دلفد: بزرگترین وب سایت خودرو ایران
جست و جو در دلفد
انتخاب شهر
انتخاب شهر
نمایندگی ها و فروشندگان
لوازم و قطعات وسیله نقلیه
مجله دلفد
لیست برندهای شرکت خودروسازی

پیشنهاد های شگفت انگیز دلفد

جستجو پیشرفته
مشاهده محتوای دسته

برلیانس اچ 230 (Brilliance H230)

با راهنمای خرید لوازم یدکی برلیانس اچ 230 در سایت دلفد با شما همراه هستیم. یکی از خودروهای تقریبا لوکس چینی که به دلیل قیمت های مقرون به صرفه تر در سال های اخیر نظر بسیاری از کاربران را به سمت خود جلب کرده است، برلیانس است. برلیانس در مدل های مختلفی در بازار ایران خرید و فروش می شود که یکی از مدل های جذاب آن H230 است. این محصول که از چین وارد می شود، با همکاری شرکت سایپا و برند خودروسازی برلیانس وارد بازار ایران شده است. سابقه تولید این خودرو به سال 2012 باز می گردد و از آن سال هر ساله تغییراتی در طراحی این خودرو نیز شاهد بوده ایم.

لوازم یدکی برلیانس اچ 230 (Brilliance H230)

کاربران ایرانی برای خرید لوازم یدکی برلیانس اچ 230 با چند چالش بزرگ روبرو هستند. در درجه اول چینی بودن برلیانس باعث می شود تا لوازم یدکی آن نیز چینی باشد. از ظرف دیگر با توجه به وجود هزاران مدل از لوازم یدکی چینی تقلبی در بازار ایران، چالش انتخاب میان محصولات با کیفیت و اصلی با محصولات تقلبی نیز گریبانگیر دارندگان این قبیل خودروها شده است. در این مقاله در سایت دلفد سعی داریم تا شما را یک قدم به خرید لوازم یدکی معتبر و اصلی این خودرو نزدیک کنیم.

لوازم یدکی برلیانس اچ 230

قیمت لوازم یدکی برلیانس اچ 230

خودروهای خارجی با توجه به اینکه دارای قطعات و لوازم یدکی وارداتی هستند، از جمله خودروهایی با قطعات گران قیمت محسوب می شوند. به همین دلیل خرید لوازم یدکی برلیانس اچ 230 نیز می تواند هزینه های بالایی را روی دست کاربران این خودرو باقی بگذارد. این مهم باعث شده تا بسیاری از کاربران حتی به عمد به دنبال محصولات تقلبی و با کیفیت پایین تر در این رده رفته و از این طریق به دنبال بهینه کردن هزینه های خود در این باره باشند.
خرید لوازم یدکی برلیانس اچ 230 تقلبی می تواند معایب زیر را برای مصرف کنندگان به دنبال داشته باشد:

• به عنوان اولین عیب باید به طول عمر پایین این قطعات و لوازم یدکی اشاره کنیم که می تواند کاربر را با فاصله زمانی کمی دوباره به مرکز فروش این قطعات بکشاند.
• همانطور که می دانید کیفیت پایین یک قطعه در خودرو می تواند روی عملکرد و طول عمر سایر قطعات و لوازم آن نیز تاثیر منفی گذاشته و موجبات پرداخت هزینه های بیشتر برای تعمیر و یا تعویض آنها را فراهم آورد.
• همچنین باید دقت کنید که خردی این محصولات مشکلات و خطراتی را در هنگام رانندگی برای کاربران ایجاد می کند.

خرید لوازم یدکی برلیانس اچ 230

با نکاتی که در بند قبل به آنها اشاره کردیم، پر واضح است که خرید لوازم یدکی برلیانس اچ 230 از میان قطعات اصلی و اورجینال می تواند به مراتب به صرفه تر و کم هزینه تر باشد. زیرا این قطعات در کنار هم مزیت هایی که برای کیفیت بالای خود دارند، از نظر طول عمر نیز وضعیت بهتری داشته و کاربر را برای مدت مدیری از مراجعه به دفاتر و سایت های فروش اینترنتی این قطعات بی نیاز خواهند کرد. از این رو است که خرید این دست از لوازم می تواند به مراتب ارزنده تر و مقرون به صرفه تر باشد.

مراکز فروش لوازم و قطعات جانبی خودرو برلیانس اچ دویست و سی 230 در تهران و کشور

خرید اینترنتی لوازم یدکی برلیانس اچ 230 فرصتی برای کاربران است تا از این طریق بتوانند:

• در قدم اول قیمت های قطعات را با هم مقایسه نمایند.
• امکان بررسی کیفیت این قطعات را داشته باشند.
• از خدمات پس از فروش و گارانتی فروش این قطعات استفاده کنند.
• از خرید خود مطمئن باشند.

البته این مزیت ها تنها در شرایطی در دسترس برلیانس سواران قرار می گیرد که از فروشگاه های معتبر و شناخته شده برای خرید این محصولات استفاده کرده و سراغ فروشگاه های متفرقه و یا لوازم یدکی بی نام و نشان نروند. این مهم در نهایت علاوه بر کاهش استهلاک خودرو می تواند در بهینه سازی خرید لوازم یدکی آن نیز تاثیر مناسبی داشته باشد.

قطعات یدکی برلیانس اچ 230

جمع بندی

کاربرانی که به دنبال خرید لوازم یدکی برلیانس اچ 230 هستند، می بایست با کسب اطلاعات کاربردی و با دقت بالا برای این خرید اقدام نمایند. برای این منظور سعی کردیم تا در این مقاله شما را با نکاتی آشنا کنیم تا به واسطه ها آنها بتوانید رد خرید این محصولات بهتر عمل کنید. همچنین لازم است تا کاربران برای تمایز میان محصولات و لوازم یدکی برلیانس اچ 230 با کیفیت با نمونه های تقلبی به نکات زیر نیز دقت کنند:

• محصولات با کیفیت و اصلی هیچ گاه در شرایط بسته بندی نامناسب در دسترس کاربران قرار نمی گیرد.
• با توجه به واردات این محصولات از منابع معتبر و اصلی خارجی، امکان عرضه آنها با قیمت های بسیار ارزان نیز وجود ندارد و ارزانی زیاد در قیمت این قطعات می تواند شبه برانگیز باشد.
برای خرید مطمئن لوازم یدکی برلیانس اچ 230 و افزایش کیفیت خریدهای خود در لوازم یدکی سایر مدل های این برند چینی با دلفد همراه باشید.