دلفد: بزرگترین وب سایت خودرو ایران
جست و جو در دلفد
انتخاب شهر
انتخاب شهر
نمایندگی ها و فروشندگان
لوازم و قطعات وسیله نقلیه
مجله دلفد
لیست برندهای شرکت خودروسازی

پیشنهاد های شگفت انگیز دلفد

جستجو پیشرفته
مشاهده محتوای دسته

بی ام و سری 4 (BMW 4-Series)

گروه خودروسازی بی ام و، تاکنون 7 سری از تولیدات خود را با نام های سری X، سری l و سری Z روانه بازار کرده است. همه این خودروها با کیفیت بالا اما با طراحی های متفاوت تولید شده تا کاربران با سلیقه های مختلف بتوانند از آنها استفاده نمایند. قدرت و کیفیت عالی تنها وجه مشترک تمام خودروهایی است که بی ام و وارد بازارهای جهانی کرده است. این خودروها هر چند به عنوان خودرو لوکس اما یکی از انتخاب های اصلی ایرانی ها هستند. اگر به قیمت خودروها نگاهی بیندازید، متوجه می شوید که برای خرید لوازم یدکی آنها نیز لازم است تا دقت بالایی داشته باشید در غیر این صورت ممکن است خودرو خود را با ایرادات زیادی روبرو کنید. در ادامه راهنمای خرید لوازم یدکی بی ام و سری 4 را برایتان آورده ایم، همراه ما باشید.

لوازم یدکی بی ام و سری 4 (BMW 4-Series)

بعد سری X و سری 3، سری 4 محبوب ترین مدل بی ام و در بازار ایران محسوب می شود، البته در این بررسی باید قیمت خودروها را نیز در نظر گرفت. سری 3 بی ام و، در فاصله سال های 2015 به بعد وارد بازار ایران شد. در حال حاضر دو نسل از این مدل های گروه خودرو سازی بی ام و را در کشور شاهد بودیم که نسل اول آن در همان سال 2015 به عنوان پرفروش ترین محصولات این سری معرفی شد. در حال حاضر حتی خرید لوازم یدکی سری 4 BMW نیز برای بسیاری از کاربران سخت شده است تا چه برسد به خرید خود خودروها. برای خرید لوازم یدکی بی ام و سری 4 نیاز به داشتن اطلاعاتی درباره نحوه تشخیص قطعات اصلی این خودروها هستید.

در سایت دلفد سعی داریم تا با ارائه نکاتی درباره خرید لوازم یدکی اصلی بی ام و سری 4 شما را برای خرید هرچه بهتر این محصولات راهنمایی کرده و شرایط بهتری برای شما رقم بزنیم.

لوازم یدکی بی ام و سری 4

خرید لوازم یدکی اورجینال سری 4 BMW

برای خرید قطعات یدکی اصلی و اورجینال بی ام و سری 4 باید به نکات مهمی دقت کنید. در درجه اول باید به دنبال خرید لوازم یدکی مختص خودرو باشید، دقت کنید که:

• حتما مدل و سال تولید خودرو خود را در زمان خرید مد نظر قرار دهید.
• برند تولید کننده لوازم یدکی را نیز در نظر داشته باشید.

با رعایت نکات ذکر شده می توانید خرید بهتری برای خودرو خود رقم بزنید، همچنین برای این که از اورجینال بودن قطعه مورد نظر هم اطمینان داشته باشید، نکاتی که در ادامه مطرح می کنیم را نیز مطالعه کرده و به خاطر بسپارید.

حتما به بسته بندی محصولات دقت کنید

یکی از نکات مهم خرید قطعات یدکی سری 4 BMW دقت به بسته بندی این محصولات است. دقت کنید که این لوازم یدکی قیمت بسیار بالایی دارند. برخی از آنها حتی به اندازه یک خودرو داخلی دست دوم قیمت گذاری می شوند بنابراین حتما باید در بسته بندی های مناسب عرضه شده و خرید از میان محصولات فله ای در این مواقع می تواند یک اشتباه بزرگ باشد.

به کیفیت ظاهری محصولات نیز دقت کنید

همچنین برای خرید لوازم یدکی بی ام و سری 4 باید به کیفیت ظاهری محصولات نیز دقت کنید، محصولات متفرقه معمولا از نظر شرایط ظاهری کیفیت لازم را ندارند.

بررسی شماره سریال محصولات و گارانتی هم فراموش نشود

قطعات یدکی اورجینال سری 4 BMW را باید با شماره سریال تولید شده خریداری نمایید. شماره سریال را می توانید رد سایت شرکت تولید کننده جستجو کرده و از اورجینال بودن محصول مورد نظر اطمینان حاصل نمایید. همچنین در هنگام خرید گارانتی عرضه شده توسط فروشنده را نیز مد نظر قرار داده و در صورت عدم اشاره فروشنده آن را مطالبه نمایید. خرید این محصولات بدون گارانتی اشتباه بزرگی است.

لوازم یدکی BMW سری 4

مراکز فروش لوازم و قطعات جانبی خودرو بی ام دبلیو سری 4 Series در تهران و کشور

برای خرید لوازم یدکی بی ام و سری 4 باید سراغ فروشگاه های معتبر و تخصصی بروید. فروشگاه هایی که سابقه زیادی در این زمینه داشته و به صورت حرفه ای تنها در عرضه همین محصولات فعالیت دارند، چنین مراکزی معمولا به دلیل اعتبار بالایی که دارند، تنها محصولات اورجینال و اصلی را در دسترس کاربران قرار داده و کیفیت محصولات ارائه شده توسط آنها می تواند تضمین شده باشد، همچنین بهتر است از فروشگاه هایی که در کنار نمونه های اصلی و اورجینال محصولات متفرقه را نیز عرضه می کنند، خرید نکنید.

جمع بندی

سعی کردیم تا شما را با نکات مهمی برای خرید لوازم یدکی سری 4 BMW آشنا کنیم. دقت به نکات باعث می شود تا در زمان خرید لوازم یدکی شرایط بهتری برای خود رقم زده و از این طریق بتوانید کیفیت خودرو خود را نیز حفظ نمایید. کاربران دلفد می توانند برای خرید لوازم یدکی بی ام و سری 4 روی کمک ما حساب نموده و از راهنمایی های ما برای این منظور استفاده نمایند.