالدو پرتغالی را نگاه کرده باشید، یکی از اخرین مدل های بوگاتی ویرون را در آن خواهید دید. استفاده از قطعات فوق العاده با کیفیت و درجه یک در کنار مشخصات فنی باعث شده تا قیمت بوگاتی ویرون به شدت بالا باشد و هر کسی توان خریدن آن را نیز ندارد. در ادامه با بررسی مشخصات فنی، بیشتر از قبل با اهمیت خرید لوازم یدکی بوگاتی ویرون آشنا خواهید شد.

  لوازم یدکی بوگاتی ویرون

  لوازم یدکی بوگاتی ویرون (Bugatti Veyron)

  در راهنمای حاضر در سایت دلفد برای ارائه نکاتی مهم درباره خرید لوازم یدکی بوگاتی ویرون با شما همراه هستیم. حفظ کیفیت چنین خودروهای گران قیمت و ایده آلی معمولا نیاز به بررسی های بسیار زیادی دارد. اگر در زمان خرید محصولات و لوازم جایگزین برای خودروهایی مانند ویرون اشتباه کنید، ممکن است در نهایت مجبور به استفاده از یک خودروی متوسط شده و کیفیت خودرو شما به مرور از بین برود. اما در قدم اول لازم است تا اطلاعات کافی برای چنین خریدی را در اختیار داشته باشید. در ادامه سعی داریم تا با بررسی مشخصات فنی و کیفی ویرون، اهمیت خرید لوازم یدکی بوگاتی ویرون را بیش از پیش به شما نشان دهیم. همچنین در انتها نیز نکاتی را برای خرید هر چه بهتر محصولات مورد نظر با شما در میان خواهیم گذاشت.

  بررسی مشخصات فنی بوگاتی ویرون

  درباره زیبایی بوگاتی ویرون خیلی نیاز به صحبت نیست و همه کاربران با جذابیت های ظاهری این سوپر اسپورت فرانسوی آشنا هستند. حتی با نگاه کردن به آن نیز می توان متوجه چنین جذابیت های شد. اما لازم است تا مشخصات فنی آن را به صورت خلاصه با هم مرور کنیم.

  کمپانی بوگاتی برای طراحی و تولید ویرون از یک موتور 16 سیلندر استفاده کرده است. حداکثر توان خروجی موتور بوگاتی ویرون به 1001 اسب بخار می رسد و حداکثر گشتاور آن نیز 1250 نیوتن متر می باشد. اعدادی که حتی خیلی از کامیون های موجود در بازار اروپا نیز به آنها نزدیک هم نمی شوند. حجم موتور بوگاتی ویرون 7993 سی سی است و موتور آن 64 سوپاپ دارا است. یک جعبه دنده اتوماتیک 7 سرعته با آن همراه شده و حداکثر سرعت آن در آزمایش ها به 407 کیلومتر در ساعت نیز رسیده است. بوگاتی ویرون در حالت ترکیبی مصرف سوخت 24.9 لیتری را در هر 100 کیلومتر دارا است. باک بنزین آن گنجایش 100 لیتر بنزین را در هر بار پر کردن آن دارد و استاندارد آلایندگی یورو 6 نیز برای آن اخذ شده است.

  قطعات یدکی بوگاتی ویرون

  تفاوت لوازم یدکی اورجینال بوگاتی ویرون با محصولات متفرقه

  شاید از خود پرسیده باشید که لوازم یدکی اورجینال که توسط خود کمپانی بوگاتی ساخته می شوند، از نظر کیفی چقدر می توانند با محصولات غیر اورجینال تفاوت داشته باشند؟ برخی از فروشنده های ایرانی معمولا این توصیه را به کاربران می نمایند که به جای استفاده زا قطعات اصلی و اورجینال از قطعات جایگزین استفاده نمایند. البته این دست زا فروشنده ها همچنین مدعی هستند که کیفیت این دو محصول تفاوتی با هم ندارد.

  دقت کنید که اگر از نظر کیفی محصولات اورجینال با محصولات متفرقه یکی باشند، خود کمپانی از چنین محصولاتی برای بهینه سازی هزینه ها و قیمت های تمام شده خودروهای خود استفاده می نماید. به همین دلیل نباید به چنین پیشنهاداتی گوش کرده و حتما باید خرید محصولات اورجینال را برای خودروهای لوکس در اولویت قرار دهید. همچنین از دیگر تفاوت های میان محصولات اصلی و اورجینال با محصولات متفرقه می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  پر واضح است که با چنین تفاوت هایی خرید محصولات غیر اصلی حتی از نظر هزینه نیز می توانید به ضرر کاربران تمام شود. برای خرید محصولات مورد نظر خود همچنین می توانید از پیشنهادات ما در دلفد نیز استفاده کنید.