دلفد: بزرگترین وب سایت خودرو ایران
جست و جو در دلفد
انتخاب شهر
انتخاب شهر
نمایندگی ها و فروشندگان
لوازم و قطعات وسیله نقلیه
مجله دلفد
لیست برندهای شرکت خودروسازی

پیشنهاد های شگفت انگیز دلفد

جستجو پیشرفته
مشاهده محتوای دسته

بی ام و سری 7 (BMW 7-Series)

خودرو ساز آلمانی BMW یکی از بزرگترین خودروسازان دنیا محسوب می شود. فرقی نمی کند که شما در کدام کشور جهان زندگی می کنید. در هر کشوری تولیدات این کمپانی به عنوان خودروهایی لوکس شناخته شده و داشتن آنها نیاز به پرداخت هزینه های بسیار زیادی دارد. سری 7 بی ام او اما بعد از 6 سری موفق به صورت محدود وارد بازار ایران نیز شده است. 730li بیشترین ورودی را به همراه لوازم یدکی بی ام و سری 7 به کشور ما داشته است. البته مدل های دیگر این سری را نیز در بازار ایران می توان مشاهده نمود. از لوکس بودن این خودرو هر چقدر بگوییم کم گفته ایم.

استفاده از متریال فوق العاده با کیفیت نیز باعث شده تا دارندگان این خودرو از هر نظر نسبت به آن رضایت داشته باشند. بدنه ای محکم و مقاوم، آپشن هایی که همه آنها را کمتر می توان در یک خودرو پیدا کرد و طراحی بی نظیر و رویایی هم در بدنه خارجی و هم در قسمت داخلی، این خودرو را تبدیل به یک خودروی فوق العاده لاکچری و زیبا نموده است. در این راهنما از سایت دلفد سعی داریم تا شما را با نکات مهم مربوط به خرید لوازم یدکی سری 7 BMW آشنا کنیم.

لوازم یدکی بی ام و سری 7 (BMW 7-Series)

سری 7 BMW غولی که حتی استفاده از بنزین کم کیفیت نیز می تواند ضررهای بسیار زیادی برای آن داشته باشد، چه برسد به اینکه در هنگام خرید لوازم یدکی برای آن دقت لازم را نداشته باشید. بی ام و سری 7 یکی از لوکس ترین و لاکچری ترین خودروهای موجود در بازار ایران است که در زمان تهیه لوازم یدکی برای آن باید دقت بسیار زیادی داشته و از استفاده از لوازم یدکی بی کیفیت برای آن جدا خودداری کنید. در ادامه متوجه خواهید شد که استفاده از لوازم بی کیفیت برای خودروهای سری 7 بی ام و می تواند چه مشکلاتی را برای این خودرو و خود راننده به دنبال داشته باشد.

لوازم یدکی بی ام و سری 7

قیمت لوازم یدکی سری 7 BMW

لوازم یدکی بی ام و سری 7 از جمله گران ترین لوازم یدکی خودروها در بازار ایران هستند. اگر به دنبال محصولات اورجینال برای لوازم یدکی این خودرو باشید که تنها راه حفظ کیفیت آن است، در برخی مواقع حتی ممکن است مجبور به پرداخت قیمت یک خودرو داخلی شوید. گران بودن لوازم یدکی BMW سری 7 هم به دلیل کیفیت بسیار بالا و هم به دلیل واردات پیچیده این محصولات و البته قیمت بالای ارز است. برای مثال در حال حاضر اگر آرم این خودرو با مشکل روبرو شود و ناچار به تعویض آن شوید، چیزی حدود یک و نیم میلیون تومان لازم است تا آرم جدید بخرید. این قیمت در خودروهای داخلی به لوازم یدکی موتوری آنها برچسب می خورد.

البته باید خاطر نشان کنیم که دنبال لوازم یدکی ارزان سری 7 BMW گشتن نیز اشتباه بسیار بزرگی است. لوازم یدکی ارزان بی ام و سری 7 در واقع محصولات تقلبی و متفرقه هستند که به هیچ وجه کیفیت لازم برای قرار گیری روی خودرو شما را ندارند.

لوازم یدکی اورجینال بی ام وی سری 7

کیفیت فوق العاده بالای خودروی سری 7 بی ام و هم در بدنه و هم در لوازم مصرفی و موتوری ایجاب می نماید تا در زمان خرابی آنها، از لوازم یدکی اورجینال و اصلی BMW سری 7 استفاده کنید. در غیر این صورت علاوه بر اینکه کیفیت قبلی خودرو خود را از دست خواهید داد، ممکن است سایر لوازم این خودرو نیز با استهلاک بالایی روبرو شده و کم کم کیفیت خود را از دست بدهند. این موضوع جدای از اینکه می تواند هزینه های زیادی را روی دست شما باقی بگذارد، باعث افت بسیار شدید قیمت خودرو شما نیز خواهد شد. از این رو در خرید این محصولات حتما باید به دنبال قطعات اصلی و اورجینال بروید.

لوازم یدکی و قطعات جانبی BMW  7 series

نکاتی برای خرید لوازم یدکی بی ام و سری 7

برای خرید لوازم یدکی BMW سری 7 به نکات زیر توجه داشته باشید:

جمع بندی

کسانی که از خودروهای سری 7 بی ام و استفاده می نمایند، بایستی مراقبت های بیشتری از خودرو خود داشته باشند. زیرا استهلاک و افت قیمتی در چنین خودروهایی به مراتب بیشتر از خودروهای معمولی موجود در جاده های ایران است. از این رو لازم است تا در زمان خرید لوازم یدکی BMW سری 7 با دقت بالا انتخاب کنید. برای خرید لوازم یدکی بی ام و سری 7 می توانید روی ما در دلفد حساب کنید.