دلفد: بزرگترین وب سایت خودرو ایران
جست و جو در دلفد
انتخاب شهر
انتخاب شهر
نمایندگی ها و فروشندگان
لوازم و قطعات وسیله نقلیه
مجله دلفد
لیست برندهای شرکت خودروسازی

پیشنهاد های شگفت انگیز دلفد

جستجو پیشرفته
مشاهده محتوای دسته

بی ام و ( BMW )

لوازم یدکی بی ام و ( BMW )

خرید لوازم یدکی بی ام و موجب می شود تا عمر این خودروی زیبا و پرطرفدار چند برابر گردد. اگر به هر دلیلی قطعه ای از خودروی بی ام و خراب شد بایستی آن را تعمیر کرد و اگر قابل تعمیر نبود بهتر است که آن را با قطعه نو جایگزین نمود تا اختلالی در عملکرد خودور ایجاد نگردد. لوازم جانبی که برای بی ام و مورد استفاده قرار می گیرند در واقع قطعاتی تولید شده تحت نظر کمپانی بی ام و هستند که در مواقع خرابی جایگزین قطعات اصلی می شوند تا خودرو همچنان بتواند به فعالیت و عملکرد خود ادامه دهد.

مشخصات و اطلاعات کامل فنی خودروهای بی ام و ( BMW )

بی ام و یکی از خودروهای لوکس ساخته شده در کشور آلمان است که کمپانی آن نزدیک به 100 سال قدمت دارد. این خودروی محبوب دارای طرفداران بی شماری نیز در ایران می باشد. ایمنی، کارایی و طول عمر بالا و همچنین آسایش و راحتی از مهمترین ویژگی های این خودروی لوکس به شمار می رود که توانسته مخاطبان زیادی را از سرتاسر دنیا به سمت خود بکشاند. بی ام و دارای مدل های گوناگونی همچون آی 8، ایکس 1، 2، 3، 4، 5 و 6، زد 4، سری 1، 2، 3، 4، 5، 6 و 7 است.

لیست مراکز فروش و نمایندگی های خرید لوازم یدکی و قطعات جانبی بی ام و در تهران و کشور

نکته ای که باید در ارتباط با قطعات یدکی بی ام و مد نظر قرار داد این است که خرید و انتخاب قطعات بایستی با توجه به مدل خودرو صورت گیرد چرا که لوازم مربوط به هر مدل متفاوت می باشد. همچنین بهتر این است که زیر نظر کمپانی یا زیر مجموعه های بی ام و قطعات خریداری شوند زیرا با ورود اجناس تقلبی به بازار تشخیص اصل قدری سخت است و اگر قطعه به کار رفته هم جعلی باشد به مرور بر روی عملکرد خودرو تاثیر منفی می گذارد.

گارانتی لوازم یدکی بی ام دابلیو

خریداران بایستی به هنگام خرید قطعات یدکی بی ام و به گارانتی یا ضمانت نامه آن نیز توجه کنند. همان طور که می دانید خودروی بی ام و از دسته خودروهای لوکس و گران قیمت به حساب می آید، اگر قطعه ای از آن خراب شود و تعمیر یا تعویض نگردد ممکن است که خسارت زیادی را متوجه صاحبان خودرو نماید، از این رو افراد بایستی هر چه زودتر آن قطعه مد نظر را عوض کنند. حال اگر قطعه خریداری شده گارانتی نداشته باشد یعنی این که کیفیت آن هم چندان مورد قبول نیست و می تواند خیلی زود کارایی خود را از دست بدهد. بدین ترتیب به کار گرفتن آن می تواند سبب کاهش عملکرد و طول عمر بی ام و و اعمال هزینه های چند برابری گردد که این از نظر اقتصادی به صرفه نیست.

قیمت انواع مدل های ماشین بی ام و

از این رو خریداران اگر می خواهند که لوازم یدکی خریداری شده برای آن ها به صرفه باشد حتما به داشتن گارانتی آن توجه کنند. شاید در ابتدا محصول را با قیمتی بالاتر خریداری نمایند اما در عوض دارای برگه گارانتی کیفیت است و در صورت نقص فنی می توانند با خیال راحت آن را به فروشنده پس بدهند.